правовласникам

Сайт kino-oiline-2019.info не надає електронні версії фільмів, а займається індексуванням силок, що знаходяться на інших сайтах і публікується користувачами.

Якщо Ви є правовласником або особою, що представляє правовласника, і не хочете щоб посилання на дані, що порушують Ваші права, була присутня на сайті. Вам необхідно заповнити наступну форму і вислати її на електронну адресу abusekinobar@mail.ru. Після перевірки висланої Вами форми і підписки про правомірність дій (заповнюється від руки і висилається у відсканованому варіанті, обов'язкове для кожної скарги), ми зобов'язуємося видалити посилання на фільм в найкоротші терміни.

Жоден з фільмів, опис якого представлено на нашому сайті, фізично не знаходиться на нашому сайті. Всі посилання ведуть на інші сайти (фізично у нас немає фільмів)

Інформація про фільми на сайті kino-oiline-2019.info надана користувачами сайту, і адміністрація не несе відповідальності за їх зміст. Користувачі можуть повторно опублікувати посилання на інформацію, що є об'єктом вашого авторського права. Інформація на сайті публікується автоматично, без контролю з чиєї-небудь сторони, що відповідає загальноприйнятій світовій практиці.

1.Дані про продукт:
1.1. Назва продукту - російське і англійське (у разі наявності англійської версії).
1.2. Офіційна сторінка продукту в Інтернеті (в разі наявності).
1.3. Номер, присвоєний продукту за державним реєстром.
1.4. Для Юридичного Особи / Правовласника електронних видань / програм для ЕОМ / баз даних - Копія документа про державну реєстрацію. Для Юридичного Особи / Правовласника кіно- і відеоматеріалів - Прокатне посвідчення (копія).

2. Дані про правовласників:
2.1. Повне найменування юридичної особи.
2.2. Поштова адреса (у разі розбіжності юридичної та поштової адреси - обов'язкове зазначення юридичної адреси).
2.3. Сайт правовласника в мережі Інтернет.
2.4. Ліцензія на право діяльності (якщо така діяльність ліцензується в установленому законом порядку).
2.5. Контактна особа правовласника (ПІБ, посада, телефон, email).

3. Дані особи, яка подає скаргу.
3.1. ПІБ.
3.2. Посада.
3.3. Телефон.
3.4. email.
3.5. Копія довіреності на дії від імені Правовласника (не потрібно в разі, якщо особа подає скаргу - керівник компанії Правовласника).

Якщо скаргу подано не правовласник, а його уповноважений довіреністю представник - юридична особа, слід надати копію довіреності на дії фізичної особи від імені компанії, уповноваженої довіреністю Правовласника (не потрібно в разі, якщо особа подає скаргу - керівник компанії представника).

4. Претензійні дані.
4.1. Адреса сторінки сайту, яка містить посилання на дані, що порушують права. Посилання має мати вигляд
/100-nazvanie_filma.html
4.2. Повний опис суті порушення прав (чому поширення даної інформації заборонено Правовласником).

5. Підписка про правомірність дій (заповнюється від руки і висилається у відсканованому варіанті). Обов'язкова для кожної скарги.
Я, «ПІБ», що діє від імені «Юридичне найменування правовласника» на підставі довіреності «дані доручення» свідчу про те, що всі дані, зазначені в даному зверненні вірні, «Найменування особи» (Правовласник) - є власником виключних майнових прав, включаючи :
- виключне право на відтворення;
- виключне право на розповсюдження;
- виключне право на публічний показ;
- виключне право на доведення до загального відома.

Всі перераховані вище права діють на території республіки Казахстан, всі питання, пов'язані, з виплатою винагород авторам твори врегульовані Правовласником, Правовласнику невідомо про претензії третіх осіб щодо зазначених прав.

У разі виникнення претензій до ресурсу kino-oiline-2019.info з боку третіх осіб, пов'язаних з порушенням їх прав (в тому числі споживчих прав) відносно віддаленій / блокованої посилання «ПОСИЛАННЯ», Правовласник вживає всіх необхідних заходів для врегулювання претензій, а також можливих суперечок, в тому числі судових.

Правовласник зобов'язується врегулювати вимоги, претензії, або позови третіх осіб, а також повністю відшкодувати ресурсу kino-oiline-2019.info витрати і збитки (включаючи упущену вигоду, оплату послуг юриста і т.п.), пов'язані з компенсацією вимог, претензій, позовів третіх осіб за фактом порушення їх прав, а також іншими претензіями, пов'язаними з незаконним або помилковим блокуванням, або видаленням посилання на вимогу Правовласника.

«Дата. підпис »
категорії
очікуємо
онлайн канали
збірки кіно
Чат

Студія Universal Pictures планує перезапустити «Шрека» і «Кота в чоботях». Терміни виходу нових проектів поки не розкриваються.

всім привіт

Якщо мова про У всі тяжкі, то там начебто ще нічого не ясно.

це буде спинив про одного з персонажів.

Вінс Гілліган працює над двогодинним повнометражним фільмом, який «буде знаходитися в рамках існуючої франшизи« У всі тяжкі ».

Де Де логіка ?????

Дж.Р.Р.Мартін опублікував назву спін-офф «Ігри престолів» - одну з головних ролей зіграє Наомі Уоттс. «Зараз йде кастинг для« Довгої ночі », котора стане першим серіалом-продовженням« Ігри престолів », пише автор. Зйомки ймовірно вже почалися в жовтні в Північній Ірландії.

Телеканал AMC намір випустити трилогію, яка буде присвячена пригодам колишнього поліцейського і лідера групи вижили Ріка Граймса з серіалу «Ходячі мерці».

ipon dori,
Ну я б не став ховати фільм заздалегідь враховуючи, що режисер буде той же, по крайней мере (Гладіатор), а в іншому фільмі актори (Погані хлопці) .Можливо щось хороше вийде! Нам піратам то що?

єпископ,
сиджу без стільникового місяць і весь відірваний від новин. Але новина мабуть сумна. тенденції сіквелів нині жахлива