ipon dori 22 листопада 2018 11:18
тнт в своєму репертуарі. Нова серія
ipon dori 2 листопада 2018 21:30
Цікаво глянути але трейлер азачаровивает як і кінцівка 2 сезони. все зіпсували якимось понад властітелрем
ipon dori 5 вересня 2018 17:19
Хто це дивиться? Скільки можна клепати
ipon dori 19 серпня 2018 10:46
В новини: Школа рока
Шикарний набір саундтреків. І фільм непоганий.
ipon dori 10 серпня 2018 11:41
Скільки ще можна викачувати гроші з серіалу? Ви зняли дуже гідний серіал так закінчите його гідно.
ipon dori 3 серпня 2018 23:05
В черговий раз марвел підтвердив що здувся і вже не може подарувати нам заводний екшовий фільм. "Месники. Війна нескінченності" це сумне щось яке неможливо назвати картиною. Піймавши хвилю крутих "Вартових галактики" фільм намагається повторити манеру і це у них не виходить. Драма загибелі половини галактики відсутня, страх за героїв так само відсутня. Фільм не викликає інтересу до продовження через відсутність інтриги.
Головною проблемою стрічки є повне відсутність сценарію. Складається відчуття що все складали на ходу. Це підкріплюється діалогами які просто жахливі. Лиходії говорять з театральним пафосом який виглядає недоречно. Речі персонажів вимучені і дурні. можливо їх складали діти режисера?
Плюсів у картини немає. Екшен моментально набридає. Картина перегружіна персонажами і зовсім не розкриті, дії Таноса тупі. Картина створена чисто для картинки. Є мізки проходите мимо. Дивитися на це в здоровому глузді неможливо.
З упевненістю картину можна назвати найгіршою в серії.
4 з 10
ipon dori 27 липня 2018 21:01
Нова адаптація Лари Крофт стала куди краще в плані побудови головної героїні. Хоча в сюжетному плані і в плані подачі ідеї фільм відстає від нинішніх блокбастерів. Спостерігати за сюжетом стрічки нудно і нецікаво оскільки він повністю просякнутий кліше і легко передбачуваний.
Якщо старої стрічці це було пробачити і він більше тиснув на екшен то з екшеном в цій стрічці досить слабо. Хвалити і лаяти тут нема за що.
Якщо дивитися на екраніцзаціі ігор в цілому то це дуже гідна картина в від недавнього асасіни.
ipon dori 27 липня 2018 20:55
В новини: Черновик
Не дивлячись на те що не очікував від фільму нічого хорошого все одно засмутився. Настільки погано зняти фільм за такою гарною книзі це треба постаратися. Але почнемо про проблеми фільму оскільки плюсів у фільму просто немає. Найголовніший недолік це викривлення сюжету першоджерела. Я розумію що це окремий твір але все ж до основи потрібно ставитися з повагою і не переінакшувати повністю. Фільм змінив персонажів, світи, вніс невідомо звідки взяті доповнення які не в'яжуться з сюжетом. Вихідна проблема це графіка. Не знаю куди витратили бюджет стрічки можливо на матрьошок, але тут він хріновий а точніше задники просто жахливі. Гра акторів так само бажає хотіти кращого. 4 з 10 і тільки з повагу до першоджерела.
ipon dori 11 липня 2018 16:40
коли фільм викликає жах тільки однією назвою "сутінки"

Цитата: idris211190
Приберіть будь ласка рекламу, 2 реклами поспіль це перебір. Сайтом давно користуюся і тільки тут дивився фільми, невже потрібно міняти сайт? Навіщо ця нав'язлива реклама? Настрій до фільму псує.

Сайт не має відношення до реклами вшитой в фільм. Зараз в такому плеєрі на всіх сайтах стільки реклами. Єдиний вихід платні сайти.
ipon dori 4 травня 2018 19:49
В новини: Чорна Пантера
Черговий фільм Марвел став великим розчаруванням показавши що був створений чисто заради грошей і на догоду тоталітаризму в Америці.
Режисерське крісло зайняв на цей раз Райан Куглер і на мій погляд він абсолютно бездарно обійшовся з картиною. У фільмі геть відсутній цікавий екшен яким славляться фільми Марвел. Черговий проблемою став сюжет стрічки який абсолютно не впливав на КВМ, якщо інші фільми на кшталт ЖЧ 3 доповнював картину і розвивав персонажа то чорна пантера робить навіть цього.
Чедвік Боузмен одягнувшись на себе костюм пантери стає каменем спотикання загибелі картини абсолютно не відіграючи свою роль. Персонаж і без того бляклий вийшов нудним і нецікавим. Чедвік Боузмен не вистачає харизми що б створити харизматичного персонажа, які виходять у актора на кшталт Скелі. Інші персонажі вийшли куди краще так персонаж Баки має вагому мета і за ним спостерігати куди цікавіше ніж за Тикчалой.
Найбільшим здивуванням в картині стала її графіка. Незважаючи на великий бюджет і досвід створення графіки "Чорна пантера" програє всім своїм побратимам в КСМ. У фільмі абсолютно неприродні задники, кордонна промальовування окремих елементів.
Плюсів у фільму немає.
4 з 10
ipon dori 1 травня 2018 11:28
Найцікавішим = мабуть фільм є "Черновик" знятий за романом Сергія Лук'яненка, але минуле знайомство з його екранізаціями і саме положення Російського кінематографа в цілому руйнує всі надії на стерпне кіно.
Дві інші великі прем'єри так само не вражають оригінальністю і давно перейшли в розряд конвеєра. З повною впевненістю можна сказати що черговий місяць не несе нам нічого хорошого.
ipon dori 24 квітня 2018 19:36
Дуже проста історія показана в фільмі "Найбільший шоумен" передана досить зворушливо через пені і чудовий візуальний ряд. Кожна пісня стоїть на своєму місці і чудово складена до подій на екрані. Крім саундтрека кінострічка блищить вивіреної постановкою кадру, за це хочеться похвалити роботу оператора який буквально танцював разом з персонажами стрічки.
Основна проблема стрічки це персонажі. Основний упор робиться на Фінеас Барнум відмінно відіграв Х'ю Джекманом. На інших персонажів картина зовсім не звертає увагу. Сюжет так само не блищить оригінальністю і зроблений за всіма шаблонами Голівуду так що хто очікував нового ла-ла-ленду сильно розчаруються.
Незважаючи на сюжет режисер картини Майкл Грейсі зміг витягнути картину легкої сімейної картиною яку буде приємно подивитися вдома за чашкою чаю.
7 з 10
ipon dori 4 квітня 2018 20:15
Зовсім поганий місяць. Привертає таксі але знаючи сучасні рімейки, яким фільм все ж є знаючи відсутність головних персонажів.
Возолжно операція кульова блискавка виявиться придатною.
На черговий російський висер йти і зовсім не хочеться. Решта фільмів черговий потік фону в кінотеатрах.
ipon dori 23 березня 2018 18:55
З перших секунд (Від творців 8 кращих побачень і любов у великому місті) трейлер говорить вимкни і не дивися далі.
ipon dori 13 березня 2018 12:29
Мабуть від зв'язку з цим народжуються аутисти
ipon dori 14 лютого 2018 19:53
Фільм просто поганий. Плоскі жарти поряд з жахливо мильною графікою це не все мінуси властиві фільму. Він намагається вистрілити але через відсутність хоч якогось побудови і напровленіе його губить.
У фільмі просто немає розвитку, все відбувається просто так без кого-небудь дії. Одне переходить в інше різко і без пояснень у героїв немає мотивів.
2 з 10
ipon dori 13 лютого 2018 17:57
І хто такий кал дивиться?
ipon dori 10 лютого 2018 20:29
В новини: Тор 3: Рагнарек
Цитата: Гарррі
верб ніж в руссккой озвучкі.Я це називаю замовлення ФСБ і взагалі спецслужб, тому що іронія пов

Це не ліцензія ось і звук поганий.
ipon dori 30 січня 2018 17:55
В новини: Zомбоящік
Цитата: MAGA
Смерть Сталіна означає русофобські, а цей значить немає (тут Сталін розстрілює людей). Не люблю я подвійні стандарти, а дана халтура не варто вашої уваги. Навіть оцінка 0 занадто шикарна. Російські фільми деградують все сильніше і швидше.

Ми просто не зрозуміли високо інтелектуальний гумор.
ipon dori 26 січня 2018 18:15
В новини: Рух вгору
І це самий касовий фільм Росії? Що за нудятіна на екрані? Персонажі не розкриті до кінця, у них немає підстав. Нема повагу до історії і до живих родичів гравців.
4 з 10. Фільм створений заради грошей і заткнути людям рот.
ipon dori 26 січня 2018 9:17
1 фільм був не поганий. Сподіваюся 2 частина не зіпсують.
ipon dori 4 січня 2018 11:19
В вк зробіть.
ipon dori 2 січня 2018 11:40
Щодо конкурсу. Можна використовувати стару фото і фотошопі додати логотип або назви сайту?
ipon dori 22 грудня 2017 9:04
Яка маячня. Це самий безглуздий, тупий і нудний мультик. 1 з 10
ipon dori 29 листопада 2017 18:04
Чому ялинки радять дивитися в кінотеатрі? Я обурений!
ipon dori 4 листопада 2017 12:08
Серіал скотився. Де відповіді на 3 сезон? Це вже повністю самостійний твір, яке не як не відходить від першоджерела і не доповнює його. Серіал став ще більш нудним і сумовитий в ньому зникла хоч якась інтрига і акторська гра. На початку він хоч якось привертав. Люди чекали продовження і відповідей на питання хто сидів у машині, що з Мамаєвій. Так злити весь сюжет який будували цілих три сезони треба постаратися.
2 з 10 на згадку Мамая.
ipon dori 26 вересня 2017 19:07
В новини: Малюк на драйві
Малюк на драйві став відмінним зразком бойовика. Едгар Райт ухитрився поставити таку просту історію вміло і весело. Фільм захоплює з перших хвилин і не відпускає до кінця. Великим плюсом в стрічці стала музика, яка відсунувши весь сюжет, всіх персонажів встала на перше місце. Варто зазначити що і персонажі вийшли яскравими і цікавими. Особливо виділився Ансель Елгорт зіграв головну роль. фільмі звичайно присутні і слабкі сторони але на тлі загальної картини про них говорити не хочеться. Фільм безсумнівно вартий уваги.
10 з 10
ipon dori 16 вересня 2017 19:47
В новини: Напарник
Апофеоз тупості і бездарності. 1 з 10. У фільмі жахливо все гра акторів, сценарій, персонажі, діалоги, графіка.
ipon dori 6 вересня 2017 18:02
В новини: Ольга 2 сезон
Ну є ж стоять серіалу чорнобиль наприклад. У нього є гріхи і великі але якщо його опрацювати то вийшов би чудовий серіал. 1 з 10
ipon dori 31 серпня 2017 9:50
Затягують. А шкода непоганий серіал був хоч і з великими косяками.
ipon dori 9 серпня 2017 17:39
Крок вперед дарує новий погляд на мистецтво танцю. Перший фільм був якимось примхливим досвідом в замін "брудним танцям" і він вийшов досить вдалим. Друга частина стала куди більш сміливіше, вона внесла нових персонажів, більше танців і музики, ставши чудовим сиквелом. Третій фільм продовжив успіх кінострічок приділивши більшу увагу персонажу з другого фільму на ім'я Лось. Вельми прикро, що не дивлячись на це він не став центральним героєм. Його персонаж став кращим в серії кінострічок "Крок вперед" витягнувши більш посередні четвертий і п'ятий фільм. Четверта частина незважаючи на цікаву ідею став слабшим ніж попередні частини. У неї танець став не просто захопленням головних героїв, а чимось більшим. П'ятий фільм виявився найслабшим в лінійці.
ipon dori 8 серпня 2017 14:34
В новини: Чудо-жінка
Фільм не такий поганий, просто на тлі інших кінострічок DC він куди краще. Вельми шкода, що студія не може зібратися і знятий хороший фільм. Їх спрямованість вельми цікава, оскільки глянцевость марвел вельми дратує, особено це помітно в людині павука.
6,5 з 10
ipon dori 31 липня 2017 11:10
А де термінатор, малюк на драйві? кому потрібен цей емоджі з рейтингом 2 на томаті
ipon dori 25 липня 2017 18:51
В новини: Дюнкерк
Дюнкерк це не просто військовий фільм, як ми звикли розуміти. Це штучно знята картина в абсолютно новому амплуа. У ньому немає звичної лінії оповіді, але незважаючи на це фільм живий і захоплюючий.
Ім'я Крістофер Нолан знайоме навіть не досвідченому глядачеві, режисер в кожній своїй стрічці підносить щось особливе, будь то супергеройка про Бетмена або фантастична картина про космос.
Кінокартина Дюнкерк кардинально відрізняється від попередніх робіт Нолана, але від цього не стає гірше. Історія про війну розказана іменитим режисером розквітає новими барвами показуючи глядачеві не історію про особу, а історію про цілої гілки історії без глянцю і героїзму властивої іншим військовим кінокартин.
10 з 10
ipon dori 10 липня 2017 20:12
В новини: Гола правда
Ось так і треба включати в сюжет порожнисті жарти. А не жарти заради жартів. Тут вони зав'язані на характерах персонажів, а не просто так.
ipon dori 4 липня 2017 19:31
Одердрайв нагадав суміш викрасти за 60 секунд і форсаж
ipon dori 21 червня 2017 20:19
Цитата: X48-Garik
Не ну муть повна з першим конгом і поруч не стояв

Перший кінконга вийшов ще до 40 років. Кін конг 2009 (якщо не помиляюся) вже ремейк хоч ти і прав він куди краще.
ipon dori 16 червня 2017 12:22
В новини: Квест 2 сезон
Як можна було злити такий чудовий серіал? Де гра акторів? Де емоції? Що за діпрісняк
ipon dori 9 червня 2017 11:04
Хороший жарт. Де ви бачили добротний екшен в російському кіно?
ipon dori 24 травня 2017 12:04
В новини: Холодне серце
Фільму 4 з 10. Фільм такий поганий, що не хочеться приділяти час. Перерахую тільки мінуси персонажі, сюжет, графіка, логіка, простота.
ipon dori 17 квітня 2017 18:49
Варто привітає фільм. Він зміг несподівано знову при піднести себе на хорошому рівні.
ipon dori 15 квітня 2017 14:07
В новини: Форсаж 8
Що тут незрозумілого це Форсаж, це Форсаж, це це Форсаж, лисі громили мчать віражем міраж, це Форсаж, це це Форсаж.
ipon dori 14 квітня 2017 23:11
Я дуже скептичний.
ipon dori 30 березня 2017 19:17
Ти ж хороший актор, Джекі не ганьбити. Вибирай кіно за віком
ipon dori 25 березня 2017 17:01
Це досить безглуздий фільм хоча і поставлений досить не погано. Але він нудний, нецікавий і зроблений швидше заради підтримання серії і грошей. Рн нам не відкриває нічого нового. І якщо ідея показати іншу сторону світу джедаїв не погана, тільки обрана історія немає.
Фільму 6 з 10.
Восьма частина не дивлячись на своє повторення була поставлена ​​куди краще.
ipon dori 22 березня 2017 17:46
Прості нарізки з серіалу. Краще спокійно подивитися сам серіал
ipon dori 28 лютого 2017 14:12
В новини: Тяжіння
Не можна сказати, що у Російські фільми все ціле і повністю погані. Цілком можна згадати де зустрічається придатний сюжет, який просто не дотягують актори, бюджет, завзяття.
У "Тяжіння" біда не скільки в сюжеті, скільки в ненормальною реакції людей. Це не тільки псує фільм, але і відштовхує. Якщо багато ільми настільки тупі, що їх можна подивитися чисто заради забави один раз. Якщо початок фільму і можна було сприймати всерйоз то подальші події просто виходять за рамки здорового глузду і логіки. Як писав Річард Бах "Квитки це спосіб аплодувати фільму. Висловлювати подяку за роботу актора і режисера." І дуже прикро, що є стільки людей готовий не тільки допомагати таким фільмам окупатися, а й допомагати їх творцям творимо ці "шедеври" далі.
Можна до многому чіплятися в цьому фільмі, обговорювати всі його недоліки, але це не допоможе поки у них є прибуток. Тому я просто дам цій картині 2 з 10 і назву цього фільм "бидло комедією"
ipon dori 20 лютого 2017 14:14
В новини: Майор Гром
Цитата: Вась
Блін от російські трейлери крутіше самих фільмів бувають, як і всюди втім.

Скажи це загону самогубців
ipon dori 6 лютого 2017 17:40
Подаруйте мені штуку з людей в чорних. Я хочу забути цю маячню п'яного шпигуна, який хоче кудись потрапити.
ipon dori 1 лютого 2017 19:56
В новини: п'ятниця
Несподівано хороший фільм. У всякому разі на загальному тлі фільмів цього року
ipon dori 14 січня 2017 13:13
Ідея зняти серіал за книгами Лемоні Снікент хороша. Книг для фільму занадто мало.
На жаль серіал не дотягує до рівня фільму. Починаючи самим підбором акторів.
ipon dori 10 січня 2017 11:40
В новини: Без гальм
Я бачив такий фільм, але з поїздом. І знаєте? Він набагато краще.
ipon dori 8 грудня 2016 18:36
Багатообіцяюче.
Якщо зможуть розвинути детективну частину то може фільм будуть і не поганий
ipon dori 18 листопада 2016 19:32
В новини: Люди в чорному
Кінець шикарний !!!
ipon dori 14 листопада 2016 18:17
В новини: Мажор 2 сезон
Перший сезон був досить не поганий, але почав дивитися і зрозумів. Багато що забув з першого сезону. Загалом я переглядати його, а потім сюди. З інтригою
ipon dori 4 листопада 2016 17:26
Ну не знаю Образи героїв мені в ільмі краще подобалися. Хоча подивимося ще
ipon dori 27 жовтня 2016 13:30
В новини: Наречений
Мабуть оператор разом з акторами пив. Камера так і трясеться. А фільм настільки тупий, що вставляє чергову цеглинку в вежу російського кінематографа. Питання лише коли ця чертяга впаде і погребёт під собою весь цей набрід називають себе акторами, режисерами та іншої лушпинням.
ipon dori 17 жовтня 2016 19:17
В новини: Училка
Так, фільм зроблений дуже Кривобоков і акторська гра бажає бути кращою. Але це прекрасний фільм. І може через пару років він стане не актуальним і нове суспільство його не зрозуміє. Тільки фільм тут тут і зараз. Тому 7 з 10.

Слышал снимается 2 часть, но надеюсь он застрянет на затворках нашей вселенной.
ipon dori 22 сентября 2016 17:29
Жалкая пародия, как и опозорившийся час пик.
ipon dori 4 сентября 2016 19:26
22 недели до 2 сезона
ipon dori 31 августа 2016 13:25
какой гений составлял диалоги?
ipon dori 28 августа 2016 21:32
В новости: Кровный отец
Посмотрел трейлер и игра дочки просто ужасна.
ipon dori 2 августа 2016 21:02
Бред в квадрате?
ipon dori 1 августа 2016 20:06
В новости: Тор
Единственное, что интересно в этом фильме это Локки
ipon dori 23 июля 2016 17:37
Сущий ад в не фильм. 3 з 10
ipon dori 10 июля 2016 14:02
В новости: Варкрафт
В первые от фильма захотелось застрелится. 1 из 10 я даже Хитмана выше оценил
ipon dori 6 июля 2016 12:38
Тягучка тягучок. Предки "обручки" в силі
ipon dori 3 июля 2016 14:29
ми-ми-мииии. Что за пародийный отстой с гордым 2016?
ipon dori 4 июня 2016 11:45
В новости: Киану
Пародия на самую никчёмную картину?
ipon dori 23 мая 2016 09:18
Сериал смог закончится на хороших нотах, и ему не нужны совсем новые серии. Если знать старые опыты, то сериал 4 сезон может быть не только плохим, но и отпустить сам сериал в целом. Если и есть хорошая идея то её надо реализовать через кино. 20 новых серия его только пиртопит.
ipon dori 21 мая 2016 11:17
В новости: Побег за мечтой
От продюсера передачи "галилео"
ipon dori 5 мая 2016 17:38
В новости: Легенда №17
Посмотрев такой фильм, понимаешь всё же насколько тёмном месте находится киноиндустрия России. Фильм о величайшей победе не только СССР, но и победы человека над собой. Без всяких учётов ему можно ставить 9 балов.
ipon dori 1 апреля 2016 11:54
В новости: На гребне волны
Несомненно оригинальный фильм куда лучше чем этот кинофильм. Но он не смотря на не проработанных персонажей восхищает зрелищностью трюков. 4И только благоаря им фильму можно ставить 6 балов.
ipon dori 31 марта 2016 19:28
Вот и окончилась последняя серия сериала "Кухня". Он не даром получился самым лучшим среди Российского кино. Фильм наполнен хорошими шутками и красивыми афоризмами, которые добавляют приятную нотку пряности в этот кулинарный шедевр.
Окончившись уже на 6 сезоне он смог оставить после себе приятную грусть, а не раздражение по поводу всё новых сезонов. Остаётся надежда, что приближающийся фильм не испортит всё впечатление этого замечательного конца.
Ну а я могу поставить фильму 8 балов. Несмотря на все прелести, некоторые сцены были весьма ужасны.
ipon dori 31 марта 2016 17:30
очередной недомерок Российского производства и вскоре мы увидим его младшего брата в виде 2 и третьего сезона. Ведь детей надо кормить
ipon dori 31 марта 2016 14:07
Совсем не давно досмотрел данный сериал. И если помнить, что это Российское кино то это довольно неплохой сериал.
В "Молодёжке" получился не плохой сценарий, но главным минус это небольшая затянутость и персонажи/актеры. Некоторые из актёров довольно плохо отыгрывают свои роли. Один из главных плюсов, хорошие сцены с матчами.
Основной плохой частью это турнир четырёх. Сериал надо было закончить на 24 серии. Это было бы отличное окончание. Если и снимать турнир четырёх то в виде фильма.
ipon dori 25 февраля 2016 18:27
В новости: Скала
Это один из первых фильмов мастера блокбастеров Майкл Бэй, фильмы, которого в настоящее время хоть и имеют высокие кассовые сборы не настолько хороши, как эта работа. Необычное внутреннее противостояние добра. Где главным злодеем пожалуй является само государство не желающее оплатить возмещение семьям погибшим солдатам. Это тот фильм где стоишь на стороне "злодея".
ipon dori 19 февраля 2016 13:26
Сериал сильно затянули. Начало первого сезона был довольно не плох, но дальше уже было не-то
ipon dori 12 февраля 2016 14:00
Мне с самого начала заинтриговал сюжет этой картины, но то что производитель Россия очень напрягало. В принципе, как я и ожидал не смотря на хорошию задумку наши киноделы ухитрились всё замарать. Самый главный минус это пожалуй графика, которая довольно много и к тому же весьма плохого качества. Фильм даже нельзя назвать интригующем поскольку я с самого начала разгадал одну из мафии. Но за хорошую идею я ставлю фильму 6 балов из деесяти
ipon dori 12 февраля 2016 10:47
Квентин Тарантино не часто радует нас своими фильмами. Но это пожалуй и хорошо веди каждый из его фильмов это тщательно созданный шедевр.
Фильму можно ставить смело 10 из 10.
ipon dori 11 февраля 2016 09:25
В новости: Хороший динозавр
Я бы не назвал этот мультфильм лучшим произведением пиксар. Это довольно заунывный фильм с угловатой графикой. Весьма не понятна была сцена где главные герои наркоманили. Это детский фильм и по мне такие сцены в нём не уместны.
Один из главный минусов.Все действия легко предугадать а смерть отца дракона и вовсе схожа со смертью из короля льва.
По словам мальчика его семья погибла, но в конце мы её всё же видим. Хотя по внешним признакам они ему не родня.
ipon dori 8 февраля 2016 13:27
Что может быть хуже фигового фильма? пародий на фиговый фильм.
ipon dori 28 января 2016 19:46
Довольно не плохое пере направление "доктора Кто". Хотя всё же сериал временами и провисает, но если вспомнить сколько эту вселенную тянут это не удивительно. 6.5 из 10
ipon dori 28 января 2016 12:17
В новости: Физрук 3 сезон
Тянем-тянем-тянем-тянем мы потянем перетянем и продолжи всё снимать
ipon dori 27 января 2016 19:39
Как и часто бывает с Российским кином плохая реализация не смотря на хорошею идею. Так, что фильму только 6 балов из 10. Надеюсь в будущем фильму будут снимать по достоинству
ipon dori 26 января 2016 17:16
В новини: Найкращий день
Фильм невероятно глуп даже при учёте того, что это комедия. В нём невозможно найти плюсы плохая игра актёров, тупой юмор, глупый и не проработанный сценарий.
ipon dori 21 января 2016 21:56
Какой Чернобыль? В первом сезоне его спасли
ipon dori 21 января 2016 19:58
Сложно сказать что-то конкретное о сериале он вроде бы и весьма хорош, но и в каком-то смысле довольно глуп. Такой сериал можно бы было сделать прекрасным. Но в фильме присутствует целый ряд но. Вот такой вот парадокс. Для начала фильм довольно непродуман, его концовка хоть и смешна и весьма предсказуема (смерть КГБшника от своих рук). идея же о Чернобыле в США весьма смешна. Всё же сериалу можно дать хоть и слабые 7 балов. Это какой не какой шажок в хорошею киноиндустрия России.
ipon dori 17 января 2016 17:56
В новости: Рики и Флэш
В двух словах о фильме ну, как.

Если же взять лопату и копнуть в него, то о нём можно сказать довольно многое.

Фильм с самого начала ошарашивает нас туманным началом, которое заставляют нас думать самим. По моему мнению то фильм, который мог нас окунать в сложные отношение семьи, о выборе, мечты и гордости, обязанности и желания. Такие темы могли привлечь многих, но всё это плохо реализовали. Если начало до ужаса уменьшили, то дальше другие растянули. Лично для меня было заунывно смотреть музыкальные сцены. Всё однобоко и одинаково которые даже не разбавляются хорошими шутками.

Кино из которого можно было сделать отличную картину просто размазали по хлебу сделав её этаким одноразовым кинцом с медовой начинкой из актуальных тем, которое не улучшело картину

4 з 10.
ipon dori 17 января 2016 17:31
Это скучное и довольно необдуманное кино с полным отсудившем каламбура. Слишком много магии и тёмных сцен. Это, пожалуй, всё что можно сказать о фильме. Но если углубиться в фильм…
Вин Дизель исполняющий главную роль в фильме, которую смело можно назвать самой ужасной из всех кинокартин. Но тут нет его вины просто Брек Эйснер режиссёр, снимавший эту картину не использует потанцевал актёра. Если Дизель в том же «Форсаже» радовал нас красивыми фразами и довольно забавными каламбурами, то тут он их тупо игнорирует, отыгрывая роль в своей каменной манере. На мой взгляд так же довольно не обдуманная основная сюжетная линия переносящая нас в современный мир. Главный герой получивший бессмертие не очень-то и страдает от тягот времени и спокойно начинает крушить восстание ведьм.
Экшен, экшен, экшен вот чего ждёт современный зритель от кинематографа, но и эту составную, которую весьма недурно проработали слили.
Я ставлю фильму 4 бала из 10.
ipon dori 17 января 2016 17:20
В новости: Легенда
Сразу же хочу начать с того, что это кино не совсем о гангстерах и бандитских разборках, это фильм о семье и дружбе. Именно такой акцент делал режиссёр Брайан Хелгеленд, отказавшись от экшена.
Красивая история о двух братьев гангстеров Реджи и Ронни Крэев. Я бы не назвал этот фильм отличным в жанре криминала поскольку на ум приходят другие фильмы этого типа. Этот фильм скорее показывает отношение семьи. Отношение двух родных братьев-близнецов, имеющих разные характеры. О том, как они уживаются друг с другом, как вмести держат руль гангстерского мира. Несмотря на то что тема в фильме и без того наштампована она все равно цепляет. Фильм о кровной родстве, мужской дружбе и братстве. Фильм делает довольно неожиданные повороты, которые вроде и делают фильм хуже, но и позволяют отвлечься и окунутся в тему дружбы.
Том Харди прекрасно отыгрывает обе абсолютно разные роли переходя из образа одного брата в другого. Из минусов в фильме любовная линия в остальном же в кино глупо придерутся тем более он хорошо радует шутками.
7 з 10
ipon dori 17 января 2016 15:35
В новости: Бешеные псы
Квентин Тарантино всегда мог принести фильму некую индивидуальность несмотря на то что они являются некими нарезками из другого кино. Даже его паже его первый фильм смог получить статус культового. Квентин Тарантино выделяется от других тем что делает своеобразные прыжки моментов которые только улучшают фильм. И не смотря на то что такой способ использовали и многие другие режиссёры Тарантино делает это с изыскам.
ipon dori 16 января 2016 15:05
В новости: Бёрдмэн
Вот и мои руки дошли до этого весьма специфичного кино. И знаете мне понравилось. Прекрасная игра Эдвард Нортона с прекрасным сюжет вот чего не ждёшь от современного кино. Но этот фильм умеет удивлять не только игрой и сюжетом но и неожиданным концом.
ipon dori 10 января 2016 13:56
В новости: Маленький принц
Посмотрел анимационную ленту «Маленький Принц». И это первая экранизация повести книги Антуана де Сент-Экзюпери.
Хорошо поставленный мультфильм по весьма необычной книге Антуана де Сент-Экзюпери, которую смело можно назвать притчей. Первоначально я весьма скептически относился к самому фильму, но после просмотра он меня весьма сильно удивил. Марк Осборн смог сделать хорошие переплывы из серой убогой жизни девочки в сказочный мир Авиатора. Было приятно видеть переплетение старой истории с новой, которая словно показывала жизнь многих людей с небольшой адаптацией. Весьма красива была и бумажная графика. Если же более сильно углубится в сам, фильм-то можно придраться к концовке в остальном же он получился красивым и сказочным. Сама книга, как впрочем, и фильм скорее будет приятен для просмотра/прочтения взрослым чем детям. Надеюсь, что многие проникнувшись фильмом прочитают и книгу. Ведь сама по себе она достаточна коротка. Взрослые начинают забывать, каково быть ребёнком.
И я с гордостью присуждаю мультфильму 9 балов из 10.
ipon dori 10 января 2016 11:39
Меня одного убивает закадровый смех? Вот посмотрел только недавно фильм Мистер Бин и он мне вполне понравился. Но вот сериал нет. По мне это глупо вставлять закадровый смех к месту и не к месту. Фильм словно показывает мы не смогли придумать шуток так что смейтесь здесь.
ipon dori 9 января 2016 12:21
Я с самого начала не ждал от фильма многого. Сама идея о переносе Шерлока (Бенедикта Камбербэтча) в 19 век мне не нравилась. Но то что фильм показал был верхом глупости. В этом фильме почти нет за что его похвалить. Там нет за крученого сюжета, он даёт очевидные ответы. Да и пародийные моменты на старые фильмы были зачастую не приятны. Если честно я не поклонник фильмов о Шерлоке Холмсе в отличии от книг. Я просто не видел фильмы о нём, которые можно бы было похвалить. Но главным минусом были всунутые в один сценарий множество книг о Шерлоке, которые были переделаны до не узнаваемости.
Фильму 5 балов с натяжкой.
ipon dori 9 января 2016 12:14
Сложно сказать что-то определённое о фильме Некоторым он очень о понравился а кто-то называет его полным дерьмом. Лично я придерживаюсь середины и не считаю фильм шедевром киноиндустрии. Это просто хорошее кино хоть и с большими минусами и дырами. Если углубляться то основные недостатки в начале и в конце фильма.
(ДАЛЬШЕ СПОЙЛЕРЫ!!!)
.
.
Для начала я был недоволен тем что Кая Рена сильно возвысили в начале фильма. Ему приписали много силы которой не владели джедаи. Например в самом начале он остановил в воздухе пулю. В дальнейшем он читал мысли, замораживал людей. Ну а конце я был не доволен двумя сражениями на световых мечах. В остальном фильм получился весьма не плохим если не учитывать смерти Хана Солы. Но всё же фильм получает всего 7 балов из 10.
ipon dori 27 декабря 2015 21:13
В новости: Агенты А.Н.К.Л.
Фильм весьма не плохой и местами вполне разбавляет экшен не плохим юмором. Но если честно то мне не понравилась сцена с погоней в конце фильма, она напоминает какой-то индийский фильм из-за саундтрека, и по этому концовка вся подпорчена. Кажется что смотришь один из на лизаных индийских боевиков.
ipon dori 20 ноября 2015 10:04
В новости: Всё могу
Пародия на Брюса с весьма не заурядным развитием.
ipon dori 3 ноября 2015 13:35
Сначала русские в Лондоне теперь американцы в России а дальше что будет? Взвываю ооо киноиндустрия России придумайте свой фильм
ipon dori 16 октября 2015 20:15
Весьма огорчает то что такие хорошие сериала закрывают уже на первом сезоне или просто напросто их перетягивают. Если честно то не встречал такой сериал который бы был и и интересным и не перетянутым. Сериал Вечность который рассказывает об бессмертном враче-детективе вполне может не понравится в начале поскольку и вправду может напомнить сериалы Доктор Хаус и Шерлок Холмс которые к сожалению оказались затянутыми (Хаус в 7 сезоне, Шерлок в 4). Очень приятно смотреть вот такие сериалы где нет глупого юмора(закадровый смех) нету изрядно надоевших (зомбаков) и нету не чего сверхестественного из этого сериала вполне можно почерпнуть разную интересную информацию которую бывает нудно читать в виде документов
ipon dori 15 октября 2015 14:57
Жалкая пародия на панду
ipon dori 8 октября 2015 09:34
Не знаю как другие но я думаю лучше бы сняли вторую часть чем сериал который не бойся ещё и на второй сезон уйдёт. Мне лично сериал показался весьма растянутым и заезженным когда сам фильм получился и с хорошей идеей продуманным сюжетом включающим всего несколько ляпов.
ipon dori 4 октября 2015 15:53
Ви серйозно? Что это за пародия на доктора Хауса? Та же клиника во много раз лучше.
Ужасающие шутки с весьма не точно передаваемыми врачебными сведеньями и всё это под толстым слоем юмора и этики.
ipon dori 29 сентября 2015 15:35
В новости: Кухня в Китае
Шеф-повар одного из лучших московских ресторанов Виктор Баринов решает завершить карьеру и уйти на покой. Но хочет это сделать так, чтобы весь мир заметил. Победа в Чемпионате мира среди поваров в Шанхае — вот заветная вишенка на торте признания его кулинарного таланта.

В это же время хозяин московского ресторана, где работает шеф, Дмитрий Нагиев попадает в крупные неприятности и вынужден скрываться. Шеф предлагает ему поехать в Китай в составе команды поваров и фактически сбежать из страны на время. Нагиев соглашается.
ipon dori 10 сентября 2015 18:01
В новости: Кухня 5 сезон
надеюсь что самый дорогой сериал России будет продлён ещё на пару сезонов!!! море юмора, шуток приправленные прекрасными кусочками забавных историй снова на высоте
ipon dori 9 сентября 2015 18:16
В новости: Отдел 44 1 сезон
Я так понимаю сериал слизан с российского сериала след? если так то я отдам предпочтение следу он намного интереснее
ipon dori 22 августа 2015 20:05
Испортили всю серию фильмов. Фильм стал напыщенным и натянутым игра актёров ужасна. Фильм пестрит эффектами как начинённая курица из подворотни. Вообщем это самая худшая часть и это ухудшение началось ещё в третьей части.
ipon dori 20 августа 2015 14:34
Не хочу обидеть классику российского кино но фильм какой-то наигранный. Если честно то я ожидал более за кручинный сюжет. Ну а про сам подобранный образ Шерлока Холмса то он весьма хорош в отличии от других фильмов.
ipon dori 30 июля 2015 13:20
У нас что наступила эпоха пародий на советское кино? Уже сразу понятно же и этот фильм как и кавказская пленница и джентльмены удачи не оправдает себя.
Может уже хватит отпускать кинематографию России на колени? Раньше же снимали отличные фильмы которые могли сравнится и с голливудским кино а сейчас один два фильма которые действительно можно посмотреть.
ipon dori 30 июня 2015 14:42
До невероятности скучный и нудный фильм. Жалкий сценарий прикрытый грудой спец эффектов которые не улучают фильм а только делают его ещё более отталкивающим.
ipon dori 29 мая 2015 16:10
В новости: Большая игра
перевод тот ещё даже в трейлере порти всё в впечатление а так фильм не плохой.
ipon dori 16 мая 2015 15:35
это будет очередная новая версия или продолжения первых двух?
ipon dori 12 мая 2015 11:45
В новости: Одной левой
Плоский юмор приправленный тухлой игрой актёров. Фильм одной левой не смотря на вполне интересную линию сюжета может разочаровать плохим развитием и довольно заурядной игрой актёров. Так же впечатление портит глупые шутки которые напихали в фильм словно курицу яблоками.
ipon dori 5 апреля 2015 15:09
Фильм не вероятно красивый и захватывающий. Рассказывающий о будущем где возможно запросто менять органы о том что человечество даже в далёком будущем остаётся таким же как и сейчас эгоистичным, жадным...
ipon dori 19 марта 2015 15:00
Отличный сериал. Стало обидно когда узнал что сериал закрыли в отличии от других сериалов по которые по мне глупые.
ipon dori 17 марта 2015 10:08
В новости: Суперфорсаж!
Как можно смотреть ТАКОЕ? мой вам совет и не начинайте
ipon dori 10 марта 2015 18:31
В новости: Губка Боб в 3D
Скучный, безотрадный, неинтересный, нерадостный, скучнейший, нудный, скучноватый, тягомотный, унылый, тоскливый, постный, прескучный, пресный
всё это относится к этому не недоразумению.
ipon dori 18 февраля 2015 19:50
В новости: Иллюзия обмана 2
жду фильм первая часть очень понравилась!!!
ipon dori 14 февраля 2015 21:17
В новости: Губка Боб в 3D
ставлю фильму 1 бал из 10. Объёмная скука в 3д в первые в кино истории
ipon dori 14 февраля 2015 12:06
по мне так на 7 надо закончить. Не думаю что дальнейшие части будут столь же интере ны.
ipon dori 13 февраля 2015 21:52
Хороший фільм. Хотя я не очень люблю фильмы вестерны
ipon dori 13 февраля 2015 17:27
В новости: 12 лет рабства
новый плеест пожалуйста можно
ipon dori 10 февраля 2015 21:56
В новости: Игра в имитацию
Фильм хороший но с концом затянули
ipon dori 10 февраля 2015 18:11
ужааас я тоже чихнул 2 раза. Хорошо Валя не видел
ipon dori 8 февраля 2015 13:43
В новости: Интерны 12 сезон
Новые серии интернов намного лучше первых
ipon dori 3 февраля 2015 16:02
Фильм на один раз
ipon dori 2 февраля 2015 23:47
В новости: Ёлки лохматые
Ну ей богу один дома
ipon dori 26 января 2015 19:37
А между прочим фильм уже сняли а выйдет он только через год. Нет ну это нормально?
ipon dori 26 января 2015 19:01
В новости: Барон Мюнхгаузен
не плохой фильм можно посмотреть
ipon dori 24 января 2015 20:39
А я слышал то снимут отдельный сериал про Кузю такой же как СашаТаня
ipon dori 24 января 2015 18:19
Фильм на удивление интересней 9 балов
ipon dori 23 января 2015 16:28
В новости: Ёлки 1914
Фильм пожалуй получился не очень. Фильм затянули прекратить съёмки можно было ещё после второй части так что даю фильму 9 балов. Но всё же это плюс в отличии от 3 части которой я присудил 7 балов надеюсь если выйдет пятая часть как говорил Бекмамбетов про будущее она снова сможет получить хотя бы 8 балов.
ipon dori 5 января 2015 13:42
В новости: Новые сериалы 2015
А где Доктор кто где кухня?
ipon dori 25 декабря 2014 18:46
В новости: Шерлок Холмс
Фильм супер даю 10 балов
ipon dori 25 декабря 2014 12:01
Тупой фильм полная бездарность кинематографии. Голливуд упал в моих глазах фильму 1 бал из 10.
ipon dori 23 декабря 2014 09:59
Самая хорошая часть это всё же 2. поэтому 9 балов
ipon dori 23 декабря 2014 09:58
вполне понравился первый сезон но второй чуточку скучноват.
ipon dori 22 декабря 2014 18:34
В новости: Сокровище нации
Хороший и захватываущий фильм
ipon dori 16 декабря 2014 10:55
Тут есть неудержимые? вы издеваетесь большей фигни я не видел.
ipon dori 13 декабря 2014 16:11
замените плеист
ipon dori 5 декабря 2014 11:33
2 часть тора получилась намного лучше первой и поэтому ему 9 балов
ipon dori 5 декабря 2014 11:31
вы уж извините но Кронос тут просто ужасен могли бы придать ему и другую форму и вообще в книги где Перси сражался с Кроносом нет поэтому тоже 9 балов
ipon dori 5 декабря 2014 11:28
фильм очень отличается от книги даже стыдно сказать на сколько сильно поэтому только 9 балов!!!
ipon dori 4 декабря 2014 11:46
замените плеир
ipon dori 3 декабря 2014 11:38
к сожаление 7 сезон хауса не удался но в 8 сезон снова выравнивается резко набирая балы ну а 7 сезону достаётся всего 7 балов
ipon dori 3 декабря 2014 11:36
ipon dori 3 декабря 2014 11:31
Хаус попадает в больницу изменится или он после лечение или останется всё тем же доктором со своим характером и пачкой викадина в кармане?
ipon dori 3 декабря 2014 11:29
вот и очередной сериал доктора Хауса который снова вселяет в душу что не все доктора такие какие есть.
ipon dori 3 декабря 2014 11:27
несомненно лучший сериал про больницу эксцентричный и вульгарный доктор это кий Шерлок Холмс медицины.
ipon dori 3 декабря 2014 11:24
В новости: Кухня в Париже
Пожалуй лучший фильм России который наполнен знакомыми нами героями из сериала. Где присутствует аппетитный кусочки юмора и веселья.
ipon dori 3 декабря 2014 11:22
лучшая часть из всех. надеюсь Джеки Чан снова порадует нас своим фильмом.
ipon dori 3 декабря 2014 11:21
В новости: Час пик 2
лучшая часть час пика где Джеки Чан снова показывает свои приёмы а Картнер снова веселит нас своим юмором.
ipon dori 3 декабря 2014 11:20
В новости: Игра Эндера
очень интересный фильм показывающий как человек использует друг друга и то что это не когда не пройдёт.
ipon dori 2 декабря 2014 17:12
В новости: Голодные игры
нам знакома уже несколько фильмов на подобие этому дивергент их бегущий в лабиринте каждый из этих фильмов обладает своей дорожкой интереса благодаря чему их всех можно ставить на первое место
ipon dori 2 декабря 2014 17:12
В новости: Дивергент
нам знакома уже несколько фильмов на подобие этому бегущий в лабиринт е и голодные игры каждый из этих фильмов обладает своей дорожкой интереса благодаря чему их всех можно ставить на первое место
ipon dori 2 декабря 2014 17:11
нам знакома уже несколько фильмов на подобие этому дивергент и голодные игры каждый из этих фильмов обладает своей дорожкой интереса благодаря чему их всех можно ставить на первое место
ipon dori 2 декабря 2014 17:10
фильм просто супер чем то напоминает лудей в чёрном но облодает свой эксентричностью. ставлю ему 10 балов
ipon dori 2 декабря 2014 17:09
вот и вышел в свет очередной фильм про знаменитого геракла не смотря на то что в этом же году вышел и другой геракл этот намного интересней. и этому фильму можно ставить 8 балов
ipon dori 2 декабря 2014 17:07
В новости: Маска Зорро
красивый фильм про обыкновенного героя драки на шпагах где герой разрывается между семьёй и спасением мира. что же выбирит главный герой?
ipon dori 2 декабря 2014 17:05
Очередной сезон доктора кто разбивает нас остротой новых впечатлений где каждая серия не похожа друг на друга. трудно даже выбрать какая серия интересней не смотря на то что сериал выходит уже очень давно. ставлю 10 балов и замираю в ожидании выхода нового сезона!!!
ipon dori 2 декабря 2014 17:03
очень интересная передача думаю понравится всем поклонникам кухни много не обыденных рецептов и смешных шуток
ipon dori 2 декабря 2014 17:02
ну что можно сказать о полюбившимся всеми фильме по мне так 2 часть лучше всех так что ставлю всего 9 балов. посмотрим чем нас удивит 4 часть фильма.
ipon dori 2 декабря 2014 17:00
В новости: Ночь в музее 2
Хороший фильм даже получше первого. много умора и веселья заодно можно посмотреть вместо урока истории. так что 10 балов из 10
ipon dori 20 ноября 2014 17:25
В новости: Физрук 2 сезон
сериал не очень по моему лучшая роль Нагиева это Кухня
ipon dori 31 октября 2014 16:02
Если вы уже просмотрели доктор то не отчаивайтесь можно посмотреть и Сару Джеин ведь это почти тоже самое и доктор тут тоже появится!!!
ipon dori 21 октября 2014 18:24
В новости: Шаг вперед 5
Ну что можно сказать фильм. для на чала фильм разбивает в пух и прах все предыдущие части по количеству танцев и музыки. Но всё же 5 часть меня разочаровала ожидал более зрелищного фильма чем этот. Но финальный танец сильно поднял фильм в моих глазах и поэтому ставлю фильму 4 бала вместо 3.
ipon dori 13 октября 2014 16:39
В новости: Кухня 4 сезон
Урааааааааааааааааааа это мой день я самый счастливый человек.
ipon dori 9 октября 2014 17:07
В новости: Интерны 11 сезон
НОВЫЕ СЕРИИ ИНТЕРНОВ НАМНОГО ЛУЧШЕ ЧЕМ СТАРЫЕ
ipon dori 6 октября 2014 21:01
В новости: Исходный код
Фильм в принципе не плохой но конец мне не понравился. ну а так можно посмотреть

категорії
очікуємо
онлайн канали
збірки кіно
Чат

єпископ,
упевнений через рік поллють спінофи а там і перезапуск під'їде

Яка частина виходить. Якщо знімуть ні з пальця, то і глянути можна в цілому)

ipon dori,
Які ялинки? Фільм? До речі на кшталт фінальна частина.

Mr.Kazan,
вже краще б на ялинки сходив. хоч якась франшиза буде у Росії

+ в кінці грудня вийде фільм «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ з Рубльовки» 2018 р. Хоч щось придатне глянемо перед нг ...

На простори ТВ вийде до 2019. але це не точно)

Доброго дня. Як я розумію, сьогодні повинен вийти на простори мережі, «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ з Рубльовки» - 4 сезон . 04? 01 (4 сезон 1 серія), 03 грудня 2018 . Якщо це точно так, було б добре залити і подивитися)

Блін а че продовження Табу перенесли

yury-a, В мобільних пристроях перехід автоматично. Приємного перегляду!

надприродне нові серії якщо є можна залити