border=0

סדרת ליכאך 2019

"Likhach" היא סדרת טלוויזיה רוסית חדשה, בבימויו של אנדריי Korshunov, שעבד על סדרת פופולריים כגון "Nevsky: מבחן כוח" ו "Alien המחוזי".

הבכורה של סדרת פשע סדרתי צפוי הנוכחי, 2019, על ערוץ NTV, אבל תאריך השחרור המדויק טרם הוכרז.

ירי הסדרה החלה בעבר, בשנת 2018 באוקטובר באוקטובר בעיר סוצ'י. סטודיו פיתוח הוא KIT סרטים אולפן. בכיכובה של סדרת בלשים בז 'אנר של מותחן ודרמה, השחקן ניקיטה Panfilov, פופולרי ברוסיה, הוא ירה.

העלילה של "Lichah"

העלילה של הסדרה "Likhach", אשר צפוי להשתחרר בשנת 2019, הוא במרכז האירועים, קצין אכיפת החוק בשם סרגיי סוטניקוב, הידוע יותר בקרב חברים ועמיתים במקום העבודה Likhach.

סרגיי הוא לא רק סמל המשטרה, האיש גם מחזיק בתפקיד סגן ראש מחלקת החקירה הפלילית של העיר סוצ'י. עבודתו של הדמות הראשית היא קשה, הדורשת מאמץ רב וחוסן חזק, כאדם שמכניס את חייו לסכנה. וכאילו נוצר סרגיי לעבודה זו, שכן נחישותו ואומץ לבו אינם יכולים רק לקנא בהם.

הדמות הראשית היא מומחית בתחום שלו, הוא בטוח בעצמו, לא עקשן מדי ויש לו תחושה מוגברת של צדק. סוטניקוב אינו מקבל פשרות בכל הנוגע לעוול. אי אפשר לשכנע אותו או להתכופף תחתו, שבזכותו הצליח במשך שנים רבות של עבודה להחזיר את הסדר בעיר. סרגיי לא יודע איך לנהל משא ומתן עם הפושעים ולא לאבד שום דבר, הוא מכור לעבודה, אז הוא פשוט לא יכול פיזית ירידה מקרה לא פתור. מרגע שהגיבור הוצע משרת סגן, שיעור הפשיעה בסוצ'י ירד במידה ניכרת, כמו גם מספר המקרים שלא נפתרו.

הגיבור קיבל את הכינוי שלו לאהבתו לרכיבה מהירה על אופנוע, וגם בגלל ההרגל ללא היסוס להמשיך בעסקים מסוכנים. סרגיי לא מדמיין חיים בלי אופנוע ורק מזהה אותו כאמצעי תחבורה. מהירות היא התשוקה השנייה שלו, אשר הולך מיד אחרי העבודה. אופנוע סוטניקוב בירושה מסבו, כל כך קשורה אליו במיוחד.

כל התכונות הטובות שמבדילות את סרגיי בין שוטרים אחרים אינן מרוצות לחלוטין מהנהגתו. אחרי הכל, Sotnikova קשה לעשות את העבודה אם האיש רואה את זה לא נכון. האיש הוצע לנקוט עמדה גבוהה יותר כדי להרגיע קצת את שלו, אבל סרגיי סירב. לכן, על השלטונות להמשיך לסבול את תעלוליו של לייק, משום שהם מבינים שעדיף לא למצוא את המומחה שלו.

השחקנים בסדרה 2019

התפקיד הראשי של סרגיי סוטניקוב בסדרה 2019 בשם "Likhach" מבוצע על ידי ניקיטה Panfilov, מוכר לקהל מן הסרטים "כדור" ו "מייג'ור". בנוסף לו השתתפו השחקנים הבאים בירי הסדרה:

  • מריה סנדלר, המוכרת לצופים על העבודה בסרט "עבודה כזו";
  • איגור קצ'ייב, שהשתתף בסרט "מקצועי";
  • ארתור מקרטצ'יאן, מוכר מהסרט הרוסי "גירושים מרצונם";
  • איוון וסילייב, שאותו יכול הצופה לזכור בסרט "חמש דקות של שתיקה";
  • אולגה Pavlyukova, בכיכובו של הסרט "Alien Face".

תאריך שחרור

כרגע, תאריך השחרור המדויק נשאר לא ידוע, אבל כנראה את המראה של הסדרה ניתן לצפות בקיץ או בסתיו. הבכורה של הבלש הרוסי סדרה "Likhach" צריך להתקיים הנוכחי, 2019 שנה. לקבלת תצוגת מקוון חינם זמין רק אננס הקרובה הסדרה, כמו הקרוואן הרשמי באיכות טובה טרם פורסמו.

לוח הזמנים המשוער לשחרור כל הסדרה "Likhach" סדרתי 2019:

מספר הסדרה "Likhach" תאריך שחרור
פרק 1 קיץ-סתיו 2019
פרק 2 קיץ-סתיו 2019
פרק 3 קיץ-סתיו 2019
פרק 4 קיץ-סתיו 2019
פרק 5 קיץ-סתיו 2019
פרק 6 קיץ-סתיו 2019
פרק 7 קיץ-סתיו 2019
פרק 8 קיץ-סתיו 2019
פרק 9 קיץ-סתיו 2019
פרק 10 קיץ-סתיו 2019

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n\n<\/div>\n
\n\n\n<\/ins>\n\n\n<\/div>\n
","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n\n<\/div>\n\n
","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק