border=0

זה 3

"זה" הוא סדרה של סרטי אימה אמריקאיים המבוססים על הרומן על שם סטיבן קינג. החלק הראשון של הסרט שוחרר ב -5 בספטמבר 2017, הבכורה של השני מתוכנן ל -5 בספטמבר 2019. האוהדים כבר תוהים אם יהיה סרט שלישי כאשר זה יוצא על מסכים גדולים.

כרגע, היזמים לא דיווחו על תאריך שחרור ההמשך, וגם אם הוא יוסר, הוא יהיה זמין לצפייה בסרט לא לפני 2021.

באתר שלנו קדימון עבור החלק הקודם מוצג באיכות טובה ברוסית, שבזכותו אתה יכול להכיר את התמונה. אתה יכול לצפות בו באופן מקוון ללא רישום.

סרט העלילה

סרטים "זה" עשה רושם טוב על הציבור. הסרט התברר להיות אטמוספרי מאוד, הופך עיבוד מעולה של הרומן על ידי הסופר סטיבן קינג.

האירועים בחלק הראשון להתפתח בשנת 1988 בעיירה קטנה של דרי. במשך מאות שנים, ילדים נעלמים כאן מסיבות לא ידועות. נער ביל, לא מאמין כי אחיו הצעיר ג'ורג 'מת, הוא הולך להבין מה באמת קרה. הוא חוקר את ההיעלמות של ילדים עם חבריו בן, ריצ'י, אדי, מייק, סטנלי ובוורלי. כתוצאה מכך, הגיבורים ילמדו כי ליצן Pennival הוא עברין - יצור שיכול לשנות את המראה ואת ההזנה על פחדים של אנשים אחרים.

לאחר 27 שנים, המפלצת מתעוררת ומתחילה לצוד ילדים. ביל וחבריו מוצאים את דוכן הליצנים ומגבירים אותו. הגיבורים נשבע שהם יבואו יחד אם יופיע שוב בדני. זה אומר את החלק השני של הסרט.

מה עוד לקרוא? רוקטמן 2

27 שנים חלפו מאז הניצחון על הליצן. גיבורים גדלו, לכל אחד יש חיים משלו. ביל והאחרים כבר שכחו את העבר, אבל שיחת טלפון אחת משנה הכול. זוכרים את השבועה שניתנה בילדות, הגיבורים להתאחד כדי להילחם שוב עם פניאז, אשר יצא לציד הבא.

"זה": שחקנים ותפקידים

שחקנים טובים אושרו לתפקיד "זה". המבצעים עשו עבודה מצוינת עם המשימות שהוקצו להם, אשר לא יכול שלא לרצות את הקהל. אוהדים נהנו הן העלילה המדהימה של הסרט ואת משחק נפלא של השחקנים.

אז, את התמונה היא קסטה כדלקמן:

  • Jaden ליברר וג 'יימס McEvoy קיבל את התפקיד של ביל Denbrough;
  • סופיה ליליס וג'סיקה צ'סטיין זכו לבוורלי מארש;
  • ביל סקארסגארד שיחק את הליצן של אונו / פני;
  • ג'רמי ריי טיילור וג'יי רייאן התגלגלו אצל בן הנסקום;
  • פין באפהרט וביל היידר מילאו את תפקידו של ריצ'י טוסייה;
  • צ'וזן ג'ייקובס ועזאי מוסטפה קיבלו את התפקיד של מייק הנלון;
  • ג 'ק דילן גראזר וג' יימס רנסון הופיע כמו אדי Kasbrak;
  • וויאט אולף ואנדי בין שיחקו בסטנלי אוריס.

כדי לעבוד על הסרט היו מעורבים גם ניקולא המילטון, ג'קסון רוברט סקוט, אוון טיג, לוגן תומפסון, ג'ייק סים, חבייר Boteti, טאטום לי, סטיבן וויליאמס, סטפן בוגארט, פיפ דווייר ג'פרי Punsett, ארי כהן, מייגן Sharlante סטיוארט Hbyuz, ג 'ס ויקסלר, ג' ק גרנט, חאווייר דולן, וויל בינברינק, טיילור פריי ועוד רבים אחרים.

מה עוד לקרוא? הרעים 5

תאריך שחרור 3 חלקים

אוהדים של הספר וסרטים קודמים רוצים לדעת את תאריך שחרור חלק 3 של "זה". למרבה הצער, בעוד היוצרים לא סיפקו נתונים על מתי ההמשך ישוחרר על המסכים. עכשיו היזמים מתמקדים בחלק השני של התמונה, כי הבכורה שלה יתקיים בספטמבר השנה, 2019. איך. חלק ב '"יגיב הציבור, ובכלל זה מבקרי הקולנוע, וכיצד יהיו הדירוגים גבוהים, תלוי בגורלו של הפרויקט.

כרגע, את showrunners אינם חולקים תוכניות עבור הסרטים הבאים. עם זאת, לאחר שחרורו של החלק השני, הכל יכול להשתנות באופן דרמטי. אם היוצרים מחליטים לירות "Ono-3", הצילומים יתחילו בשנת 2020, ואת הסרט יהיה בכורה בשנת 2021. עבור ההמשך ייקח אותם מפתחים: הבמאי אנדרס Musketti, תסריטאי גארי דוברמן, המפיקים ברברה Musketti, דן לין, רוי לי, סת 'גרהם סמית, הצלם Checo Varese.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה