border=0

אמנזיה עונה 3

מיליוני אנשים מחכים בכיליון עיניים לבכורה של העונה 3 של סדרת הטלוויזיה האמריקאית. הבכורה של הבלש על המסך התקיימה ב -25 בספטמבר 2017, וברוסיה החל המופע ב -2 באוקטובר באותה שנה. הדרמה שודרה בערוץ הטלוויזיה Sony Sci-Fi. הסדרה במהירות הפך פופולרי מאוד, זכייה בלבם של מספר עצום של צופים. בשל הדירוג הגבוה, התמונה הורחבה לשתי עונות בבת אחת.

החלק השני שודר ב -8 באפריל 2019 באותו ערוץ טלוויזיה רוסי. אבל כאשר עונה 3 של "אמנזיה" הוא שוחרר, זה עדיין לא ידוע. על פי נתונים ראשוניים, שחרורו של ההמשך נקבע באביב 2020.

באתר שלנו ניתן לראות את הקרוואן לחלק השני, השני של התמונה. קליפ פרומו זמין לצפייה חינם במצב מקוון באיכות טובה וברוסית.

עלילת הסדרה

הסדרה מספרת על החיים של אמילי ברן - סוכן מיוחד של הלשכה הפדרלית לחקירות. במשך כמה חודשים הובילה הגיבורה את ציד הרוצח הסדרתי קונרד הארלו. פעם אמילי נעלמת באופן מסתורי. בעלה ניק, שהיה גם עמיתה, חיפש אישה, אבל ניסיונות לא הצליחה. אמילי הואשם על היעלמותו של הרוצח סדרתי. עם זאת, כאשר 6 שנים לאחר היעלמות, ברן נמצא, קונרד הארלו הוא שוחרר מהכלא.

אמילי לא זוכרת שום דבר על מה שקרה לה, ועוד יותר מזה שחטף אותה. במהלך תקופה זו, ניק הצליח להינשא בפעם השנייה, כי ברן הוכרז מת. יחד עם אליס, ניק מעלה את בנה פלין, שלא מזהה את אמילי כאמא אמיתית. הדמות הראשית מנסה לחזור לחיים נורמליים, אבל היא לא מצליחה. יש סדרה של רציחות, ואמילי היא שנופלת בחשדנות. אף אחד לא מאמין בתמימותה, ולכן האישה נאלצת להתחיל לרוץ. היא מתחילה בחקירה שלה כדי לגלות מי קובע אותה. כדי להשיג את הרצוי, אמילי מוכן ללכת בכלל. דבר אחד מתבהר: אישה לעולם לא תהיה מה שהיתה לפני שהיא תיעלם. אמילי לשעבר, רגועה וסבירה, נעלמה לעד.

אמנזיה: שחקנים ותפקידים

השחקנים, שאושרו לתפקיד בסדרה "אמנזיה", מילאו באופן מושלם את משימותיהם. הקהל היה מסוגל ליהנות הן מהסיפורים המסקרנים והן מן המחזה היפה של האמנים. אז, השחקנים הראשי של השחקנים הבלשים הוא כדלקמן:

  • סטאנה קאטיק קיבלה את תפקידה של אמילי ברן;
  • פטריק היסינגר ניגן את ניק דוראנד;
  • קארה תיאובולד הופיעה כאליס דוראנד;
  • אנג'ל בונני התגלגל מחדש בטומי גיבס;
  • ברונו ביצ'יר מילא את התפקיד של דניאל וגה;
  • ניל ג'קסון קיבל את התפקיד של ג'ק ביירן;
  • ראלף איינסון הופיע כאדם רדפורד;
  • פטריק מקאליי שיחק את פלין דוראן;
  • ריצ'רד ברייק שיחק את קונרד הארלו.
  • פול פרימן התגלגל מחדש בוורן ביירן.

התפקידים התומכים נעשו לכריסטופר קולקוחון (הסוכן קרון), אמבר אגר (אגרט אריקסון), לידיה לאונרד (עיתונאית), צ'ייפ צ'אנג (אגר וויטמן), בוריסלב סטרטייבוי (וייל), דן קאידו (כתב ג'נקינס), ריקי צ'מפו (צ'ארלס אבאלון) , קובינה זהריבה (אמ"י הקטנה), קובינה זהריבה (אריה שין), קובינה זהריבה (אריה שין) רבים אחרים.

עונה 3 תאריך שחרור

היזמים של הסדרה "אמנזיה" אינם קוראים את תאריך שחרור העונה 3. עם זאת, העובדה כי החלק הבא ישוחרר ידוע בוודאות. באמצע 2018, היוצרים של הבלש מאט צ'ירולניק וריה ויולו שיתפו את החדשות הטובות שערוץ הטלוויזיה AXN הכריז על המשך אמנזיה, לאחר שהורה שתי עונות בו זמנית. הבכורה של 2 חלקים ברוסיה התקיימה ב -8 באפריל על ערוץ Sony Sci-Fi.

פרק מספר 3 של העונה תאריך שחרור הפרק
1 סדרה אביב 2020
סדרה 2 אביב 2020
סדרה 3 אביב 2020
4 סדרות אביב 2020
סדרה 5 אביב 2020
סדרה 6 אביב 2020
סדרה 7 אביב 2020
סדרה 8 אביב 2020
סדרה 9 אביב 2020
10 סדרות אביב 2020

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n\n<\/div>\n
\n\n\n<\/ins>\n\n\n<\/div>\n
","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n\n<\/div>\n\n
","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק