עונה ראשונה

"ראשית" היא סדרת מדע בדיוני אמריקאית, שנורה בז'אנר של הדרמה. החלק הראשון של התמונה יצא בערוץ הולו בשנת 2018. הסדרה מספרת את סיפורו של צוות החלל הראשון של אסטרונומים למאדים.

תאריך השחרור הרשמי לעונה 2 טרם נקבע, אבל סביר להניח שאתה יכול להמשיך ב הנוכחי, 2019, בחודש ספטמבר או אוקטובר.

הטייס של הסדרה קיבל ביקורות טובות ממבקרים והתקבל מאוד על ידי הצופים. השחקן האמריקאי אוסקר זוכה שון פן בכיכובם.

עלילת הסדרה "ראשון"

במרכז האירועים של הסדרה "ראשון" ניצח את המשלחת הראשונה למאדים. העלילה מתחילה בכך שאדם בשם טום הגרטי היה אמור להוביל קבוצה של 4 אנשים, אבל ברגע האחרון הוא הוחלף פתאום על ידי אסטרונאוט אחר. כל מה שנשאר עבור טום הוא לבחון כיצד ספינה עם אנשי צוות, שם הקוד "פרובידנס 1", משיקה. רק כמה דקות לאחר ההשקה, משהו קורה הספינה מתפוצץ ממש על ההמראה. האיש ממהר לבניין בקרת הטיסה כדי לתמוך במשפחות הקורבנות ולנסות לברר מה השתבש.

בתקרית טום מאשים את ראש החברה בשם "ויסטה", ששימשה כנותנת חסות לטיסה. עם זאת, האיש אין ראיות. הוא חוזר הביתה, שם הוא נפגש על ידי בת שלא שומרת על קשר איתו לאחר מות אמו. היא מגיעה ברגע שהיא מגלה על הטרגדיה.

ראש ויסטה, בשם לאז אינגראט, מעיד על הקונגרס האמריקני ומבקש ממנה לצאת לדרך נוספת. משפחות הקורבנות אינן חולקות את הקנאות של האשה ומגישים תביעה נגד החברה, דבר שמאט במידה ניכרת את שיקול המקרה.

לאז מחליט לבקש טום לעזרה, כך שהוא יטפל הקונגרס לשכנע אותם כי יש צורך לנסות שוב. הדמות הראשית מסרבת לשתף פעולה ולדבר בפומבי, אבל בסתר מאנגרטס מתכנסת משפחת המתים על ידי האסטרונאוט ומנסה להסביר להם כמה חשוב לא לוותר ולנסות שוב.

לאחר משא ומתן, הוא עדיין נפגש עם לאז, ולאחר שהצטרף כוחות, הם מצליחים למצוא את המעוניינים בטיסה למאדים. Ingrats, בתורו, מציע בדיוק טום להוביל את המשימה השנייה. הדמות הראשית רוצה לקבל החלטה יחד עם בתו דניס, שכן לעזוב אותה לבד היא מסוכנת, כי הילדה יש ​​בעיות סמים.

כתוצאה מכך, טום מסכים להיות מפקד, כלומר אחד האסטרונומים יש להסיר מן הקבוצה יצרו. בינתיים, רובר מפסיק לעבוד, וללא הנתונים שלו, את האפשרות של טיסה למאדים הופך להיות בסכנת הכחדה. הדמות הראשית לא רק להתמודד עם בעיות מן הצד המדעי, אלא גם דרמות אישיות. אבל כל המהומה נסוגה לתוך הרקע, עד שהם יכולים לפתור את הבעיה עם רובר.

שחקנים ותפקידים

מי הגיבורים האהובים יחזור בעונה 2 של הסדרה "ראשון" לא ידוע במדויק, אפשר לצפות את המראה של דמויות משחקת את התפקידים העיקריים, כלומר:

  1. טום האגרי - אסטרונאוט שעמד בראש הקבוצה השנייה, הוא הופיע על ידי השחקן שון פן.
  2. לאס אינגרם - ראש חברת הספונסרים, שחקנית נטשה מקלהון.
  3. Kayla מחיר - לשעבר מנהיג של צוות האסטרונאוט, שיחק על ידי ליסה המילטון.
  4. ניק פלטשר - אחד האסטרונאוטים, שיחק על ידי השחקן ג'יימס רנסון.

כמו גם את איתן וסאדי, את שאר חברי צוות תום, שתפקידים אלה שיחקו על ידי עודד פהר וחנה וייר, בהתאמה.

עונה 2 תאריך שחרור

הסדרה "ראשונה" אינה מורחבת רשמית לעונה 2, אלא בשל העובדה שהתמונה התקבלה בחום על ידי הציבור, יש סיכוי להמשיך. תאריך השחרור המדויק של העונה 2 טרם הוכרז, אך סביר להניח כי הבכורה תתקיים בספטמבר השנה, 2019. לקבלת צפייה מקוונת חינם כל הפרקים של העונה 1 של הסדרה זמינים, ואתה יכול גם לראות את הקרוואן ברוסית באיכות גבוהה.

לוח זמנים אפשרי לשחרור הסדרה החדשה של הסדרה "ראשון" עונה 2:

מספר אצווה תאריך שחרור
1 ספטמבר 2019
2 ספטמבר 2019
3 ספטמבר 2019
4 ספטמבר 2019
5 אוקטובר 2019
6 אוקטובר 2019
7 אוקטובר 2019
8 אוקטובר 2019

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n\n

\n\n
<\/div>\n","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק