border=0

עונה 2 העונה

"עונת מקורות" 2 היא המשך לסדרת המדע הבדיוני, שהוצגה לראשונה בערוץ YouTube ב -2018. סרט מרובה חלקים ידוע גם על ידי הפרשנות הרוסית של השם "מתחיל" או על ידי המקור - מוצא (מקור). המשך הסדרה אמור להופיע, ככל הנראה, בזרם 2019, אך אין תאריך מדויק לשחרור התמונה. מותחן בריטי קיבל ביקורות טובות ממבקרים ותגובה לא ברורה מצד הקהל, אבל עם כל זה, העלילה מסקרנת למדי, ומחזיקה את הצופה ברגע האחרון, למרות כמה שגיאות בתסריט.

עלילת הסדרה "מוצא"

העלילה של סדרת "מוצא" נפרשת בעולם של העתיד, כאשר טכנולוגיות התפתחו לרמה כזו טלפונים כי כבר לא צריך להיות מובל בכיסים, כי הם מושתלים בפרק כף היד. Cyberdogs, אשר מסוגלים לעבור לכל נקודה של העולם האמיתי או בדיוני, חדלו להיות פלא. לכל אדם יש שבב מזהה מיוחד המושתל בצוואר, כך שאין עוד צורך לשאת תעודת זהות. באופן כללי, רמת טכנולוגיית המידע עלתה לגבהים חסרי תקדים, אבל במקביל התקשורת האנושית הרגילה ירדה למינימום מפחיד. אבל, למרות כל ההתקדמות של העולם החדש, תושביה לא השתנה הרבה. האיש נשאר אותו דבר כועס, מרמה ומשרת את עצמו. עם זאת, עכשיו יש הזדמנות חסרת תקדים - להתחיל לחיות מאפס. אחרי הכל, כפי שאתה יודע, טוב, איפה אנחנו לא.

לראשונה מזה מאות שנים, מדענים גילו כוכב לכת מתאים לקיום אנושי, שנקרא Tei. סיבה טובה להיות חבר בצוות, אשר ילך לכוכב חדש במטרה ליישב אותו, הוא הזדמנות ממש למחוק את כל חייך בעבר. כל טעויות, עוולות ואפילו פשעים חמורים שבוצעו בעבר נמחקים לחלוטין מהמערכת, ואדם מתחיל מחדש את החיים על כוכב לכת חדש, ללא מטען מאחוריהם.

מה עוד לקרוא? עונה 2 -

כמה אנשי צוות מרצון להחליט להתחיל חיים חדשים, בעוד שאחרים צריכים לעשות את זה מתוך חוסר תקווה. כתוצאה מכך, על הספינה הולך קבוצה של אנשים עם עבר פלילי, בעיות וחיים קשים. טיסה אל בית חדש אורכת חמש שנות אור, כך שכל אנשי הצוות שקועים בקריאו, תופעת לוואי שתהיה בטווח הקצר או אובדן זיכרון מוחלט ומבוכה זמנית.

במבט ראשון, הכל מסתדר היטב, אבל כאשר 10 נוסעים מתעוררים משינה, הם מבינים כי הספינה שעליה הם טסו היה או מתוך הסדר או הותקף. אין עוד איש על הספינה, כל שאר הנוסעים ואנשי הצוות נעלמו או פונו, וככל הנראה שכחו כתריסר אנשים אקראיים. החללית עצמה נהרסה חלקית וכמה מערכות נכשלו.

הדבר המעניין ביותר מתחיל מן הרגע הזה שבו אנשים צריכים להתמודד עם בעיית ההישרדות על ספינה, שבה, למרות הרושם הראשוני שלהם, יש עדיין מישהו חי, וזה בבירור לא אנושי. כמה מפלצות טורפים זחלו על החללית, שאיש אינו יודע להילחם בהן.

כל פרק של הסדרה מוקדש לחשוף את עברו של אחד מאנשי הצוות ששרדו, המאפשר לצופה לחוות באופן מלא את אווירת המתרחש ולהבין מה בדיוק גרם לאדם לברוח מהבעיות על כוכב אחר.

העלילה מלאה פניות בלתי צפויות ורגעים מרגשים, המאבק על החיים שבו אתה לא יכול לסמוך על אף אחד ולא יודע שום דבר על אנשים מסביב. עם כל פרק, האווירה מתחממת, התנאים מחריפים, והבהלה מגיעה לאפוגיה שלה. גיבורים לריב, להילחם ואף לנסות להרוג אחד את השני, אם כי זה יהיה שווה לאחד נגד אויב משותף.

מה עוד לקרוא? עונת האושר היחידה 2

הצופה מוצג כל מגוון של רגשות אנושיים וחוויות, אשר מוצגים באופן מלא על ידי נבחרת נבחרים היטב. בעונה 2 בסדרה צפויה לראות את ההנחה של הרעיון המקורי, משום שהתשובה העיקרית לשאלה האם הניצולים מגיעים אל החלום היקר הנקרא Tei או מתים בחלל נותרה בלתי ידועה.

הגבס של "מקור"

השחקנים של סדרת הטלוויזיה "מקור" חרגו מכל הציפיות האפשריות של הקהל, והפיצו את מיליוני השחקנים האהובים במקום אחד. מרוצה במיוחד מהצמד של טום פלטון, ששיחק את הדמות הכי חיה ובלתי נשכחת ששמה לוגן (גבר שעבד כמנקה, בעבר עם נפש לא יציבה) עם נטליה טנה, ששיחקה את התפקיד של לאנה פירס (שומרת ראש שאשה הרגה קצת בטעות בתו של הלקוח ואחרי זה שבר). נוסף על כך השתתפה הסדרה:

  1. סן מיטסוג'י, ששיחק את התפקיד של דמות כריזמטית בשם שון קנזאקי.
  2. פיליפ כריסטופר, ששיחק את הדמות עם גורל קשה בשם באום ארנדט.
  3. נורה ארנזר, ששיחקה את הילדה החזקה להפליא אוולין ריי.
  4. שיוון קאלן, ששיחקה את תפקידה של קייטי, שבמקרה נאלצה לצאת למסע הזה.
  5. פרייזר ג'יימס, ששיחק רופא עם עבר קשה בשם הנרי חסן.

כמו גם את מדליין הורצ'ר המוכשרים וטארה פיצג'רלד, שהשתלטו על תפקידי אביגיל וזאביה, בהתאמה.

מתי יפורסם ההמשך?

מתי יפורסם ההמשך? עונה 2 מתוך הסדרה "מקור" המנויים של YouTube Premium מצפים לראות ב -2019. למרבה הצער, אין תאריך שחרור מדויק עבור מותחן פנטסטי. כרגע יש עונה 1 הקרוואן זמין, שבו אתה יכול לצפות באתר האינטרנט שלנו. וגם את כל 10 פרקים של החלק הקודם זמינים על ערוץ המפתחים עבור צפייה באינטרנט בחינם.

מה עוד לקרוא? מורשת עונה 2

לוח זמנים סופי לשחרור סדרת הסדרה "מוצא" עונה 2:

פרק 2 סדרת סדרות תאריך שחרור
פרק 1 סתיו 2019
פרק 2 סתיו 2019
פרק 3 סתיו 2019
פרק 4 סתיו 2019
פרק 5 סתיו 2019
פרק 6 סתיו 2019
פרק 7 סתיו 2019
פרק 8 סתיו 2019
פרק 9 סתיו 2019
פרק 10 סתיו 2019

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה