סודי סיטי עונה 4

"עיר סודית" היא סדרה רוסית המבוססת על מחזור הרומנים של הסופר ואדים פאנוב, שצולם בז'אנר הפנטזיה העירונית. הסדרה מדגימה את העולם הסמוי מן העם במרכז הבירה. בעולם הסודי, הקסם לא מת ונציגי התרבויות הארציות שנשכחו זה מכבר, היוצרות את הבתים הגדולים של הקוסמים החזקים.

אין מידע על תאריך שחרור העונה 4 של הסדרה. ואם ערוץ הטלוויזיה REN מחליט לרצות את האוהדים עם המשך, זה לא יהיה עד הבא, 2020.

הכוכב של הסדרה היה שחקן מוכשר פאבל Priluchny, אליו הצטרפה השחקנית הפופולארית דריה Sagalova. בנוסף, בין השחקנים היתה גם אשתו של פאבל אגתה מוקניז.

העלילה של "עיר הסוד"

האירועים של הסדרה "עיר סודית" להתפתח במוסקבה. העלילה פותחת בפני הצופה מציאות מקבילה שבה קיים עולם אחר שבו קיים קסם. העיר הסודית קיימת יחד עם המציאות שלנו, כי שני העולמות הופרדו על ידי שורה דקה של היקום במשך כמה אלפי שנים. בעולם המקביל יש גזעים שונים של יצורים קסומים שנאלצו להתאחד כדי לשרוד. ברגע שתושבי העולם הסודי צריכים לבקש עזרה מבני תמותה, כי איום נורא מתקרב אליהם.

הראשון שראה את הקסם היה בחור רגיל בשם ארטם, מה שנקרא "אדם" בשפה של העולם הסודי (אדם ללא יכולות קסם). ארטיום ניהל חיים שקטים, חסרי ייחוד, לא הסתבך בהרפתקאות או בהרפתקאות מסוכנות, אבל נציג החצר האפליה בשם קורטס מצא אותו מגייס.

קורטז - שכיר חרב, בעבר צופה ללא משימה אחת נכשלת, יודע איך לתת פקודות. ניחן בכוח רצון חזק, מאופק ופלגמטי. הוא מנסה להסתתר מפני רודפיו, עושה את דרכו אל מכוניתו של ארטם, והרג סמלים משטרתיים, שבעצם היו שכירי חרב מעולם מקביל, אך מוקף בעטיפות.

מרגע זה מתחילים הרפתקאות הדמות הראשית והחברה שלו בשם לריסה. לאחר שהתגבר על דרך ארוכה, התמודדות עם צרות ובאמונה באורח פלא מה שקורה, הסכסוך ניתן ליישב ולהציל עיר סודית. אבל הקיום שלה כבר לא יכול להישמר בסוד, אשר הופך את הסיבה לשינויים החשמליים בחיי Muscovites.

שחקנים ותווים של הסדרה

תפקידי המפתח בסדרת הטלוויזיה "עיר הסוד" בוצעו על ידי שחקנים רוסים מוכשרים. הדמויות שהקהל הכי זוכר הן:

  • ארטם גולובין - בן תמותה, לא ניחן ביכולות קסומות, אשר על פי הרצון היה נמשך למלחמת העולם הסודי, שיחק תפקיד על ידי השחקן פאבל Priluchny;
  • לריסה - הילדה של הדמות הראשית, שתפקידה שיחק דריה סגלובה;
  • קורטס - שכיר חרב של החצר האפל, המגייס ארטם עם התפקיד של איגור Zhizhikin;
  • גוליה היא מכשפה היפרבוראית שמנגנת אגתה מוקניזה;
  • יאנה - שותפה של קורטס, שיחק על ידי אלנה Tashaeva;
  • המלכה וססלאב היא הכוהנת הגדולה והשליט של הבית הירוק, שיחקה על ידי השחקנית אלכסנדרה פלורינסקאיה;
  • פטיצי - הבעלים הערמומי והאוהב של מועדון הקסמים, שתפקידו שיחק על ידי מייקל פוליקמיקו;
  • הרב הראשי של המסדר הוא אדם שעומד בראש כל תחומי החיים בבית גדול, שתפקידו שיחק על ידי שחקן בשם ולרי אפנסייב.

עונה 4 תאריך שחרור

מידע מאושר על המשך הסדרה "עיר סודית" אינו. שחרורו של העונה 4 ניתן לצפות לא לפני הבא, 2020, אבל אין תאריך שחרור רשמי עבור הסדרה החדשה. נכון לעכשיו, כל סדרה של עונות העבר של הסדרה באיכות טובה זמינים לצפייה חינם. בנוסף, באתר האינטרנט שלנו אתה יכול לצפות בקרוואן העונה 1 ברוסית באינטרנט.

לוח זמנים אפשרי לשחרור סדרת הסדרה "עיר סודית" עונה 4:

המספר הסידורי של הסדרה תאריך שחרור
1 2020
2 2020
3 2020
4 2020
5 2020
6 2020
7 2020
8 2020

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n\n

\n\n
<\/div>\n","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק