border=0

מבחן כוח עונה 2

"מבחן כוח" הוא סדרת בלשים רוסית שצולמה במותחן ובז'אנר בלש, שהופיע לראשונה ב -2019 בסוף מרץ. סדרת הטלוויזיה משודרת בערוץ "NTV", תוך שמירה על דירוגים טובים באופן עקבי. מן הפרקים הראשונים, התמונה סקרן את הקהל ואת התאספו סביב עצמה אוהדים של חמושים של הייצור המקומי.

מידע רשמי על הצילומים של המשך הסדרה לא התקבל. אבל למרות היעדר תאריך שחרור, זה הגיוני להניח כי העונה 2 ישוחררו הבא, 2020 במארס או אפריל.

סרגיי Tereshchuk הפך את מנהל הסדרה, שחקנים כאלה מוכשר רוסית כמו אלכסיי אגייב, דמיטרי Saranov, ו Vakhtang Beridze שיחק את התפקידים העיקריים.

העלילה של "בדיקת כוח"

במרכז העלילה של סדרת "מבחן כוח" הם שלושה חברים הכי טובים שהחליטו להתחיל העסק שלהם בדיקות אבטחה, ללא קשר מה הם שומרים: חנויות, בנקים, אנשים וכו 'המנהיג הפרטי של החברה הוא אדם בשם ואדים, בידו הקלה הוא יבדוק את עבודת שירות הביטחון באופן יוצא דופן.

גישה יוצאת דופן של עבודה באה לידי ביטוי בכך חברה של שלושה חברים יכולים בקלות לשדוד בנק על מנת לבדוק בפועל כיצד פועלת ההגנה. כתוצאה מכך, השלל, כמובן, מוחזר, ובמקביל פסק הדין על עבודתו של שירות הביטחון. בשיטה זו ניתן להדגיש את כל חולשות ההגנה, להמשיך ולמנוע את חזרת האירוע, רק הפעם את ההווה.

על פי הקלאסיקה של הז 'אנר, הכל משתנה בתוך jiffy כאשר הם מקבלים צו לבדוק את הבטיחות של המכונית אספן, מציע תשלום משולשת עבור העבודה. ואדים לא רוצה להתעסק עם העבודה הזאת, כי הוא מאמין שזה חשוד. אבל חבריו כינויים נאה ושומן רוצים להשלים את המשימה, כי זה כסף קל מאוד.

לאחר שהחליטו על ההחלטה שנעשתה באופן דמוקרטי, צוות ואדים עושה ניסיון על המכונית, מקבל את הכסף שנצברו בשקט הולך הביתה. אבל מאוחר יותר מתברר כי מוטות הזהב, אשר הועברו על ידי הרכב אוסף, נעלם, ואת צוות ואדים הואשם בכך. גברים נלקחים למעצר, אבל הם חייבים לברוח כדי למצוא את אלה שהקימו אותם ולהוכיח את תמימותם.

מתברר כי הם נשכרו על ידי פושעים אמיתיים, שהיו מסוגלים בקלות להעביר את כל תשומת הלב שלהם לקבוצה ואדים, לפחות בגלל שהם ביצעו את השוד. אבל העובדה שהם מאוחר יותר החזיר את המטילים, כדי להוכיח בעייתי.

השילוש של החברים מתחיל בחקירה שלו, במקביל מנסה להסתיר מהמשטרה, שבעיניהם הם פושעים. גברים צריכים להתמודד עם סכנות וקשיים רבים, כי הפושעים שמקימים אותם הם לא מטרה פשוטה.

שחקני סדרת טלוויזיה

בסדרה "מבחן כוח" משתתפות השחקנים הבאים:

  • דמיטרי Saranskov, אשר משחק את התפקיד הראשי של מנהיג הקבוצה בשם ואדים Suvorov;
  • אלכסיי אגייב, מבצע את אחד התפקידים המרכזיים. איש שמן שהוא חבר בכנופיה של ואדים;
  • החבר השלישי של צוות המכונה "נאה" משחק Vakhtang Beridze.

בנוסף, השתתפו שחקנים כמו יוליה וישנור, יבגני בונדרסקי, כמו גם איליה דניסקין וויקטוריה ליטוויננקו בירי של הסדרה.

עונה 2 תאריך שחרור

גורל נוסף של סדרת הטלוויזיה "מבחן כוח", שהופיע לראשונה רק השנה, קשה לנבא. תאריך השחרור לעונה 2 טרם הוכרז, אך בהתחשב במגמה הנוכחית, תוכניות הטלוויזיה הרוסית כמעט ולא נגמרות בעונה אחת. האוהדים יכולים לחכות לשחרור של הסרט להמשיך במחצית הראשונה של השנה הבאה, 2020. הפרקים הראשונים של העונה כבר זמינים עבור צפייה באינטרנט בחינם. אתה יכול גם לראות את הקרוואן באיכות טובה באתר האינטרנט שלנו.

לוח זמנים אפשרי לשחרור סדרה חדשה של הסדרה "בדיקת כוח" עונה 2:

המספר הסידורי של הסדרה עונה 2 תאריך שחרור
1 אביב 2020
2 אביב 2020
3 אביב 2020
4 אביב 2020

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n\n<\/div>\n
\n\n\n<\/ins>\n\n\n<\/div>\n
","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n\n<\/div>\n\n
","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק