border=0

חוליגנים עונה 3

עונה 3 "חוליגנים" מחכה למספר עצום של אנשים. המופע על השינויים הדרמטיים בחיים של החבר 'ה והם עצמם משך את תשומת הלב של הציבור מיד לאחר שחרורו של הסדרה הראשונה. הבכורה של השידורים התקיימה ב 2017 על ערוץ שישי. מאז, הפרויקט מתבונן על ידי מיליוני אנשים, צופה בסיפורים של המשתתפים. החלק השני של המופע הושלם לאחרונה. האוהדים מיד התעניינו אם תהיה עונה חדשה, כשזה יוצא, מי ייקח חלק בה, כמה פרקים יהיו.

כרגע, רק תאריך שחרור משוער של העונה 3 "חוליגנים" ידוע. היזמים מדווחים כי הבכורה מתוכננת לחורף של 2020. במקרה של הארכת ערוץ הטלוויזיה "יום שישי" הסדרה הראשונה של החלק החדש ישוחרר ב -16 בינואר.

עד כה אין וידאו פרומו לעונה 3, אבל באתר שלנו טריילר עבור החלק הקודם זמין לצפייה חינם באיכות גבוהה.

להראות מגרש

העלילה של המופע מרתקת מאוד. זה אומר איך אפילו את האנשים הכי מושחתים יכולים לשנות למען אלה שאינם אדישים אליהם. "חוליגנים" הוא סוג של בית ספר לחינוך מחדש של בחורים "רעים" וגברים. המופע הוא גרסה חלופית של תוכנית הטלוויזיה "Pussy". ההבדל בין הפרויקטים הוא רק במי שמשתתף בהם: ב"חוליגנים "- הצעירים, ב"בנים" - הבנות.

גיבורי המופע הם אלה שמנהיגים אורח חיים לא מוסרי, לא אכפת להם מהרגשות של יקיריהם ומתגלגלים בביטחון אל התהום. המשתתפים מעשנים, שותים, נשבעים ואינם מכירים כלל את הכללים של צורה טובה. הם מאוחדים רק בדבר אחד - כולם רוצים לשמור על יחסים עם יקיריהם, ולכן הם הגיעו לפרויקט.

עזרה בהשגת מטרה זו ניתנת על ידי מדריכים ומציגים. גיבורים עומדים בפני קשיים רבים, נאלצים לעבור את המבחנים המוכנים ולהילחם על האמון והסלחנות של בנותיהם ונשותיהם. הזוכה הוא זה שבאמת שוקל מחדש את השקפותיו על החיים ואת יחסו לאחרים. בונוס נחמד מאוד לזוכה הוא פרס במזומן של 1 מיליון רובל.

מה עוד לקרוא? רוקדים על העונה TNT 6

משתתפים 2 חלקים

משתתפי החלק השני של הפרויקט היו בחורים וגברים מערים שונות של רוסיה. מכל המועמדים שהגיעו ליציקה, היוצרים בחרו רק 9 אנשים. לדברי היזמים, המשתתפים שנבחרו זקוקים לעזרה יותר מאחרים. בעונה 2 של תערוכת המציאות "חוליגנים" השתתפו:

  • ולנטין טריפונוב מסנט פטרבורג;
  • מקסים אנדרוסוב מצ'ליאבינסק;
  • ויטלי ילנסקי מ- Surgut;
  • איליה קולפקוב מליפטסק;
  • ווגר אחמדוב מרוסטוב;
  • קיריל סמאלקו ממוסקבה;
  • אלכסנדר וינוגרדוב מייקטרינבורג;
  • סרגיי טימשין מקרסנויארסק;
  • ארסני צ'סטוחין ממוסקבה.

הגיבורים האלה ניסו להשתנות ולחמו לפרס כספי. מי ישתתף בחלק הבא של המופע, יהיה ידוע מאוחר יותר.

פורסם בעונה 3 "חוליגנים"

תאריך שחרור של העונה 3 "חוליגנים" ידוע, אבל מהוסס. עכשיו מפתחי הפרויקט לא יודע אם החלק הבא יוסר. הכל יהיה תלוי בהחלטת הנהלת הערוץ "יום שישי". אם ההצגה תחודש, היוצרים יתחילו לזרוק, וכאשר המשתתפים ייבחרו, הם יתחילו לצלם את המציאות.

שחרר את הפרק הראשון של ההעברה מתוכננת 16 ינואר 2020. היוצרים מדווחים שמספר הפרקים יישאר ללא שינוי: כמו בעונות הראשונות והשנייה, בשלישית יהיו 9 גליונות של 90 דקות כל אחד. לאחר הבכורה ביום שישי, הגרסאות המלאות שלהם עם וללא צנזורה ניתן לצפות בחינם ב- YouTube או rutube.

גיליון מספר 3 תאריך שחרור
1 סדרה 16 בינואר 2020
סדרה 2 23 בינואר 2020
סדרה 3 30 בינואר 2020
4 סדרות 6 בפברואר 2020
סדרה 5 13 בפברואר 2020
סדרה 6 20 בפברואר 2020
סדרה 7 27 בפברואר 2020
סדרה 8 5 מרס 2020
סדרה 9 12 במרץ 2020
מה עוד לקרוא? על הכביש עם נורמן רידוס עונה 4

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה