border=0

זנב הפיה עונה 4 - פרק פרסום תאריך וסיפור, לצפות באינטרנט קדימון אנימה בחינם

זנב הפיה עונה 4 הוא המשך של אנימה מעניין כי מעריצים רבים מחכים. סדרת אנימציה הוא די פופולרי, אז זה לא מפתיע כי רבים תוהים מתי זה ישוחרר ואם יהיה קריקטורה בכלל? יש כבר תשובות לשאלות האלה, והן פשוטות למדי: כמובן שתהיה קריקטורה. היזמים כבר פרסמו מידע באינטרנט לגבי תאריך השחרור המשוער. היא אמורה להתקיים בספטמבר 2020. כמובן, לחכות עדיין נראה ארוך, אבל אז אתה יכול לראות את האגדה האהובה עליך בז'אנר אנימה ולבסוף לגלות מה יקרה הבא בחיים של הדמויות הראשיות.

נזכיר שהסדרה המונפשת נוצרה על בסיס המנגה תת-מינים (כלומר, מיועדת בעיקר לבנים), שנכתבה בז'אנר של קומדיה הרפתקה. מעניין, בפעם הראשונה אנימה הופיע על המסך בחזרה בשנת 2009 הודות לשיתוף פעולה של שני אולפני פופולרי - A-1 תמונות ו Satelight. והפופולריות לא היתה ארוכה. הקריקטורה הפכה במהרה לאחד הפופולריים ביותר, בהשוואה עם ענקים כאלה בתחום אנימה כמו "ואן Pis" ו "נארוטו".

זה מעניין! המאנגה של אותו שם שוחרר באוגוסט 2006. מאז פורסמו 63 כרכים של קומיקס, המכילים 545 פרקים. הפרק הראשון של הסתגלות מאנגה התקיים באוקטובר 2009. עד כה, יש כ 300 פרקים. במקרה זה, היזמים לא מתכננים להשלים את הייצור, כך הצופים יכולים לחכות להופעה לא רק של הרביעי, ואולי, גם של העונה החמישית. אגב, מאנגה קיבל פרס מבית ההוצאה Kodansya כמו הסינגן המאנגה הטוב ביותר.

העלילה ומה לצפות מ "זנב הפיות"?

העלילה ומה לצפות מן הפיה זנב (זנב הפיה) - בעיות דאגה כל מעריץ של אנימה זו. המקום העיקרי של התפתחות האירועים - העולם שבו קסם קסם מוכרים לכולם. למעשה התושבים מאוחדים גילדות של קוסמים. "זנב הפיה" הוא רק אחד הגילדות האלה. בעונה הרביעית יתפתחו שם אירועים. הדמות הראשית תישאר זהה Natsu Dragil, אהוב על ידי רבים. הילד הזה גדל על ידי דרקון בשם איגניל.

לדמות הראשית יש יכולות ייחודיות שהושאלו מהדרקון. לכן Natsu נודע בשם הסלמנדרה. הדמות הראשית וחבריו נוסעים יחד בעולם, מתאמנים קשה ומפתחים את כישוריהם. זה עזר להם להיות הגילדה החזקה ביותר בהיסטוריה.

יום אחד, הפיה הצעירה נכנסת לגילדת זנבות הפיות. לשם כך, היא בורחת מהבית. הילדה מזמינה אותך באופן אישי להצטרף לגילדת הסלמנדרה. ועכשיו הגיבורים נוסעים יחד, מנסים למצוא את הדרקון איגניל, שנעלם. הקוסמים יש יריב - הקוסם הכהה Zeref, שהוא בן אלמוות. בעונה הרביעית המסע של הגילדה אשף ימשיך. אולי הם יוכלו סוף סוף למצוא דרך להתגבר על היריב האלמותי שלהם ולמצוא את איגניאל החסר.

מה עוד לקרוא? קסטלובניה 3 עונה

זכור כי הפרויקט יש מגבלה 13 +. אנימה "זנב הפיה" ידוע גם תחת השמות "זנב פיות" ו "אגדת זנב".

הייצור של סדרת אנימציה הופקד על הבמאי הפופולרי שינג'י Ishiru. הוא ידוע גם לאוהדי אנימה כדי ליצור פרויקטים כגון "יותר מאשר אהוב" ו "טוקיו הספר ואת לוחמי חלאות".

הדמויות הראשיות של סדרת הקריקטורות "זנב הפיות"

הדמויות הראשיות של סדרת אנימציה "פיה זנב" בעונה הרביעית יישאר זהה. בין היתר:

  1. נאטסו דראנייל. זהו החבר הראשי של אגדת הפיה זנב, אשר מרשים את כולם עם השקיפות שלה ואת הרצון להרוס. משום מה, נאטסו שונא כל אמצעי תחבורה. Natsu גדל על ידי דרקון אדום בשם Igneel, אשר כרגע חסר. אגב, בגרסה המקורית של הגיבור, השמיעו מאקו וטטסויה קאיהיארה.
  2. לוסי הארפיליה. היא אשה צעירה ויפה, שהיא מכשפה וסופרת מוכשרת, והיא גם אוהבת לקרוא. לוסי יש מתנה ייחודית - היא יודעת איך להעלות רוחות. יכולת זו ניתנה לה על ידי אמה, שמתה ביום שבו כל הדרקונים, כולל איגניל, אבדו. קולו של הגיבורה בגרסה המקורית נתן לאיי היראנו.
  3. ארזה סקרלט. זהו קוסם של המחלקה ס 'ארזה בעל קסם של התחמשות. היא נכנסת לגילדה של נאטסו. לגיבורה בגרסה המקורית יש את קולו של סיאקי אוהרה.
  4. גריי Fullbuster. זהו אשף שיכול לשלוט בקרח ובקור. הוא אחד מחברי צוות זנב הפיות. תכונה ייחודית של האשף היא היכולת לעשות חפצים שונים מתוך קרח ולהשתמש בהם כנשק. גריי מוסתר כמעט ולא מאמין לאף אחד. הוא השמיע אוטי נקמורה וארי קיטמורה.
מה עוד לקרוא? טוקיו גול עונה 5

כמובן, זה לא הכל, אבל רק את הדמויות הראשיות של אנימה. הם נוסעים יחד, ובדרכם יש הרבה יריבים וחברים.

תאריך שחרור כל הפרקים 4 עונות

תאריך שחרור כל הפרקים של 4 אנימה העונה עדיין ידוע כ. אבל אין סיבה להטיל ספק אם הקריקטורה תצא. היזמים נקבעים, והקריקטורה כבר נוצרת. זה נשאר לחכות עד ספטמבר 2020, כאשר אנימה יופיע על המסכים. מידע נוסף על התפוקה הטורית של הפרויקט יכול להיות בטבלה שלהלן. זכור כי ברוסיה פרקים ישוחררו יומיים או שלושה מאוחר בגלל הצורך שכפול. אם מחכים לך מאוד מעייף, אז אתה יכול לצפות בסדרה בשפה המקורית, אבל עם כתוביות רוסית.

בזמן ההמתנה לשחרור העונה הרביעית המיוחלת של אנימה הפיות, ניתן לצפות בקדימון המקוון של העונה השלישית בחינם, שממנו תוכלו לזכור מה היו הדמויות הראשיות ולנסות לנבא למה לצפות.

מספר פרק תאריך שחרור הפרק
1 סדרה 4 עונות ספטמבר 2020
2 סדרות 4 עונות ספטמבר 2020
סדרה 3 4 עונות ספטמבר 2020
4 סדרות 4 עונות ספטמבר 2020
5 סדרות 4 עונות ספטמבר 2020
סדרה 6 עונות 4 ספטמבר 2020
סדרה 7 עונות 4 ספטמבר 2020
8 סדרות 4 עונות ספטמבר 2020
סדרה 9 4 עונות ספטמבר 2020
10 סדרות 4 עונות ספטמבר 2020

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה