border=0

סבתא של התנהגות קלה 3 - תאריך שחרור הסרט, שחקנים ותפקידים, לראות את הקרוואן בחינם באינטרנט

"סבתא של התנהגות קלה - 3" צפוי על ידי צופים רבים בטלוויזיה, כי הסרט היה כל כך פופולרי עם הקהל כי האוהדים דורשים את זה כדי להמשיך. האוהדים של הפרויקט מתעניינים מאוד בשאלה אם יהיה חלק שלישי חדש של הפרויקט. העלילה של העלילה, כמו גם את המשחק הגדול של השחקנים, מושך מן הרגע הראשון של צפייה בקומדיה. הסרט מראה כי כל אדם מסוגל לעשות טעות בבחירת ציון דרך החיים. אבל יום אחד אפילו רמאי מוכשר יכול לשנות את דעותיו ולשנות לטובה, וזה מה שקרה לדמות הראשית של הציור, המכונה "סניה-שנאי". חדש, החלק השלישי יהיה אפילו יותר מצחיק ומרגש.

תאריך השחרור של "סבתא של התנהגות קלה - 3" מתוכנן על ידי היוצרים בתחילת 2020. במקרה זה, אנו יכולים להניח שהכל נקבע על ידי הצופה. אם החלק השני של הסרט נתפס בקלות הופך מאוד מצחיק ובהיר, אז ההמשך יהיה בהחלט, ואתה יכול בקרוב לראות את המהדורה החדשה של התמונה האהובה עליך.

סיפורו של הסרט "התנהגות סבתא קלה"

סיפורו של הסרט "סבתא של התנהגות קלה" מתפתח סביב הדמות הראשית של סשה רובינשטיין, שיודעת לשנות במהירות ובמיומנות. זה האיש הזה ופרנסתו. בשל הכשרון שלו, אלכסנדר השתתף הונאות שונות. עד מהרה קיבל הגיבור את הכינוי "שנאי".

ברוב המקרים, היה קל לגבר לצאת ללא פגע בכל ניתוח מתוכנן. עם זאת, בעת ביצוע משימה אחת, הכל השתבש. רובינשטיין הצליח להשיג לא רק כמות משמעותית של כסף, אלא גם ראיות חותכות למדי על אנשים בעלי השפעה רבה שהיו להם כוח. לכן הדמות הראשית מתחילה לצוד רציני.

מה עוד לקרוא? נולד להיות מלך 2

כדי להימלט מפני רודפיו, סאשה מחליט ליצור תמונה של סבתא שלה למצוא מקלט בבית אבות במשך זמן מה. מטבע הדברים, סביבה כזו אינה אופיינית לדמות הראשית, אבל כאן הוא לא רק יכיר אנשים מבוגרים, אבל קרוב לוודאי יפגשו את אהבתו.

בגיליון השני של הסרט, הפנסיונרים יצטרכו להתאחד לקבוצה אחת עם הדמות הראשית כדי להשיב מלחמה עם איש עסקים בשם בורודין. בגלל זה, אנשים מבוגרים איבדו את כל החיסכון שנשמר בבנק, כי הוא פשט את הרגל. עם זאת, לשווא הבנקאי בילה הונאה כזו, כי עכשיו הוא יהיה די לא נוח.

מה שיקרה בחלק החדש של הקומדיה הוא עדיין בגדר תעלומה. סביר להניח, הצופים בקרוב לגלות מה לצפות בחלק 3 של "סבתא של סגולה קל."

עובדות מעניינות מצילומים של קומדיה

עובדות מעניינות של הצילומים של הסרט הקומדיה בוודאי יהיה מעניין אוהדים רבים של הסרט הזה:

 1. הסנטוריום של המשרד הפדרלי נבחר כסרט שנקבע לפרויקט הקומדיה. הבניין ממוקם באחוזה היסטורית ליד מוסקבה. כמו הסנטוריום הוא פועל, אנשים שבאים לנוח בקביעות להישאר בו. מסיבה זו, היה קשה לירות. בהקשר זה, מנהל הבריאות פיתח לוח זמנים לפיו הוא רשאי לערוך סקרים, אבל רק באופן מדויק של זמן.
 2. עבור זמר פופולרי בשם Glukoza, הסרט הזה היה הבכורה בתעשיית הקולנוע.
 3. אלכסנדר רווה פועל ישירות כמחבר הסרט. כמו כן, המופע שיחק את התפקיד של המפיק תסריטאי.
 4. עשרים פעימות השתתפו בצילומים של פרויקט הקומדיה.
 5. למרבה הפלא, הדמות הראשית עשתה כמה טריקים לבדו, למרות העובדה כי איפור מורכב למדי היה מוחל עליו ולא דברים מאוד נוח לשים על.
 6. כדי להמציא את הדמות הראשית, זה לקח בערך 3-4 שעות כל יום.
 7. בתחילה התפתחו שש תמונות שונות לחלוטין של הסבתא. הראשונה היתה זקנה, שכבר עברה כבר שבעים. עם זאת, זה היה צריך להיות נטוש, כי זה יהיה קשה מדי "לשחרר" את זה. כתוצאה מכך, הבחירה נפלה על דמות שכבר מעל שישים. אבל למרות הזקנה שלה, סבתא היא די רגשית ונמרצת.
 8. בתמונה השתתפה אמה של רווה, ששיחקה את דודה סאני.
 9. רוב מבקרי הקולנוע משווים את הסרט הזה עם יצירות מופת שכבר נוצרו, אשר, כמובן, משתקף היטב בסרט.
מה עוד לקרוא? מהיר ועצבני 11

שחקנים ששיחקו את התפקידים הראשיים

השחקנים ששיחקו את התפקידים המרכזיים בסרט "סבתא של התנהגות קלה" ידועים לכל צופה בטלוויזיה, כלומר:

 1. אלכסנדר רווה התרגל מאוד לתפקיד של רמאי ומנוסה מקצועי סניה רובינשטיין, המכונה "שנאי", אשר מסוגל להפוך לחלוטין לכל תמונה.
 2. גלוקוז שיחק בצורה מושלמת אחות צעירה בשם ליובה, שעובדת בבית אבות שבו רובינשטיין בא להסתתר מפני רודפיה.
 3. ארטמי פדלקה שיחק את בנה של האחות לובה.
 4. ליבגני גרצ'קוב היה תפקיד לשחק את הדוד סאשה.
 5. נטליה ברדו ביצעה יפה את תפקידה של ויקטוריה, שהוא שותף של רובינשטיין.
 6. מרינה פדונקיב שיחקה אחות בשם טוניה.

מתי יהיה חלק 3 של "סבתא של סגולה קל"?

כאשר חלק 3 של "סבתא של סגולה קל," בעוד המפיקים של הסרט לא נחשף. יש להבהיר כי הגרסה הראשונה של הסרט היא הסרט המקומי היחיד שהצליח להשתלם במהלך תקופת הקיץ. מאז הסרט נתפס על ידי הקהל מאוד חיובי, היוצרים החליטו להאריך אותו. תאריך השחרור של "סבתא של התנהגות קלה - 3" מתוכנן בתחילת שנת 2020. האוהדים של הפרויקט הקומדיה מצפים כאשר הבכורה של החלק החדש ישוחרר על מסכי הטלוויזיה של המדינה כדי לראות שוב את הדמויות האהובות עליהם וכיצד הם מתמודדים עם בעיות שונות שהפכו את דרכם.

באתר שלנו תוכלו לצפות בקרוואן מקוון חינם עבור החלק הקודם של הסרט "סבתא של התנהגות קלה". אם מעולם לא ראית את הסרט הזה, אז זה שווה מבט.

מה עוד לקרוא? קינגסמן 4

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה