border=0

טוקיו גול עונה 5

עונה 5 של סדרת הקריקטורות של טוקיו רול היא המשך של אנימה עולמית פופולארית, שנורה על אותו מאנגה. בסיפור אנחנו מדברים על קבוצה של אנשים שהפכו לקורבנות הניסוי ונאלצים להילחם במפלצות צמאי דם. תאריך השחרור המדויק של החלק החמישי הוא עדיין לא ידוע, אבל המעריצים מצפים לראות את המשך בסתיו של 2019.

ארבע העונות הראשונות הפכו פופולריות מאוד בקרב אוהדי הקריקטורות היפניות. ההודעה על הסדרה הראשונה של העונה הראשונה התקיים בחודש יולי 2014, ומאז הפופולריות של אנימה רק גדל. כל עונה קיבלה 12 פרקים, כך מעריצים מקווים כי ההמשך יכיל פרקים רבים.

העלילה של עונות העבר

העלילה של עונות העבר קשורה לדמות הראשית, ששמה הוא קן קנקי. הוא סטודנט ונופל בטעות לתוך כפותיו של שדון, ולאחר מכן הוא נשלח לבית חולים, שם גופות של מפלצת שכמעט נהרגו הם מושתלים באופן בלתי חוקי לו. לפיכך, הגיבור הופך להיות "חזיר ים", הופך להיות חצי ghoul, אבל על החצי השני נשאר גבר. בגלל זה, הוא צריך לאכול בשר אדם, תוך שמירה על האנושות. אבל לאירוע הזה יש יתרונות: קנקי יכול לצלול לתוך קהילת השדים כדי לעזור למדענים להשמידם.

לא רוצה להרוג אנשים, קן מקבל עבודה במוסד Antayka, שם הם מזינים מפלצות שנראות כמוהו. שם הוא מכין מכרים חדשים, שרוב הרפתקאותיהם מתחילות מאוחר יותר.

כמו כן, במגרש יש לוחמים עם guls כי לפרוץ לתוך המוסד שבו Kaneki עבד, ואת הדמות הראשית מסתורית נעלמת. הבא מגיע קבוצה חדשה של לוחמים נגד הרוע, אשר, כמו קן, היו נתונים לניסוי ואיברים מושתלים של שדים להם, מה שהופך אותם מפלצות רק חצי. בעזרת טכנולוגיה זו, זה הפך להיות הרבה יותר קל להילחם עם ghouls

מה עוד לקרוא? יוליה מן הפנימייה עונה 2 - אנימה תווים תאריך שחרור, לראות את הקרוואן

בחלק השלישי של האנימה, הצופים הם הציגו דמות בשם Saseki Haise, הסמוך לכיתה להשמיד את השדים.

העונה הרביעית הייתה פריקוול הראשון. הוא עוסק באירועים שהתרחשו לפני הופעתו של קן וחבריו. לגבי העונה החמישית, צפוי כי זה יהיה המשך של השלישי. כמו האירועים מאנגה אנימה לרוץ בניגוד לעונה השנייה, אוהדים לא יודעים למה לצפות מהמשך הזכיינית האהובה עליהם.

תווים

הדמויות של סדרת אנימציה יפנית "טוקיו גול" הם מעניינים מאוד מפותח היטב. הודות לעבודה של תסריטאים, לצופים יש הזדמנות לטבול את עצמם עמוק המטרות וההעדפות של הדמויות, כמו גם להבין מדוע הם פועלים בדרך זו. אם אתה רוצה להכיר את הדמויות הראשיות והמשניות של אנימה, המאמר שלנו יעזור לך עם זה.

  • קן קנקי (סאסקי הייס) הוא הגיבור של הסיפור, שהוא קורבן של תאונה. הוא מותקף על ידי שדון, ובבית החולים הבחור הוא השתיל את האיברים הפנימיים של המפלצת, ולכן הוא הופך להיות חצי ghoul. דמות שנשמעה על ידי Natsuki Hanae.
  • Toka Kirishima הוא הדמות הראשית, ילדה ghoul מלידה. הוא עובד בבית קפה Anteiku בזהירות מסתיר את עובדת המוצא שלו. בהתחלה היא היתה שלילית כלפי קנקי, אבל אחרי זמן מה היא החלה לגלות אהדה כלפיו. הדמות הושמעה על ידי סורה אממיה.
  • Riza Kamisiro הוא השטן שתקף את קן. איבריה הועברו אליו כאשר חשבו שהיא מתה, אבל אז התברר שהיא חיה. נשמעה על ידי דמות קאנה Hanazawa.
  • נישיקי נישיו - מסתיר את זהותו של השאול ומסייע ללוחמים עם מפלצות להרוס אותם. חזק מאוד והרדי, וגם מאוד עצבני. הדמות נשמעה על ידי Sintaro Asanuma.
  • שו צוקיאמה הוא שדון צמאי דם שתמיד מסתתר מקבוצת חוקרים. חזק, ערמומי וזריז. הדמות השמיעה ממורו מיאנו.
  • Eshimura הוא Ghoul שעוזר Kaneki ומלמד ידע שעוזר לו לחיות בהרמוניה עם אנשים ולשלוט על היכולות שלו. הדמות הושמעה על ידי טאקאיוקי סוגו.

בנוסף הדמויות הראשיות, יש גם הרבה תווים קלים באנימה, אשר מופיעים על המסך די נדיר, אבל עדיין להביא את הסיפור צמא ופעולה. ביניהם אוטה (שהשמיעו טקאהירו סקוראי), רנג'י Emo (שהשמיעו יואיצ'י נקמורה), Hinami Fueguti (קולו Sumire Morohosi) Ithor (קולו Ayahi Takagaki) Ayato קירישימה (שהשמיעו יוקי Kaji), Yakumo Omori (קולו Rintaro נישי) ועוד רבים אחרים .

העונה החמישי של סדרת אנימציה לא מבטיח כי הקהל יראה את הדמויות האהובות שוב, אבל זה עדיין מוקדם מדי לאבד תקווה. מידע נוסף יהיה ידוע לאחר שחרורו של המשך האנימה יוכרז רשמית.

מה עוד לקרוא? קסטלובניה 3 עונה

עונה 5 "טוקיו רול"

תאריך שחרור העונה 5 של אנימה "טוקיו Ghoul" עדיין לא הוכרז רשמית. אבל האוהדים סומכים על ההמשך שישוחרר בסתיו 2019. בעונה 12 מתוכננות, כמו גם בכל השאר.

מספר אצווה תאריך שחרור
1 סתיו 2019
2 סתיו 2019
3 סתיו 2019
4 סתיו 2019
5 סתיו 2019
6 סתיו 2019
7 סתיו 2019
8 סתיו 2019
9 סתיו 2019
10 סתיו 2019
11 סתיו 2019
12 סתיו 2019

סדרת אנימציה יפנית מכיל סצנות אלימות של אלימות, ולכן, יש דירוג של 18 +. ביפן, צופה אנימה מותר לילדים מתחת לגיל 18, אבל רק בנוכחות מבוגרים.

עובדה מעניינת היא כי הקריקטורה הפכה כל כך פופולרי על בסיס שלה כמה משחקי וידאו שוחררו, אשר עדיין פופולרי היום.

מידע על ההרחבה של האנימה "טוקיו Ghoul" עבור העונה החמישית עדיין, אבל כאשר זה מופיע, זה יכול להיות לקרוא בדף זה. אתה יכול לראות את ההמשך באינטרנט על אתרים ללא תשלום ברוסית ואנגלית קול או משחק עם כתוביות. אין עדיין הקרוואן עבור העונה החדשה, אבל זה צפוי בסוף הקיץ.

על מה יהיה החלק החדש של סדרת אנימציה איך זה ייגמר עדיין לא ידוע. אבל כאשר זה יוצא, אנו בהחלט להודיע ​​לך בדף זה. בינתיים, אין חדשות, אתה יכול להתחיל לראות את התמונה הקריקטורה האהובה עליך מההתחלה, כדי לזכור איך הכל התחיל.

מה עוד לקרוא? Spirited Away 2 - תאריך שחרור ואת סיפור אנימה, לצפות הקרוואן באיכות גבוהה באינטרנט

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה