border=0

Wackf 4 העונה - העלילה של סדרת אנימציה ואת תאריך שחרור של כל הסדרה, לצפות באינטרנט טריילר

ואקף עונה 4 היא המשך לפרויקט מרגש. אוהדים רבים מודאגים לגבי הנושא כאשר העונה החדשה של הסדרה ישוחרר ברוסית ומה לצפות ממנו. אני חייב לומר כי הקריקטורה היא די פופולרי. לכן לא היו למעריצים ולא למבקרים ספק שהעונה החדשה תהיה. שחרורו של תאריך שחרורו היה עניין של זמן.

שימו לב! תאריך שחרור כל הסדרות ברוסיה עשוי להיות שונה במקצת מהמצגת בעולם. זה מוסבר על ידי הצורך לשכפל את הפרויקט לרוסית. אבל עבור אלה שנספגים על ידי multimania ומי באמת מצפה לשחרור של העונה הרביעית של אנימה, זה לא צפוי להפוך לבעיה, כי לחכות לא יהיה ארוך. אז, תאריך השחרור של הקריקטורה "Waqfu" (WakFu) מתוכנן 16 מרס 2019. מידע זה הוא רשמי, והעברת ההצגה של הסדרה המונפשת אינה מתוכננת.

בקרוב מאוד, כל אוהדי הפרויקט יראו את המשך הסיפור ואת גיבוריהם האהובים, כי בסוף העונה השלישית הותירה שאלות רבות ללא מענה.

העלילה ומה לצפות בעונה 4 "Waqf"?

העלילה ומה לצפות מעונה 4 "Waqf" הן שאלות מרגש עבור כל אוהד. בואו נזכור איך הכל התחיל. בתחילה הוצג כפר קטן במקום שבו טס הדרקון פעם עם סל בידיו. בסל זה תינוק. המשימה של הדרקון היא למצוא משפחה חדשה עבור הילד. ואז אלברט תופס את מבטו. הוא נוסע בעבר, אבל עכשיו הוא רוצה לשפר את חייו בכפר. זרק את אלברט, מאושר מאוד. הוא פותח את הסל, וזה לא רק תינוק, אלא גם פתק. היא קובעת כי לאחר שתים עשרה שנה הילד יקבל מעצמת-על ויצא למסע כדי למצוא את קרוביו, ואי אפשר להפריע לו. לאחר מכן, התינוק בשם דרום גדל, ובגיל שתים עשרה באמת מקבל כוח על.

מה עוד לקרוא? מאשה והדוב 2019

הצעיר משתמש במתנה שהתקבלה כדי להיות בעולם הוואקף. זה שם כי מיושבים על ידי גזעים שונים, ביניהם יש דרום יליד. הבחור יש חברים - נייט Percedal, הנסיכה Sadida עמליה, Raouel, אוונגלינה, אשר לשוטט איתו. התמונה מצוירת מאוד רגשית, בהירה ומעניינת. אולי בגלל זה הפרויקט הפך כל כך פופולרי.

סוף העונה השלישית של הקריקטורה "ואקף" היתה מעורפלת למדי והשאירה מאחוריה הרבה שאלות. באופן עקרוני, הקהל הבין שלילד בשם דרום, ההרפתקאות רק מתחילות. הצעיר קיבל מתנה ייחודית. הוא עוזר לו בהצלחה לנסוע בעולם. דרום נוסע עם תומכיו, והרפתקה זו תימשך בעונה הרביעית.

שימו לב! הפיתוח של הקריקטורה מעורב החברה צרפת טלוויזיות. משחק המחשב הפופולרי "Dofus" הניע אותה ליצור פרויקט כזה. צרפת טלוויזיות יש חוזה עם יוצרי המשחק Ankama משחקים. כתוצאה מכך, אישור הפיתוח הושג תהליך הצילומים של יצירה באמצעות 3D- גרפיקה פלאש אנימציה החלה.

העונה הראשונה של Waqfu ראתה את העולם בסתיו 2008 (ברוסיה, הפרויקט הופיע על מסכי באביב בסוף 2014). היה לו דירוג מדהים, ולכן לא היה ספק כי העונות הבאות יהיה.

דמויות "Waqf"

דמויות הווקף בעונה הרביעית יישארו ללא שינוי. אגב, עולם הוואקף (המילה עצמה מציינת את כוח החיים של כל אחד מן היצורים, למשל, וודי, אש וכו ') מורכבת מכמה ערים, שבהן הגדול ביותר הוא בונט וברכמר, ואנשים משתמשים בפורטלים מיוחדים כדי לעבור ביניהם.

מה עוד לקרוא? מאשה והדוב 2019

לכן, הדמויות העיקריות של הפרויקט הן:

  1. דרום. זה ילד צעיר, שבגיל שתים עשרה קיבל מתנה ייחודית. הוא שייך למרוץ של אליאטרופים, שהוא אחד העתיקים ביותר. בסוף העונה השלישית גדל הצעיר, והוא היה כמעט בן עשרים. דרום יכול לנוע במהירות רבה טלפורט.
  2. גלופון. הוא השד הנמוך ביותר Shushu.
  3. Az זה טופו זעיר. הוא חיית מחמד של דרום. עז מפחד מאוד מכל דבר, אבל הוא עוקב בעקשנות אחר דרום בעקבותיו. לטופו יכולת ייחודית - שליחת הודעות על פני מרחקים קצרים.
  4. סאדידה עמליה. זוהי הנסיכה והיורשת של מלכות סעיד. הילדה בת שלוש-עשרה. יש לה שומר ראש משלה - קשת בשם אוונגלינה. לעמליה יש מתנת תקשורת עם צמחים. במקרה זה, הנערה אוהבת בגדים יפים וקניות. ניצוץ קופץ בין יוגו לעמליה, אבל הצעיר מחליט לדחות את הנסיכה, כי הם שייכים גזעים שונים, והוא לא רוצה לחשוף את היופי לסכנה.
  5. סר פרסיידאל. זה אביר. הוא יופ. הפרסית היא בת שבע עשרה, והוא מאוהב בעמליה היפה.
  6. רואל סטרודה. הוא חבר של אלברט (אביו המאמץ של דרום). רואל יצא למסע עם הילד כדי לעזור לו למצוא את משפחתו. לגיבור יש תכונה שלילית - חמדנות.
  7. בייבי זוהי מלחמה זעירה, הקשורה מאוד לרואל. האחרון לימד את חיית המחמד שלו לחפש ורידים מוזהבים. במקרה זה, רואל יכול להתחבר עם התינוק, אם הוא צריך מיומנות וכוח.
  8. אדמי הוא דרקון צעיר בצבע לבן וכחול. בסוף העונה השלישית, הוא כבר גדל וצבר עוצמה מדהימה.
  9. Bont Joris. הוא שליח ההופרמג והמלך.
מה עוד לקרוא? מאשה והדוב 2019

זה אפשרי כי בעונה הרביעית דמויות חדשות יוכנסו לפרויקט, אבל מי הם יהיו עדיין לא ידוע.

זה מעניין! בשנת 2016, העולם ראה סרט אנימציה מלא בשם "Dofs. ספר 1. האם מרמה. הוא מספר את סיפור ילדותו של השליח המלכותי בשם בון ג'וריס.

תאריכי הפתיחה של כל סדרות הקריקטורה

תאריכי השחרור של כל סדרה של קריקטורה להטריד כל אוהד של הפרויקט הזה קריקטורה. הפרק הראשון יופיע על המסכים ב -16 במרץ 2019. יתר על כן, הסדרה תוצג פעם אחת בשבוע. המספר הכולל של פרקים בפרויקט הוא שלוש עשרה. הם יראו את הסיפור המלא של הילד יוגו, ואולי בעונה הרביעית, הבחור ימצא סוף סוף את קרוביו.

לקראת העונה הרביעית של הקריקטורה "Waqf" אתה יכול לראות את הקרוואן הקודם, אשר זמין באינטרנט בחינם. זה יאפשר לך לזכור מה קרה בעונות האחרונות, כמו גם איך הדמויות הראשיות.

מספר פרק תאריך שחרור הפרק
עונה 4, פרק 1 / 16 במרץ 2019
עונה 4 פרק 2 / 23 במרץ 2019
עונה 4 - 30 במרץ 2019
עונה 4 פרק 4 / 6 באפריל 2019
4 סדרה 5 13 באפריל 2019
עונה 4, פרק 6 / 20 באפריל 2019
4 עונה 7 27 באפריל 2019
עונה 4, פרק 8 / 4 במאי 2019
עונה 4, פרק 9 / 11 במאי 2019
עונה 4, פרק 10 / 19 במאי 2019
עונה 4, פרק 11 / 26 במאי 2019
עונה 4, פרק 12 / 2 ביוני 2019
עונה 4, פרק 13 / 9 ביוני 2019

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה