border=0

Conjuring 3 - שחקנים וסרטים תאריך שחרור, לצפות באינטרנט טריילר באיכות טובה ברוסית

"האיות -3" הוא המשך לסרט מעניין, שנורה בז'אנר האימה. כל האוהדים של הפרויקט מודאגים לגבי הנושא של מתי הסרט ישוחרר ברוסיה באיכות טובה (HD). החלק הראשון של הסרט הופיע על המסכים בשנת 2013, ואחריו החלק השני של הפרויקט בשנת 2016. זה איפשר את השקת זיכיון אימה חדש. ספין-אוף בשם "קללת Annabel" (2014) הופיע על המסך, מה שגרם עוד התפנית בשנת 2017, קללת הנזירה. בשנת 2019, השנה צפויה להופיע על המסכים של החלק השלישי של הפרויקט "איות", המצגת של אשר ברוסית מחכה מאווררים אימה.

מתי יהיה "איות 3" ברוסיה? צפה בסרט באינטרנט בחינם יהיה כבר 3 יוני 2019. זהו תאריך פרסום בכורה עולמית. ברוסיה, הסרט יופיע קצת מאוחר יותר, שכן יש צורך שכפול לתוך השפה הרוסית. אם אתה לא יכול לחכות לראות את הפרויקט ולחכות ללא כוח, אתה תמיד יכול להפעיל את הסרט עם כתוביות.

חברת הקולנוע "ניו ליין סינמה" עובדת על צילומי הסרט "הקסם". כיסאו של הבמאי במהלך הצילומים של שני החלקים הראשונים נכבשה על ידי ג'יימס ואן. עכשיו הוא הפך המפיק של "איות 3", ומי ימלא את תפקיד הבמאי, עדיין לא ידוע. דוד לסלי ג'ונסון עדיין עובד על התסריט של הסרט בימים אלה. אגב, הוא ידוע לצופים על ידי העובדה שהוא היה זה שכתב תסריטים לפרויקטים פופולריים כגון "המתים המהלכים", "ניווט" ורבים אחרים.

מה עוד לקרוא? אנחנו מילר 2

תיאור העלילה "לחשים-3"

התיאור של העלילה "לחשים -3" מרגש כל חובב אימה ואת הסרט הזה בפרט. אבל, למרבה הצער, אין מידע באינטרנט עדיין. זה ידוע כי החלק החדש של מותחן יהיה כמו מפחיד ונורא כמו שני הראשונים. יתר על כן, החלק השלישי של הסרט לא יהיה דומה לשני הקודמים העלילה, רק כמה תווים יהיו נפוצים - הבלשים וורן. למעשה, זה יהיה סרט חדש לגמרי עם storyline משלו, האירועים יתפתחו בעיר אחרת, אבל אותם תווים יהיה שיחק על ידי הבלשים אותו וורן.

סביר להניח כי החלק השלישי, כמו השניים הקודמים, יתבסס על אירועים אמיתיים. אגב, לבלשים של וורן יש אב טיפוס אמיתי - דמונולוגים ושדים, שמילאו וילסון ופארמיגי. בסיס העלילה הוא מקרה של התנגשות של משפחת פרון עם כוחות אחרים (בפרט, בני משפחה טענו כי רוחות חיות בביתם).

בואו נזכור איך הכל התפתח בשני הסרטים הראשונים. בחלק הראשון, משפחה מארצות הברית פונה אל הבלשים של וורן ויש לו בעיה מוזרה - הם מודאגים כל הזמן על כוחות כהים. הבלשים מתחילים להבין את העסק הזה והם מתמודדים עם אירועים מדהימים. בלשים נוספים המתינו לחשיפת מקרה מוזר, ולקהל - הרבה רגעים מפחידים.

בחלקו השני של הסרט מתרחשים אירועים באחד ממחוזות לונדון. כאן באה בעיה מוזרה ממשפחה אחרת. בעיקרון, המהות של העלילה נשאר אותו הדבר - בלשים להתמודד עם המקרה המסתורי. הצופים יכלו ליהנות מהאווירה ומהרגעים הנוראים שג'יימס ואן ניסה.

מה עוד לקרוא? סבתא של התנהגות קלה 3 - תאריך שחרור הסרט, שחקנים ותפקידים, לראות את הקרוואן בחינם באינטרנט

זה הגיוני למדי כי בחלק השלישי של הסרט יופיע דמות חדשה, שעליה יופעל מאוחר יותר הספין. למרבה הצער, מי זה יהיה כרגע לא ידוע. נכון לעכשיו, מפתחים בזהירות להסתיר את כל המידע על העלילה ותווים. הקהל יהיה הפתעה, אנו מקווים כי הוא יפנה לכל אוהדי הז'אנר הזוועה. נותר רק לחכות לקיץ 2019 ולבדוק אם זה כך. לרשת יש מידע כי הספין- off החדש ייקרא "איש עקום" (האדם מעוקל).

השחקנים ותפקידו של הסרט "הקסם"

השחקנים ותפקידים של הסרט "כישוף" בחלק השלישי שלה יהיה זהה בשני הקודמים. השחקנים העיקריים הם כדלקמן:

  1. פטריק וילסון וורה פרמיגה. הם שיחקו בלשים וורן (אדו ולוריין).
  2. בוני ארונס. היא התמודדה היטב עם תפקידו של השד בלק.
  3. השחקנים הנותרים של החלק השלישי עדיין לא ידועים.

בעיקרון, "כישוף 3" הוא אחד מסרטי האימה הצפוי ביותר של 2019. הפופולריות של הפרויקט היא בשל העובדה כי ג 'יימס וואנג עובד על זה (במאי אמריקאי מעניין שיוצר סרטי אימה בסרטים של סרטי אימה), אשר, אגב, הבעלים של יצירת הפרויקט "Saw: משחק הישרדות".

תאריך שחרור הסרט ברוסיה

תאריך השחרור של הסרט ברוסיה עדיין לא ידוע. בכורה עולמית מתוכננת יולי 3, 2019. אין עדיין מידע על האינטרנט לגבי מתי הסרט יוצג הפדרציה הרוסית ברוסית. אולי ההעברה נמשכת עד חודשיים. לאחר מכן, ניתן יהיה לטבול את עצמך צופה בסרט אטמוספרי בסגנון של אימה, מותחן ואימה.

מה עוד לקרוא? דבורה 2

בהמתנה למראה הפרויקט על המסכים, ניתן לצפות בקרון הרשמי לעונה השנייה באינטרנט ברוסית. בגלל זה, אתה יכול לזכור מה הסיפור של הפרויקט היה, ומי השחקנים שיחק.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה