border=0

אנחנו מילר 2

"אנחנו מילר -2" הוא המשך של הקומדיה האמריקאית 2013, בבימויו של ראוסון מרשל תרבר. מספר עצום של אנשים צפו בסרט המצחיק הזה והתרשמו, מעריכים את העלילה המשעשעת ואת הגבס הנפלא. האוהדים של הסרט מיד התעניינו אם החלק הבא של התמונה, כאשר זה יוצא, אם יצוק וכדומה ישתנה.

כרגע זה לא היה רשמי אישר כי חלק 2 של הסרט "אנחנו Millers-2" יהיה. במקרה זה, מפתחי הפרויקט אומרים: המשך מתוכנן. הטוענים טוענים כי החלק הבא של הקומדיה ישוחרר בקיץ 2019 הן בארצות הברית והן ברוסיה. עם זאת, תאריך השחרור המדויק של הסרט אינו ידוע.

בעוד הקדימון להמשך אינו זמין, אבל באתר שלנו אתה חופשי באיכות טובה וברוסית אתה יכול לצפות וידאו פרומו עבור החלק הראשון של הסרט.

העלילה של הסרט הראשון

העלילה של הסרט הראשון "אנחנו מילר" הוא מאוד מעניין. הגיבור של התמונה - דוד קלארק. הוא מוכר סמים קלים, אך אינו מוכר לילדים. זה קורה כי דוד מאבד את כל ההכנסות מתברר להיות כמות גדולה למדי חייב לספק שלו, בראד Gurdlinger. בראד מציע לדויד פתרון: קלארק צריך לשלוח משלוח של תרופות ממקסיקו. זה לא רק לעקוף את החוב, אבל דוד יכול לעשות כסף טוב. הוא מסכים להצעה של בראד וחושב על תוכנית כיצד להבריח חומרים אסורים מעבר לגבול.

דוד מתייעץ עם הילד קני, שגר ליד הדלת. במהלך הדיון, קלארק מבשיל תוכנית. הוא מבין כי על הגבול הם לא בודקים את הטנדרים, אשר נוסעים משפחות. השכרת רכב אינה בעיה. אבל לאן לקחת את המשפחה? תפקידו של הבן הוא קני המושלם. דוד מציע אישה לשחק עם אשתו רוז - חשפנית, קייסי, גנב רחוב, הופך להיות "בת". אז, עכשיו יש משפחה הגון: אישה, שני ילדים נפלאים - ואת מילרס מוכנים ללכת.

גיבורים בקלות להגיע למקסיקו ולקחת את הסחורה. התרופה מתברר להיות הרבה יותר ממה שחשב דוד, אבל הוא מפיץ הכל במכונית. העיקר עכשיו הוא לספק את כל דבר בראד. כאן מתחילים הקשיים. המכונית מתמוטטת, והמילרים נאלצים להשאיר אותה בתחנת השירות.

כדי לעזור להם מגיע עוד נסיעה המשפחה - פיצג'רלד: אדי, דון ובתם מליסה. להתגבר על הרפתקאות הקשורות חברים חדשים, "מילרס" נופלים למצב הרבה יותר קשה. מתברר שהגיבורים לקחו את הסמים מהמחסן של פאבלו צ'אקון, כלומר גנבו את הסחורה, ובראד הגדיר את דייוויד.

מה עוד לקרוא? שובר סרט 2020

סוחר הסמים המקסיקני היה נחוש מאוד והיה הולך להרוג את הגיבורים על גניבה. מהמצב הזה, פסאודו מילר נבחרים בצורה מדהימה: רוז רוקד פשיטה עבור פאבלו להסיח את דעתו, ובעוד Chacón מתאושש, הגיבורים לברוח. דוד עדיין מביא סמים לבראד, אבל גרדלינגר לא התכוון לשלם על אספקת הסחורה. קלארק הידיים מעל בראד לשלטונות, והוא, יחד עם שאר מילר, נמצאת תחת תוכנית ההגנה על העדים. המשפחה החדשה ממשיכה לחיות יחד. מה יקרה בהמשך, ללמוד מהחלק החדש של הסרט.

"אנחנו מילר": שחקנים ותפקידים

השחקנים ותפקידם בסרט "אנחנו מילר" הוא מידע מעניין לכל הצופים, ולכן אנחנו לא יכולים להתעלם מזה. אנו שמחים לשתף אתכם בכל הנתונים שאנו מכירים. העלילה של הסרט היא מחצית הקרב. כדי לעשות סרט טוב, אתה צריך לבחור את השחקנים, אשר המשתתפים יהיה מושלם להתמודד עם המשימות שנקבעו עבורם. היזמים של "אנחנו מילר" עשו עבודה רצינית ואושרו שחקנים מוכשרים לתפקידים המובילים, אשר הוכיחו את עצמם להיות אנשי מקצוע אמיתיים.

עכשיו אנחנו נותנים לך רשימה של שחקנים שלקחו חלק פעיל בצילומים של הקומדיה. אז, הקולנוע יצוק הוא כדלקמן:

  • ג'ייסון סודיקיס ("בוסים איומים", "היה פעם בווגאס", "זוועות איומות") משחקים את תפקידו של דייוויד קלארק;
  • ג'ניפר אניסטון ("העמיד פנים שהיא אשתי", "הגברת המגעילה", "יותר מחברה", "כדי להבטיח לא נישואין") אושרה לתפקיד רוז / שרה;
  • אמה רוברטס ("הפסקה", "סיפור אימה אמריקאי", "עצב", "בוכה המלכה") הופיע כמו קייסי;
  • ויל פולטר (סיפורי נרניה: כובש השחר, הריצה במבוך, הישרדות) ניגן על ידי קני;
  • אד הלמס (המשרד, שלושת החלקים של מפלגת הרווקים בלאס וגאס), קיבל את התפקיד של בראד גרדלינגר;
  • תומר סיסלי ("לילה ללא שינה", שני חלקים של "לאנגו ווינץ '") שיחק את התפקיד של פאבלו צ'אקון;
  • קתרין חאן ("אמהות רעות מאוד", "צמא לטיולים") אושרה לתפקיד אדי פיצג 'רלד;
  • ניק אופרמן ("פארקים ואזורי בילוי", "מלכי הקיץ", המייסד) ניגן על ידי דון פיצג'רלד;
  • מולי קאיטלין קווין (טירה, פעם ראשונה, יער אפל: הנס, גרטה, והמכשפה 420) קיבלה את תפקידה של מליסה פיצג'רלד;
  • לואיס גוזמן ("קרבות ללא כללים", "נוסעים מסוכנים ברכבת 123") נראה כשוטר במקסיקו.
מה עוד לקרוא? משוך 3

ג'ייסון סודיקיס, ג'ניפר אניסטון, אמה רוברטס וויל פולטר הפכו לצוות נהדר. עם זאת, זה לא מפתיע, כי זה לא התמונה המשותפת הראשונה שלהם. סודיקיס ואניסטון צולמו בשני חלקים של הבוסים הבלתי אפשריים. אלה ארבעה שחקנים בהחלט יופיע בחלק השני של הסרט "אנחנו מילר". מי יהיו עמיתיהם בסרט, עדיין לא ידוע. הכל יהיה תלוי העלילה של ההמשך ואת ההחלטה של ​​מפתחי הפרויקט.

תאריך שחרור 2 חלקים

תאריך שחרור של 2 חלקים של "אנחנו מילר" האינטרסים כולם שצפו בסרט הראשון. הקומדיה על משפחה מזויפת והברחת סמים זכתה בלבם של מיליוני צופים. החלק הראשון יצא באוגוסט 2013. למרות שחלפו יותר מחמש שנים, הקהל לא חדל להתעניין בגורלו של הפרויקט. בין האוהדים שאלות כאלה רלוונטיות: האם יהיה המשך של "אנחנו מילר"? מתי ישתחרר?

קומדיה זו היתה מוצלחת מאוד: דירוגים גבוהים, מספר גדול של צפיות. מה הם רק סרט בקופות. 37 מיליון השקיעו בתמונה והוא אסף 270 מיליון.

ראוי להזכיר את הביקורות של המבקרים, שהם חיוביים בעיקר. כן, "אנחנו מילר" הוא קומדיה אמריקאית רגילה, אשר לא נבדל על ידי המקוריות של העלילה, בעוד עדיין לתפוס את הציבור. הצוות והשחקנים עשו כמיטב יכולתם להפוך את הפרויקט למפורסם. אז זה קרה.

יוצרי הסרט היו הולכים לשחרר את החלק הבא בשנת 2015, עם זאת, לוחות הזמנים העמוס של השחקנים של הקסטה העיקרית לא אפשרה לרצים להראות לממש את תוכניותיהם. כותבי תסריטאים בוב פישר, סטיב פבר, שון אנדרס וג'ון מוריס טוענים שיש להם רעיונות להמשך "אנחנו המילרים". מנהל הקומדיה, ראוסון מרשל ת'רבר, אמר: כרגע מתנהלים מגעים עם השחקנים כדי לבחור את הזמן הטוב ביותר ולהתחיל לירות מיד. על פי נתונים ראשוניים, הבכורה של חלק 2 יתקיים לא לפני הקיץ של 2019. לאחר הסרט הוא שוחרר בארצות הברית של אמריקה, תושבי רוסיה יוכלו לצפות בו באינטרנט. מאוחר יותר, ניתן להוריד את הסרט לצפייה בטלפון, בטאבלט ובמכשיר אחר. נקווה כי המשך "אנחנו מילר" לא יהיה ארוך לבוא.

מה עוד לקרוא? גולם 2

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה