border=0

תגיד את האמת עונה 2

"תגיד את האמת" היא דרמה רוסית של 2019, מה שהשאיר את הקהל מאוד התרשמתי. מיליוני אנשים אהבו את המופע, כך שהציבור מעוניין אם תהיה תמונה של עונה 2.

כרגע, יוצרי הפרויקט אינם בטוחים כי הם יסיר את החלק הבא של הדרמה. מפתחים מוגבלים לרמזים. אם המידע על הארכת הסדרה יאושש, העונה הבכורה 2 יתקיים באביב 2020.

קדימון עבור העונה 2 יהיה זמין בחינם כדי להציג באינטרנט באיכות טובה לקראת סוף הנוכחי, 2019.

עלילת הסדרה

הדרמה "תגיד את האמת" הפתיעה את הקהל בחוויה מעניינת. הסדרה היא עיבוד רוסי של "דוקטור פוסטר" הבריטי. הדמות הראשית של התמונה היא קסניה. אישה נשואה כבר חמש-עשרה שנה. יחד עם בעלה האהוב היא מרימה את בנה מיטיה. הגיבורה שמחה, כי בשביל זה יש לה כל דבר.

יום אחד, קסניה מוצאת שפתון ורוד בבעלה, ולאחר מכן ספקות על נאמנותו של בעלה לזחול לתוך ראשה. הגיבורה נוהגת מחשבות רעות, אבל הם חוזרים כאשר היא מגלה שיער בלונדיני במכונית של בעלה. האובססיה שבן זוג בוגד בה על קסניה. היא מחליטה לגלות את האמת, לא משנה מה היא עושה. תחת חשד ליפול כל הנשים מן הסביבה של בעלה.

הדמות הראשית מובילה את החקירה שלה, לא לסמוך על אף אחד בכלל. במקרה זה, קסניה לא שמה לב שמרוץ זה לאמת מוביל לתוצאות שליליות - יש פחות ופחות אנשים הקרובים אליה באמת בחיי אישה. אבל בדידות אינה הבעיה היחידה שקסניה פונה אליה. על כף המאזניים ואת הקריירה שלה, ירדו למקום השני. עם זאת, חשוב יותר, קסניה עצמה סובלת: מצב נפשי הולך ומחמיר. הדמות הראשית מסתכנת להיות לגמרי לבד, גם בלי עבודה. והכל כדי לגלות את האמת אם בעלה נאמן. אבל הדבר העיקרי שקסניה צריכה להבין הוא אם המשחק שווה את הנר.

מה עוד לקרוא? חינוך מיני

"תגיד את האמת": שחקנים ותפקידים

בסדרה "תגיד את האמת", שחקנים רוסים מדהימים שיחקו תפקיד גדול בביצוע תפקידיהם. כולם יודעים כי הפרויקט יהיה מוצלח לא רק הודות storyline טוב. חשוב לבחור יצוק נפלא. המפתחים של "לספר את האמת" ניסו כמיטב יכולתם, אבל הם עדיין הצליחו למצוא שחקנים גדולים.

התפקיד הראשי בפרויקט אושר על ידי ויקטוריה איסקובה, המוכרת לצופים מהשתתפות בסרטים "אנה קרנינה", "על אהבה: למבוגרים בלבד", "שד מהפכני" .

בן זוגו של איסקובה היה פאבל טרובינר. השחקנים גם כיכבו שחקנים אחרים: אגליה שילובסקיה, גושה קוצ'נקו, אלנה באבנקו, זויה קיידנובסקיה, אינגה אובולדינה, איגור גורדין, יבגניה סימונובה, אלכסיי פטיב, מיכאיל פיליפוב, יבגניה אורלובה, אירינה ביאקובה, פולינה לאזארווה, מקסים קארוזב, אנה סיניקינה, סרגיי גורושקו, אירינה וודוליאנובה, אלכסנדר קוזנצוב ואחרים.

עונה 2 תאריך שחרור

הסרט "תגיד את האמת" לא הותיר אדיש מספר עצום של אנשים אשר מודאגים לגבי תאריך שחרור של העונה 2 של הסדרה. זה עדיין לא ידוע בדיוק מתי את ההמשך של התמונה הדרמטית ישוחרר. במקביל, את הרצים להראות של הפרויקט טוענים כי החלק הבא צריך להיות צפוי לא לפני באביב 2020. כיסא המנהל שוב לוקח את אנדריי אשפי. אנסטסיה Vyazemskaya ייקח על יצירת התסריט, ואת המפיקים יישארו ולאד Ryashin, דריה Lavrova ופיליפ Brusnikin. עונה 2 יכלול 10 פרקים שנמשכו 45-55 דקות כל אחד. פרקים חדשים ישודרו בערוץ הטלוויזיה "רוסיה -1".

מה עוד לקרוא? שמי הוא עונה 2 בלילה

פרק מספר עונה 2 תאריך שחרור הפרק
1 סדרה אביב 2020
סדרה 2 אביב 2020
סדרה 3 אביב 2020
4 סדרות אביב 2020
סדרה 5 אביב 2020
סדרה 6 אביב 2020
סדרה 7 אביב 2020
סדרה 8 אביב 2020
סדרה 9 אביב 2020
10 סדרות אביב 2020

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה