border=0

עונה 4

בשנת 2015, העונה הראשונה של סיפור הבלש הבריטי "unforgotten", אשר עשה רושם טוב על הקהל. הסדרה מיד הופיע הרבה אוהדים שצופים עם עניין את הסרט סדרתי. עכשיו, כאשר מופע 3 העונה הסתיימה, כל אוהד של דאגה אכפת אם יהיה המשך.

היזמים של הסדרה רומזים שהחלק הבא בהחלט שווה את ההמתנה. על פי נתונים ראשוניים, הבכורה תתקיים בחורף של 2019 הנוכחי. תאריך השחרור המדויק יהיה ידוע מאוחר יותר.

באתר האינטרנט שלנו לצפייה חופשית במצב מקוון הקדימון חינם הרשמי מוצג באיכות טובה עבור החלק הראשון של התמונה, לאחר שראית בו אתה יכול להכיר את הפרויקט.

עלילת הסדרה

הסדרה "בלתי נשכחת" היא מעניינת מאוד, ולכן יש לו בסיס מעריצים גדול. זהו סיפור על פשע שבוצע לפני יותר מעשור.

הכל מתחיל עם העובדה כי באתר הבנייה עובדים למצוא את השלד האנושי. כמובן שהמשטרה מגיעה מיד לתחנה. קרימינולוגים לוקחים את השרידים ושולחים אותם לבדיקה. כתוצאה מכך מתברר כי השלד שייך לאדם שמת מוות אלים.

למרות שזה לקח הרבה זמן מאז יום הרצח, את האשם חייב להיתפס ולהורשע. לכן החקירה לוקחת את הבלשית האנגלית קאסי סטיוארט. היא הטובה ביותר בעסק, שכן יש לה קוד של כבוד ועובד ללא לאות לשים כמו פושעים רבים מאחורי הסורגים. במשימה קשה זו, השותף שלה סאני חאן, אדם שמסוגל לניתוח מהיר ולוקח בחשבון רק את העובדות, עוזר לה. יחד, הדמויות מתכוונות למצוא את הרוצח, לא משנה מה הם עולים. אבל, כפי שאתם יודעים, לכל דבר יש השלכות.

מה עוד לקרוא? אמא עונה 7 -

הבלשים לפענח את סבך, בסופו של דבר להבין איזה דבר מסוכן הם מעורבים בו. על ההצלחות והכישלונות של קאסי סאני בחקירה מספרת את הסדרה.

שחקנים ותפקידים "בלתי נשכחים"

השחקנים ששיחקו בסיפור הבלש "בלתי נשכחים" התמודדו בצורה מושלמת עם תפקידיהם. השחקנים פשוטו כמשמעם התגלגלו בדמויותיהם, מה שעשה את מפתחי הפרויקט והצופים שנהנו לראות אותם מרוצים מאוד. המתרגלים עשו כמיטב יכולתם והם הצליחו למצוא גבס נפלא. אז, ב "בלתי נשכח" שיחק:

 • ניקולס ווקר היה יצוק כמו קאסי סטיוארט;
 • Sanjeev Bhaskar הופיע כמו Sanila חאן / סאני;
 • לואיס ריבס קיבל את התפקיד של ג'ייק קולייר;
 • ג'ורדן לונג מילא את תפקידו של מאריי בולטינג;
 • פיטר איגן התגלגל מחדש במרטין יוז;
 • קרולינה שלי היה יצוק כמו פראן לנגלי;
 • Jassa Ahluwalia שיחק אדם סטיוארט;
 • טרבור איב הופיע בדמותו של פיליפ קרוס;
 • אלכס ג 'נינגס קיבל את התפקיד של טים פינץ';
 • קווין מקנאלי שיחק את ג'יימס הוליס;
 • מארק בונאר התגלגל מחדש בקולין אוסבורן.

תפקידים משניים על הסדרה בוצעו על ידי היטן פאטל, Timri Badri, ברנרד היל, וויל בראון, ג'מה ג 'ונס, בריאן Bowell, טום קורטני, רות שין, דומיניק פאוור, ג' יימס פליט, צ 'ארלי קונדו, איימי ג' יין, אמנדה רות ועוד רבים אחרים. בגבס הראשי, לא צפויים שינויים.

עונה 4 תאריך שחרור

האוהדים של סדרת הטלוויזיה הבריטית "בלתי נשכחת" לא מפסיקים להתעניין ביום שחרור העונה. אבל בעוד החדשות הטובות, המפתחים של התמונה אינם ממהרים לרצות את האוהדים.

מה עוד לקרוא? הפילהרמונית עונה 2

יחד עם זאת, הרצים לא טוענים שהסדרה סגורה. היוצרים רק רמזים לכך שהמשך סיפור בלשי מלהיב עדיין יהיה. סביר להניח, הם כבר עובדים על זה, ואם זה המקרה, אז בקרוב מאוד, עונה 4 יהיה זמין באינטרנט. בערך את החלק הבא של הסדרה "בלתי נשכח" ישוחרר 2019 - בחורף. הבמאי של הסרט יהיה אנדי וילסון, וכריס לאנג יעבוד על התסריט.

מספר פרק תאריך שחרור הפרק
1 סדרה חורף 2019
סדרה 2 חורף 2019
סדרה 3 חורף 2019
4 סדרות חורף 2019
סדרה 5 חורף 2019
סדרה 6 חורף 2019

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה