border=0

אנשים משוקללים עונה 4

עודף משקל כבר מזמן בעיה של הזמן שלנו, ואנשים רבים הסובלים מעודף משקל מוכנים לכל דבר כדי להיפטר נטל זה. אבל מה לעשות, אם התחזקות והדרכות לא עוזרים? שאלה זו נענית בהנאה על ידי המופע "אנשים משוקלל" עונה 4 .

ראוי לציין כי הפרויקט הזה מאפשר לאנשים נואשים לא רק להחזיר לעצמם אמונה בעצמם, אלא גם לשנות את חייהם לטובה, על ידי הגשמת החלום היקר שלהם. להיפטר קילוגרמים מיותרים הוא תהליך ארוך למדי זמן רב, אבל זה לא מאיימת עבור המשתתפים מטרה. במשך כמה שנים, מובילים ואנשי מקצוע בפרויקט הטלוויזיה מסייעים למשתתפים במשימה קשה זו, ותוכניות כאלה קיימות.

מה זה הפרויקט?

במהלך היצירות, מבחר זהיר של המשתתפים מתרחש, אשר יוכלו להשתתף ישירות "אנשים משוקללים" פרויקט טלוויזיה 4 העונה . אז, לאחר הבחירה של המופע לקבל 18 מתחרים הסובלים מעודף משקל. במהלך העונה, הם ינסו לעקוף אחד את השני, אשר יהיה קשה למדי. המשתתפים יצטרכו לעבור בדיקות קשות מאוד, הכוללות עומס, הן פיזית והן פסיכולוגית.

החבר 'ה האלה שואפים לא רק כדי לנצח את כף היד כדי לזכות בפרס הראשי, אלא גם כדי לשנות באופן קיצוני את חייהם. הם ישתנו, הן מבחינת המראה והן מבחינה רגשית, משום שירידה במשקל נותנת, בראש ובראשונה, תחושה של ביטחון עצמי, ועוד יותר מכך אם כל זה נתמך על ידי פרס של 3 מיליון רובל! גירוד זה הכרחי.

ערוץ STS ישמח אותנו עם המהדורה הראשונה של העונה 4 של "משוקלל ומאושר" להראות ב -17 בפברואר 2018.

בתחילת הפרויקט, את המשקל הכולל של כל המתחרים יימדדו, וזה בדרך כלל כמה טון. אז החבר 'ה יחולקו לשני מחנות. במהלך הבדיקה, הגיבורים ירדו במשקל, וכמובן, זה ישפיע על הדמות הכוללת, אשר יימדדו מדי שבוע. כתוצאה מהשקילה, צוות יתגלה כי זרק פחות, היא היא תצטרך להיפרד אחד מחברי הצוות, אשר חברים צריכים לבחור בכוחות עצמם. כמובן, יהיה אחד מזל שלא יכול רק להגיע לגמר, אבל גם לנצח, להיות הבעלים של פרס כספי מרשים. עם זאת, אנחנו לא צריכים לשכוח כי גוף מחודש, למען אשר החבר 'ה בתחילה הגיע לתוכנית זו, מחובר לכסף!

מה עוד לקרוא? קול ילדים עונה 6 - מובילים mentors של הפרויקט, תאריך שחרור, לצפות בהודעה על העברת באינטרנט

יציקה אנשים משוקללים

צופים רבים, לאחר שצפו בשלוש העונות הראשונות של המופע, תוהים: איך להגיע לעונה המשוקלת עונה 4 ? למעשה, התשובה היא פשוטה מאוד: ראשית, עליך למלא את השאלון שפורסם באתר הרשמי של ערוץ CTC, שמופיע כאשר הוא הודיע ​​כי "אנשים משוקלל" עונה 4 הוא פתוח. כמובן, זה לא כל כך קל להיות חבר, כי יש הרבה אנשים מוכנים, אבל זה לא אומר שיש לך שום סיכוי להשתתף! רק 18 בני מזל יוכלו להמשיך הלאה, להילחם על הדמות של החלומות שלהם, כמובן, את הפרס במזומן.

מתמודדים בגילאי 18-42 ומשקל מותר ליצוק: נשים - מעל 110 ק"ג, גברים - יותר מ -120 ק"ג. רוב בני המזל הם תושבים של ערים גדולות, אבל יש יוצאים מן הכלל. בכל מקרה, לנסות מזל שלך בהחלט שווה את זה.

מתי יתחיל עונה 5?

ראוי לציין כי הבחירה של המשתתפים כבר מתרחש עכשיו, ואת החבר 'ה שרוצים להגיע לתערוכה נמצאים בדיקות בדיקה. אבל תאריך שחרור של העונה 8, "משוקלל ושמח" לא ידוע כרגע.

אנשים משוקללים עונה 4 - EXIT DATE

אנשים משוקללים עונה 4 תאריך שחרור
מהדורה ראשונה 17 בפברואר 2018
מהדורה שנייה 24 בפברואר 2018
מהדורה שלישית 3 במרץ 2018
מהדורה 4 10 במרץ 2018
מהדורה 5 17 במרץ 2018
מהדורה 6 24 במרץ 2018

ושוב, הצופים יתכנסו ממסכי הטלוויזיה שלהם כדי לעודד את האמיצים שהחליטו לאתגר את המשקל העודף.

פוסטרים ותמונות משוקלל אנשים עונה 4

אנשים משוקללים

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הערות: 3
 1. ולריה

  אני כבר מחכה לעונה 4. אהבתי את השלישי כל כך הרבה, זה היה כל כך מגניב לבוא עם הרזיה זוג. אני תוהה מה יקרה בעונה 4. העיקר הוא אירינה Turchinskaya נשאר מאמן. היא נהדרת! יש למצוא גישה לכל משתתף. אבל אני עכשיו בבית על המערכת שלה. גם לאבד משקל)

  1. אלנה

   זה יהיה נהדר אם הם אפילו עשו להראות איפה הם הופכים רזה. היה קורא "אנשים משוקלל ודק" עם גודל המותניים של 80 ס"מ, ללא קשר למשקל

 2. מרי

  מארגנים יקרים. בנוסף חולצות, לתת נשים יפה ספורט חזה כדי להפוך אותו נוח לרוץ ולהפעיל, באותו זמן יש לך יותר מפרסמים.

הוסף תגובה