border=0

מתמחים עונה 15

"מתמחים" היא סדרת קומדיה רוסית רומנטית המוקדשת לעבודה של רופאים המתמחים, שנורה בז'אנר הסיטקום. הבכורה של הסדרה התקיימה בשנת 2010, והעונה הסופית הוצגה בשנת 2016. במשך 6 שנים שוחררו 14 עונות שכל אחת מהן לא היתה גרועה מזו הקודמת. הארכה של הסדרה אחת חדשה, העונה ה -15 לא צפוי, כמו הסיפור הגיע למסקנה ההגיונית שלה. בכיכובם של הסיטקום כיכבה שחקן מוכשר איוון אוקלוביסטין. יוצר הסדרה הוא ויאצ'סלב Dusmukhametov.

העלילה העיקרית של "מתמחים"

הסדרה "מתמחים" בעצם מדגימה את ההיסטוריה של המתמחים הצעירים, אשר עם מחזוריות מעורר קנאה בסופו של דבר במצבים מגוחכים ומגוחכים. העלילה סובבת סביב ראש המחלקה הטיפולית של בית חולים בשם אנדריי Bykov, שקיבל ארבעה חדשים לאפוטרופסות. אנדריי הוא מומחה מנוסה, מקצוען אמיתי בתחום. הוא מוערך בבית החולים על כישוריו המקצועיים, שבזכותם ההנהגה עוצמת את עיניו לאופיו הנורא של הגיבור.

בולס - אדם עם הומור עדין, אוהב להכות וקנטר עמיתים, ובמיוחד רופאים לא מנוסים. התחביב העיקרי שלו: ליצור תנאים מגוחכים ומצבים עבור המתמחים שזה עתה הגיעו, ולאחר שעשה צחוק של צעירים על הטעויות שהם עשו. העונש העיקרי על המתמחים הוא מינוי חובת הלילה.

לדמות הראשית יש בת, אליס, שבתחילה חייתה בסנט פטרבורג עם אמה, אך מאוחר יותר הגיעה לאביה. אנדריי מנהל רומן עם הרופא הראשי של בית החולים בשם אנסטסיה במשך שנים רבות. יש לו חבר טוב בשם איבן, שעובד כראש מחלקת מחלות עור ומחלות מין באותו בית חולים. איוון יש בעיות עם נשים ואלכוהול, ולכן הוא לעתים קרובות נותן חברו אנדריי צחוק ולגלוג על עצמו.

כל אחד מארבעת המתמחים הוא אדם נפרד עם המוזרויות שלו, כי לא עוזר, אלא להפריע לעבודה. לוין בוריס הוא צעיר עם תעודה אדומה, הרואה עצמו הכי אינטליגנטי ומוכשר ובגלל זה, לעתים קרובות יהיר. אמנם למעשה, הידע של התיאוריה לא עוזר לו במצבי חירום שבהם הבחור הוא איבד, ובכך נותן עמיתיו בייקוב סיבה לעג נוסף.

לובנוב סמיון - בחור פשוט ששירת בצבא ועבד באמבולנס, הרואה עצמו כבר מומחה מנוסה. אבל בגלל הערכה עצמית מנופח, אשר אינו נתמך על ידי הידע הדרוש, זה לעתים קרובות נכנס למצבים מגוחכים ביותר.

רומננקו גלב - בנו של הרופא הראשי, נרקיסיסט, מתבודד וכנה. התרגלתי לכך, שכל דבר בחיים נסלח והוצג לו הודות לאמי, אבל בסופו של דבר הוא מקבל את רוב העונשים ואת "העבודה המלוכלכת" מבייקוב.

Chernous Varvara היא בחורה מתוקה, אוהדת שתמיד נלחמת למען הצדק ומעדיפה לדבר את האמת בפניה. אחראי ויוזמה, אבל בגלל הרצון לעזור לכולם לעתים קרובות סובל.

השחקנים של הסדרה

השחקנים העיקריים של הסדרה "מתמחים" כללו גיבורים כאלה:

  1. את תפקידו של הרופא יוצא הדופן אנדריי Bykov שיחק על ידי השחקן הרוסי איוון Okhlobystin.
  2. הרופא הראשי של בית החולים בשם אנסטסיה Kisegach שיחקה על ידי השחקנית סבטלנה Kamynina.
  3. את תפקיד המתמחה של לוין שיחק השחקן דמיטרי Sharakois.
  4. תפקידו של Lobanov שיחק על ידי השחקן אלכסנדר Ilyin.
  5. Intern Gleb שיחק השחקן איליה Glinnikov.
  6. השחקנית כריסטינה אסמוס התמודדה עם התפקיד של ברברה.
  7. התפקיד של החבר הכי טוב של בייקוב בשם איבן קופיטמן שיחק על ידי השחקן ואדים דמצ'וג.
  8. תפקידה של האחות הראשית לובה סקריבינה בוצעה על ידי השחקנית סבטלנה פרמייקובה.

עונה 15

סדרת הקומדיה "מתמחים" הושלמה רשמית לעונה 14. תאריך השחרור של העונה 15 לא יוכרז, אלא אם כן הבמאי משנה פתאום את דעתו ומחליט לסלק את ההמשך. במצב צפייה מקוון, כל 280 פרקים של הסדרה זמינים באיכות טובה. ניתן גם לצפות בקדימון לעונה האחרונה באתר שלנו.

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n\n<\/div>\n
\n\n\n<\/ins>\n\n\n<\/div>\n
","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n\n<\/div>\n\n
","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק