border=0

דבורה 2

"Bumblebee 2" - המשך של הסרט Sci-Fi eponymous בשנת 2018 על שנאי Bi-127. מותחן זה משך את תשומת הלב של הציבור, והשאיר את הקהל מאוד התרשמתי. "Bumblebee" הוא ספין-אוף של סדרת השנאים של הסרט ואת prequel לחלק הראשון שלה עם Shaya Labaouf ו מייגן פוקס בתפקידי להוביל. לכן, הסרט סולו על B-127 היה צפו על ידי מספר עצום של אנשים וזה נשאר להיות די. עכשיו, אוהדים של סרט הרפתקאות על השנאים רוצה לדעת אם Bumblebee 2, כאשר זה יוצא, מה יצוק שלה יהיה הרבה יותר.

עד כה, אין תאריך שחרור מדויק עבור חלק 2 של Bumblebee, אבל להראות את הרצים של מייקל ביי, טרוויס נייט ו לורנצו די Bonaventure המדינה כי הם מתכוונים לעשות עוד סרט. היזמים טוענים כי בכורה של "Bumblebee 2" מתוכנן לשנת 2021.

הסרט טריילר עדיין לא זמין, אבל באתר האינטרנט שלנו אתה יכול לראות את הווידאו פרומו מלא עבור החלק הראשון של הסרט באיכות טובה וברוסית.

העלילה של הסרט הראשון

העלילה של הסרט הראשון היא מאוד מעניינת. בתחילת הסרט, סיפורו של כוכב הלכת Cybertron קיים, שבו מתנהל מאבק בין שני הגזעים של תושביה - השנאים על ידי אוטובוטים ו decepticons. הראשונים הם שוחרי שלום, שאינם מוכנים להילחם, ואילו השני הם אכזריים וצמאים לכוח. מנהיג האוטובוסים אופטימום ראש, להבין כי הסיכויים להביס את Decepticons הם קטנים מאוד, הוא שולח את B-127 לכדור הארץ כדי להתיישב על הפלנטה הזו, לבנות בסיס שם להגן על האוכלוסייה.

B-127 הוא על כדור הארץ - על שטח צבאי, שם נערכים התרגילים. האוטובוט מתנגש עם גבר, בורח ומתנגש עם האמר, מה שמוביל לתקלות חמורות בעבודתם של המעבדים העיקריים של ה- B-127. הבעיות שלו לא נגמרות שם. מטוס F-4 פנטום II quadrocopter הוא טס על אוטובוט. אבל B-127 מיד מבין שזה לא מחבל מטוסים כי הוא נשלח אליו, אבל שנאי.

ואכן, הוא הותקף על ידי התפיסה Blitzving, מי מתכוון לברר היכן autobots אחרים הם. עם זאת, ה- B-127 אינו נותן לאויב את המידע הדרוש, ובמהלך הקרב, בליצבינג שולף מודול תקשורת מן האוטובוט ומשליך אותו מן ההר. הנזק נעשה אפילו חמור יותר: עכשיו B-127 יש תאים זבל וזיכרון. Bi-127 הוא כבוי, לאחר שהצליח לשנות את הטופס מג 'יפ כדי חיפושית פולקסוואגן.

מה עוד לקרוא? Conjuring 3 - שחקנים וסרטים תאריך שחרור, לצפות באינטרנט טריילר באיכות טובה ברוסית

המכונית מובאת אל המזבלה, ומשם היא נאספת על ידי נערה בשם צ'רלי. היא מתחייבת לבדוק את המכונית, וכתוצאה מכך אוטובוט זה חוזר לחיים. מאז נפגע מודול הקול, B-127 לא יכול לענות צ'רלי, אשר הוא קיבל את השם של Bumblebee. הוא גם לא זוכר מי הוא ומה הוא עושה על כדור הארץ. צ'רלי נלקח לתקן את B-127 ומגלה את המסר שנשאר על ידי Optimus ראש. מנהיג האוטובוטים אומר שהמלחמה על סייברטרון נמשכת.

בינתיים, שני Decepticons מגיעים על כדור הארץ - תריס ו Dropkick. הם מחפשים את Bi-127 ו לחבר אנשים זה, קורא אוטובוט פושע מסוכן. ועכשיו Bumblebee חייב לא רק לזכור הכל, אלא גם להדוף את היריבים שלו, לתמוך באנשים שלו באותו זמן להבטיח כי אנשים לא סובלים. על אם B-127 עשה את זה, ואת התפקיד שצ'ארלי שיחק במשימה autobot, ואומר את הסרט. על הרפתקאות נוספות של Bumblebee וחברתו ילמדו מן החלק החדש של הסרט, אשר אנו מקווים עדיין יהיה.

"דבורה": שחקנים ותפקידים

השחקנים ותפקידם בסרט "דבורה" הם מידע שמעריצים מעוניינים בו, לכן נשמח לשתף את כל הנתונים. בסרט זה הוא לא כזה גדול שחקנים Caste. חלק מן השחקנים המעורבים רק בתפקידי השבעה - רובוטריקים. בכל מקרה, כל הקסטה עשתה את עבודתה בצורה מושלמת, כפי שהצופים יכלו לראות בעצמם כשהתבוננו בסרט הבומבוס.

מה עוד לקרוא? אנחנו מילר 2

אנו נספק לך רשימה של שחקנים שהשתתפו בצילומים של prequel. אז, שחקנים כאלה שיחקו:

 • האלי שטייפילד קיבל את התפקיד הראשי - צ'רלי ווטסון;
 • ג'ון סינה הופיע כסוכן ברנס:
 • חורחה Landeborg Jr. שיחק את התפקיד של תזכיר;
 • ג'ון אורטיז שיחק את ד"ר פאואל;
 • פמלה אדלון אושרה לתפקיד אמה של סאלי ווטסון - צ'רלי;
 • סטיבן שניידר קיבל את התפקיד של רון - האב החורג צ'רלי;
 • ג'ייסון דרוקר מילא את תפקידו של האח צ'רלי אוטיס ווטסון;
 • לן קאריו שיחק האנק;
 • גליין תרמין הופיע כג'נרל וואלן;
 • ריקרדו הויוס שיחק טריפ;
 • גרייסי ג'יני אושרה לתפקיד טינה.

השחקנים של השחקנים קול הוא כדלקמן;

 • דילן אובראיין דיבר על בומבוס;
 • פיטר קאלן הביע את אופטימוס פרים;
 • גריי דלייל ביצע את התפקיד של ארסי;
 • סטיבן בלום השמיע את ויילדג'ק;
 • אנדרו מורגדו דיבר על קליפג'אמפר;
 • קירק ביילי אתה מזהה בקולו של בראון;
 • דניס סינגלט הושמע על ידי רטצ'ט;
 • אנג'לה באסט דיברה על תריס;
 • דוד סובולס השמיע את בליצווינג;
 • ג'סטין ת'רו מילא את התפקיד של דרוקיק;
 • ג'ון ביילי השמיע את סאונד ווייב.

לגבי מה יהיה השחקנים של 2 חלקים של "דבורה", בעוד יש מעט מאוד מידע. הכל יהיה תלוי לחלוטין על העלילה של הסרט. כרגע זה ידוע רק כי היילי סטיינפילד ו דילן O'Brien יחזור לתפקידם. מי עוד יהיה מעורב בעבודה, נוכל לגלות קצת מאוחר יותר, כאשר רצים להראות של הפרויקט יהיה לחלוק מידע וכאשר הסרט ישוחרר.

תאריך שחרור 2 חלקים

תאריך שחרורם של שני חלקי הסרט "דבורה" מעניינת את כל מי שכבר הספיק לצפות בסרט. הקהל היה הזדמנות ליהנות storyline טוב, אפקטים מיוחדים נהדר משחק משחק נפלא. "Bumblebee" היה מוצלח מאוד. הסרט הוערך על ידי מיליוני אנשים, כלומר, מספר הצופים הוא באמת גדול מאוד. אוספי המזומנים הסתכמו ביותר מ -450 מיליון דולר בתקציב כולל של 130 מיליון דולר. ההבדל הוא משמעותי למדי, לא? דעותיהם של המבקרים הן חיוביות. הביקורות אומר כי "דבורה" היה מסוגל הפתעה נעימה בבקשה הקהל. זה לא שובר קופות משעמם, שבו אין לך זמן לעקוב אחר האירועים המתרחשים על המסך, אבל סיפור מעניין, הגיבורים של אשר אתה הופך מחובר.

מה עוד לקרוא? סבתא של התנהגות קלה 3 - תאריך שחרור הסרט, שחקנים ותפקידים, לראות את הקרוואן בחינם באינטרנט

לכן אוהדי "רובוטריקים" בכלל ו- B-127 בפרט תוהים: האם יהיה המשך? מתי ישוחרר החלק השני? המפיקים "דבורה" מייקל ביי, טום DeSanto, סטיבן דייוויס דיווח כי כרגע משא ומתן מתנהלים לגבי החלק החדש של הסרט. מנהל הפרויקט, טרוויס נייט, טוען שההסתברות להמשיך את הסיפור של ה- B-127 גדולה מספיק. את prequel מעניין, ואת התסריטאית של הסרט, כריסטינה הודסון, קובע כי היא והצוות יש רעיונות למזימה חדשה. הייצור של התמונה שוב יהיה סטודיו Paramount תמונות.

אם "Bumblebee" עדיין מקבל המשך, חלק 2 של הסרט ישוחררו לא לפני 2021. זה מודגש על ידי יוצרי הפרויקט. הבכורה מתוכננת לחורף 2021. תושבי רוסיה יוכלו לצפות בסרט לאחר שחרורו בארצות הברית. מאוחר יותר, הסרט יהיה זמין בחינם לצפות רוסית ובאיכות טובה. בינתיים, זה נשאר לחכות חדשות טובות ואת תאריך שחרור מדויק עבור דבורה 2. " יש לקוות, יוצרי התמונה בקרוב לשתף מידע זה.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה