border=0

אני הרביעי 2 כוחם של שישה

"אני - הרביעי - 2: כוחו של ששת" - הוא המשך של מותחן פנטסטי מייקל ביי ודייוויד ולדז עם אלכס Pettifer בתפקיד הכותרת. הסרט היה מוצלח מאוד, כך האוהדים שלו תוהים: יהיה החלק הבא? מתי זה ייצא למסכים? מה השחקנים ישחקו בו? נענה לכולם.

עכשיו קשה לומר בביטחון כי חלק 2 של הסרט "אני הרביעי" יהיה. עם זאת, את showranners של התמונה הולכים לעשות סרט ההמשך. היוצרים אינם חולקים את תאריך השחרור המדויק עבור החלק הבא, אך דווח כי הבכורה מתוכננת לחורף של 2020.

בעוד הקדימון של סרט ההמשך לא שוחרר, אבל באתר האינטרנט שלנו לצפייה ללא תשלום ברוסית באיכות גבוהה זמין וידאו פרומו לחלק הקודם של התמונה.

העלילה של הסרט הראשון

העלילה של הסרט הראשון היא מאוד מעניינת. הדמות הראשית היא בחור בשם דניאל. הוא חי עם האפוטרופוס שלו הנרי, אבל הם נעים כל הזמן. דניאל משנה את ביתו, את בית הספר ואת שמותיו. עכשיו קוראים לו ג'ון סמית. בגלל נדודיו, הצעיר מנסה לא להיות מחובר למכרים חדשים. להיות אדיש בעיירה קטנה באוהיו לא קל, כי ג 'ון פוגש בחורה מדהימה שרה וחבר סם, אשר הופך להיות חבר קרוב שלו.

ג 'ון מבין כי בקרוב הוא צריך לעבור שוב. אין ברירה, כי הוא אחד של תשעה חייזרים ששרדו מן הכוכב לוריין, שנלכד על ידי מוגוגדורנים. אויבים להרוג Loriens בתורו, החל הראשון. השלישי נפל, ועכשיו ג 'ון הוא בסכנה גדולה, כי הוא הרביעי. הבחור מגלה מעצמות על: כוח, מיומנות, טלקיניס, מהירות. ברגע זה, המוגדורים עוזבים את עקבותיהם של ג'ון והנרי. הם תוקפים, אבל הבחור עדיין לא פיתח את כישוריו, אז הוא לא נלחם בחזרה את האויבים. כתוצאה מכך, הנרי נהרג. כדי לעזור לג'ון לבוא ג'יין - השישית של הניצולים מכוכב הבית שלהם. יחד, הם נלחמים במוגודורים, מנצחים, ומבקשים לחפש את שאר תשע. על הרפתקאות נוספות של ג 'ון וג' יין יגיד את החלק "כוחם של שישה."

מה עוד לקרוא? הנקוק 2

"אני - הרביעי" כוחם של שישה: שחקנים ותפקידים

השחקנים ותפקידם בסרט "אני הרביעי" כוחם של השש מתעניין בקהל, כך שנשתף אתכם במידע הזה. זה צריך להתמקד על העובדה כי יוצרי התמונה טרחו למצוא גבס גדול, שכל חבריו עשו את עבודתם בצורה מושלמת. הצופים יכלו לראות את עצמם בכשרון של השחקנים לאחר שצפו בסרט.

אנו נספק לך רשימה של חברים יצוק, כך שאתה יודע אילו שחקנים שיחקו בפרויקט "אני הרביעי". אז השחקנים הבאים השתתפו בירי:

  • אלכס פטיפר אושר לתפקידו של ג'ון סמית / דניאל;
  • טימותי אוליפנט הופיע בדמותו של הנרי;
  • דיאן אגרון ירשה את תפקידה של שרה;
  • Teresa Palmer שיחק ג 'יין דו;
  • קווין דוראנד מילא את תפקיד המפקד של המוגדורים;
  • Callan McAuliffe שיחק סם Goode;
  • ג'ייק הבל הופיע כמארק ג'יימס;
  • ג'ודית הוג אושרה לתפקיד אמה של שרה.

אין כמעט מידע על השחקנים של החלק השני של הסרט. זה ידוע רק כי אלכס Petiffer יחזור לתפקידו.

תאריך שחרור 2 חלקים

תאריך שחרור של 2 חלקים של הסרט "אני הרביעי" מרגש את כל אוהדי הסיפור המדהים הזה. הסרט הראשון הוא עיבוד של הרומן באותו שם שכתב ג'ובי יוז וג'יימס פריי. המחברים כתבו את הסאגה לוריאן, המורכבת מ -7 ספרים. במאי הסרט, ג'יי ג'יי קארוזו, טוען כי הוא מתכנן לצלם את כל הרומנים.

מה עוד לקרוא? דבורה 2

"אני הרביעי" יצא בשנת 2011, אבל שאלות לגבי המשך עדיין רלוונטיות. חשוב לצופים לדעת אם החלק הבא של הסרט יהיה ומתי הוא ישוחרר. מפתחי הפרויקט אינם קוראים את תאריך השחרור המדויק של התמונה. זה ידוע רק כי "אני הרביעי: כוח של שישה" ישוחררו לא לפני החורף של 2020.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה