border=0

שובר סרט 2020

Breaking Bad היא דרמת הפשע האמריקנית 2008 של וינס גיליגן, שזכתה בלבם של מיליוני אנשים. סיפורו של וולטר וייט וג'סי פינקמן היה כל כך פופולרי בקרב הקהל שאוהדים עדיין שואלים שאלות על ההמשך. בסדרה 5 עונות, והיא סגורה רשמית. עם זאת, על פי היזמים של התמונה, זה לא הסוף.

וינס Gilligan אישר כי הוא מתכנן לצלם סרט עלילתי המבוסס על הסדרה. על פי נתונים ראשוניים, הבכורה של הסרט יתקיים בשנת 2020. תאריך השחרור המדויק עדיין לא ידוע.

באתר שלנו לצפייה חופשית במצב מקוון, קדימון לסדרה מוצג, לאחר שראית בו אתה יכול להכיר את העלילה האפשרית של הסרט.

סרט העלילה

מידע על העלילה של הסרט הוא קטן מאוד. זו תהיה תמונה של "אדם המבקש חופש".

שובר שורות - זה סדרה על המורה לכימיה וולטר וייט, שקיבל אבחנה נוראית של סרטן הריאות. החשבונות לטיפול נעשו גדולים יותר, והכסף הלך וקטן. למען המשפחה, וולטר הלך צעדים קיצוניים: הוא החל לייצר ולמכור מתאמפטמין, לבקש עזרה של ג 'סי פינקמן, תלמידו לשעבר. שותפים עסקיים במהירות עושה רווח באותו זמן הרבה בעיות.

לדברי המקורות, הסרט באורך מלא יוקדש לג'סי פינקמן, שכן בסוף הסדרה, וולטר מת מסרטן. אירועי הסרט יתחילו להתפתח כמעט מיד לאחר השלמת ההיסטוריה של הייזנברג.

ג'סי היה שותפו של וייט במשך כמה שנים, ולכן הוא יצטרך להתמודד עם התוצאות של העסק שלהם, כי השותף מת. מה שקרה לפינקמן אחרי הסדרה האחרונה של "שוברים רעים" תספר לסרט. אבל יש לזכור כי מידע זה אינו מאושר באופן רשמי.

מה עוד לקרוא? רוקטמן 2

שובר שורות: שחקנים ותפקידים

בסדרה "Breaking Bad" שיחקו שחקנים מדהימים שהתמודדו בצורה מושלמת עם תפקידיהם. היזמים עשו עבודה רצינית, אבל הם עדיין הצליחו להרים גבס גדול, ששמח את הקהל.

האוהדים הפכו מרוצים מביצועים של תפקידים אלה על ידי שחקנים כאלה:

 • בריאן קראנסטון אושר לתפקיד וולטר וייט;
 • אהרון פול הופיע כג'סי פינקמן.
 • אנה גאן קיבלה את התפקיד של סקילר לבן;
 • אר-ג'יי מיט התגלגל כמו וולטר וייט - ג 'וניור;
 • דין נוריס שיחק את האנק שריידר;
 • בטסי ברנדט קיבלה את תפקידה של מרי שריידר;
 • בוב אודנקרק מילא את תפקידו של שאול גודמן;
 • ג'ונתן בנקס הופיע כמייק ארמאנטראוט;
 • ג'אנקרלו אספוזיטו התגלגל מחדש בגוסטבו פרינג;
 • ג'סי פלמונס אושר לתפקיד טוד אלקיסט;
 • לורה פרייזר שיחקה את לידיה רודרט-קווייל.

תפקידים תומכים בסדרה בוצעו על ידי שחקנים רבים אחרים. בריאן קרנסטון לא יחזור לדמותו. אולי הצופים יראו את וולטר וייט בפלאשבקים. אהרון פול יופיע בסרט, ככל הנראה, בתפקיד הכותרת. שום דבר לא ידוע על השתתפותם של שחקנים אחרים.

תאריך פרסום הסרט

וינס גיליגן, תסריטאי ומנהל שובר שורות, אינו מציין את תאריך השחרור של הסרט באורך מלא. שוחט הסרט בנובמבר 2018, אמר כי התוכניות שלו בעתיד הקרוב כוללים את הצילומים של סרט שימשיך את הסיפור של דרמה פשע.

המידע הראשון על זה הופיע במגזין אלבוקרקי, ולאחר מכן בפרסומים של Variety ו THR. אנחנו כבר יודעים איזו חברה ייקח על ההפקה של הסרט - Sony תמונות. הקולנוע מתוכנן לשחרור בבתי הקולנוע. אם זה לא יקרה, התמונה תהיה זמינה על הפלטפורמה הדיגיטלית או ערוץ AMC, אשר שידרה את הסדרה שובר רע. השם של הסרט תכונה עדיין לא הוכרז, אבל זה כבר אישר כי יכיל את כותרת המשנה של Greenbrier. הירי בוצע במדינת ניו מקסיקו, החל בנובמבר 2018 והסתיים בפברואר 2019.

מה עוד לקרוא? ג 'וקר 2

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה