קוברה קאי עונה 3

קוברה קאי היא סדרת טלוויזיה אמריקאית פופולרית שהיא סרט המשך לסרט שצולם ב -1984 בשם "קראטה גיא". האירועים מתרחשים 30 שנה אחרי האירועים של הסרט, ואת התפקיד העיקרי שמילאו שחקנים ציבוריים אהובים, כמו ויליאם Zabka וראלף Macchio.

תאריך השחרור של העונה 3 עדיין לא הוכרז, כמו הנוכחי, 2019, הוא צפוי רק בכורה עונה 2. אבל תיאורטית ניתן להניח כי ההמשך ישוחרר הבא, בשנת 2020 בחודש מאי או ספטמבר.

על פי נתונים ראשוניים, המפיק בפועל צריך להישאר וויל סמית '.

עלילת הסדרה "קוברה קאי"

שלא כמו האירועים של הסרט, במרכז העלילה של סדרת קוברה קאי הוא לא בחור חרוץ בשם דניאל LaRousseau, אשר פעם הביס חוליגן, אבל הבחור הרע מאוד, ג 'וני לורנס, רק התבגר למדי.

חייו של ג'וני לא פעלו: אשתו עזבה אותו, הוא בקושי מתקשר עם בנו, ומוביל אורח חיים בינוני מאוד, לעתים קרובות חל על אלכוהול. אבל דניאל הוא התיישב היטב: יש לו משפחה נפלאה, בת נפלאה ואשה אוהבת, כמו גם עסק משלו. אבל עמוק בפנים, דניאל הוא גם לא מאושר, כי הזיכרונות של תהילת העבר לא מאפשרים לחיות בשלום.

אבל יום אחד דברים משתנים בחייו של ג'וני, כאשר הוא הופך באופן אקראי עד כמה בריונים תקפו בחור, ולא מתוך שעמום, מתערבת בו. למרות השנים הארוכות של חיים פסיביים, עדיין זכר הגוף את כישורי הלחימה שהניעו את לורנס להכות בקלות את הבריונים.

הבחור שהציל מעריץ את כישוריו של האיש ומבקש ממנו ללמד אותו מיומנויות. ואז מתעוררת תוכנית בראשו של הגיבור - ליצור בית ספר לאמנויות לחימה בשם "קוברה קאי", שם הוא יוכל ללמד את כולם את הטכניקה הקרב נשכח, זה שהוא הבעלים שלו.

יום שמש אחד, דניאל נוסע בעיר רואה את הסימן של בית הספר לאמנויות לחימה שהוא הכיר מילדות, ולמצוא מי יוצר שלה זועם. הוא לא אוהב את העובדה שג'וני מלמד ילדים, ולכן לרוסו מנסה לעשות הכל כדי לסגור את בית הספר, אבל הוא לא מצליח. אז האיש יש תוכנית אחרת: כדי ליצור בית הספר שלו אומנויות לחימה, שבו הוא ילמד את בני הנוער באותה טכניקה שבה הוא לימד. אשתו של דניאל אינה חולקת את הטירוף של בעלה, ולכן היחסים שלהם מתדרדרים, אבל האיש שקוע מדי ברעיונות כדי לנסות לתקן הכול.

קדימה מחכה הקרב הסופי באליפות, שם LaRousso מתכננת שוב להביס את קוברה, רק הפעם דרך התלמידים. הדמויות המרכזיות של אלה הן בנו של ג'וני - רובי, שכנו - מיגל ובתו של דניאל בשם סמנתה.

שחקנים ותפקידים

מי השחקנים יצטרפו השחקנים של העונה 3 של סדרת קאי קוברה עדיין לא ידוע. עם זאת, הצופים ממתינים להחזרת הדמויות האהובות עליהם, דהיינו:

  • ג'וני לורנס, בריון לשעבר ומייסד בית הספר "קוברה קאי", שיחק על ידי השחקן האמריקאי ויליאם זאבקה.
  • דניאל LaRousseau, איש עסקים מצליח עם בעיות בעבר לא פתורה שיחק על ידי השחקן ראלף Macchio.
  • מיגל דיאס, תלמידו הראשון של בית הספר של קוברה קאי, ניגן על ידי השחקן הולו מרידונו.
  • רובי קין, בנו של לורנס, שיש לו מערכת יחסים קשה עם אביו, תפקידו של השחקן טאנר ביוקנן.
  • סמנתה לה רוסו, בתו של דניאל, שהפכה את סיבת המחלוקת בין שני הבחורים ובני ערובה של משולש האהבה שמרי מאוזר ביצעה.
  • Amanda LaRousseau, אשתו של דניאל שיחקה על ידי השחקנית קורטני Hengeler.

עונה 3 תאריך שחרור

בחודש הנוכחי, 2019, הבכורה של העונה 2 של סדרת קוברה קאי יתקיים, אז זה מוקדם מדי לדבר על תאריך השחרור. אבל על פי נתונים ראשוניים, שחרורו של העונה 3 לא יכול לחכות עד המחצית השנייה של 2020. עכשיו עבור הצפייה ללא תשלום באיכות טובה זמינים כל הסדרה של העונה 1 של הסדרה. אתה יכול גם לראות את הקרוואן עונה 2 ברוסית באינטרנט.

לוח זמנים ראשוני לשחרור הסדרה החדשה של הסדרה "קוברה קאי" עונה 3:

מספר אצווה תאריך שחרור
1 2020
2 2020
3 2020
4 2020
5 2020
6 2020
7 2020
8 2020
9 2020
10 2020

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n\n

\n\n
<\/div>\n","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק