border=0

ג 'וקר 2

ג 'וקר הוא מותחן פשע אמריקאי על הנבל המפורסם ביותר של קומיקס DC. הסרט ישוחרר על המסכים הגדולים של רוסיה ב -4 באוקטובר 2019. עם זאת, אוהדים של ג 'וקר וסיפורים עליו מעוניינים אם יהיה סרט 2 חלק.

המשכה כרגע לא הודיעה. המצב עשוי להשתנות לאחר הבכורה של "הג 'וקר". עם זאת, הצופים יוכלו לראות את החלק השני של הפרויקט לא לפני 2021.

אתה יכול להכיר את התמונה על ידי מחפש מקורי טיזר מקוון עבור החלק הראשון, זמין עבור צפייה חינם באיכות טובה באתר האינטרנט שלנו.

סרט העלילה

הסרט "ג 'וקר" עניין את הקהל עם סיפור מרתק. על פי נתונים ראשוניים, סיפור זה יתבסס על הקומיקס של אלן מור, "בדיחה ההרגה", על הדרך שבה מפסיד ליצן לוקח את דרכו של הרוע ונופל לתוך מכל של כימיקלים.

האירועים מתרחשים בשנות השמונים. הדמות הראשית של הסרט היא גבר בגיל העמידה ארתור פלאק. הוא קומיקאי פשוט, שהקריירה שלו בקושי יכולה להיקרא מוצלחת. פלאק חוזר אל גוטם הילידים שלו, שכן אמו חולה מאוד, אביו מת ולא היה אף אחד שאכפת לו. במקרה זה, ארתור מתכוון לעשות כל מאמץ כדי להפוך להומוריסט מוצלח.

בעוד גות 'ם, פלאק לומד סודי זמן רב המחבר את משפחתו עם ויין, העשירים ביותר בעיר. עבור כל, תומאס ויין הוא מיליארדר ופילנתרופ, אבל ארתור יש הרבה יותר מידע. זה לגמרי משנה את חייו ומשפיע על מצב נפשי. פלאק מבצע שורה של פשעים אלימים ונעשה נבל ידוע לכל תחת שם בדוי של הג 'וקר. שם זה לבדו מפחיד את האזרחים של גותם לאימה.

מה עוד לקרוא? קפטן מארוול 2

הקולנוע יספר על מקורו של הפושע הגדול ביותר: כמו מקומיקאי פשוט, הוא הפך לנבל מטורף, מחזיק את כל העיר גותאם בפחד.

"ג'וקר": שחקנים ותפקידים

על התפקיד בסרט "ג 'וקר" אושרו שחקנים מוכשרים אשר מקצועית להתמודד עם עבודתם. היזמים עשו כמה עבודה רצינית כדי למצוא את הגבס המושלם. השחקנים שהשתתפו בצילומים של "ג'וקר" עבדו היטב בפרויקטים אחרים, ולכן אין ספק שהקהל יהיה מרוצה מהמשחק שלהם. אז, להפיל סרט כזה:

  • חואקין פיניקס קיבל את התפקיד של ארתור פלאק / ג 'וקר;
  • רוברט דה נירו הופיע כמורי פרנקלין;
  • זזי באץ אושרה לתפקידה של סופי דומון;
  • פרנסיס קונרוי התגלגל מחדש בפני פלאק;
  • ברט קאלן ניגן על ידי תומאס ויין;
  • דאגלס הודג שיחק את תפקיד אלפרד פניוורת';
  • ג'וש פייס ירש את תפקיד הויט ווהן.
  • לי גיל אושרה לתפקידו של גארי.

גם במותחן שי ויגאם, בריאן קאלן, גלן פלשלר, מארק מארון, ביל קאמפ, ג'ולי צ'אן, אוון רוסאדו, מרי קייט מאלאט, דנטה פריירה-אולסון, ג'מאל ברצ'ר, דיוויד יאקונו, שרון וושינגטון, אדריאן לובט, סונרד. בלמי, ג 'יימס Ciccone, דוד גיבסון, ריי Yannichelli, אנני Pisaglia, קים ברוקינגטון, ג' ון דאגלס רייני, טוני ראש ועוד רבים אחרים. אין מידע על השחקנים של החלק השני של הסרט.

תאריך שחרור 2 חלקים

הציבור רוצה לדעת את תאריך השחרור של החלק השני של "ג 'וקר". אבל עד כה היזמים לא שיתפו מידע על מתי ההמשך לדרמה פלילית ישוחרר. גורלו של הפרויקט אינו ידוע כיום. במקרה זה, רצים להראות לא לכלול את האפשרות לצלם את החלק הבא. אם "ג 'וקר" מצפה להצלחה, אז יש דירוגים גבוהים, מספר גדול של צפיות ואת תיבת תיבת הגון, סביר להניח כי ההמשך עדיין יהיה. אבל זה ישתחרר בקרוב, ככל הנראה בשנת 2021.

מה עוד לקרוא? משוך 3

כיסאו של הבמאי צולם על ידי טוד פיליפס, שגם הוא כתב יחד עם סקוט סילבר את התסריט לסרט. טוד פיליפס גם הפיק את הפרויקט, וכך גם ברדלי קופר, אמה טילינגר קוסקוב, ריצ'רד בארטה, ג'ייסון בד, ברוס ברמן, ג'וזף גרנר, מייקל אוסלן ואהרון גילברט.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה