להרוג את איב עונה 3

"הריגת איב" היא סדרה פופולארית רב בריטית, אשר premiered בשנת 2018. לאחר פרסום הסדרה הראשונה, הפכה הסדרה לפרויקט הנדון ביותר של השנה. המבקרים דירגו את התמונה בסימנים עליונים, והצופים ברחבי העולם מצפים להמשך הסיפור המרגש.

תאריך שחרור לעונה 3 טרם הוכרז, אבל כנראה שחרורו של התמונה ניתן לצפות הבא, בשנת 2020 באביב.

סיפורה של הסדרה ימשוך במיוחד את אלה שאוהבים סרטים על נשים בעלות אומנויות לחימה עם אלמנטים של דרמה ומתח, כגון ניקיטה או מלאכי צ'רלי.

העלילה של "להרוג את חוה"

במרכז העלילה של הסדרה "להרוג את חוה" היא אישה עם שורשים רוסיים בשם וילאנל או אוקסנה, שהוא רוצח מקצועי עם ניסיון ומיומנויות נרחבות. קשה מאוד לעקוב אחריה, ולהרוג כמעט בלתי אפשרי. אבל אוקסנה עצמה יכולה למצוא את כולם, היכן שהוא מסתיר, ולהגיע אליו לא משנה מה. וילנאל מטיילת בעולם, בו זמנית משלימה פקודות ומיד מתמוססת, כאילו לא היתה שם. המשטרה לא מחפשת אותה, כי הם לא מנסים לקשור את כל הפשעים יחד בקשר אחד.

אבל הכל משתנה ברגע שבו היא מתחילה להתמודד עם העובד של שירות המודיעין הבריטי הסודי MI6 - אווה פולסטרי, אשר מחליט ברצינות לקחת את התיק ולהגיע לתחתית האמת. אווה היא סוכנת עם חשיבה לא סטנדרטית, אשר מוכנה לנקוט צעד נוסף כדי לתפוס את הפושע, מאשר מותר על פי חוק והדרכה.

המפגש הראשון של נשים מתרחש בזירת הפשע, האשם של אשר אוקסנה. במקום רצח או מעצר, נשים פשוט להכיר אחד את השני, מה שמוביל אהדה הדדית, אשר מאוחר יותר גדל לאובססיה. מרגע זה מתחיל את המשחק שנקרא "חתול ועכבר".

אוקסנה מקבל פקודות באמצעות מתווך של ארגון טרור רב עוצמה, שם קוד "12". המתווך שואל לעתים קרובות אוקסנה למשוך פחות תשומת לב לעצמה תוך כדי עבודה, אבל האישה לא מקשיבה לו, כי היא באמת נהנה לעבוד. המשימה החדשה היא שהרוצח צריך לנסוע למוסקבה כדי שיישלח לכלא שבו יושבת נדיה - גבירתה לשעבר, שאותה יכלו הבריטים לגייס. ללא קושי רב, אוקסנה מבצע את המשימה, ולאחר מכן בשקט עושה בריחה וחוזר הביתה.

במקביל, אווה מנסה לשמור על קשר עם הרוצח הרוסי, אבל האישה מתגלה להיות זריז יותר ורק צופה בסוכן מהצד, בוחן אותה, אבל לא מאפשר לה להתקרב.

בסוף העונה הראשונה, הדמויות הראשיות נפגשות שוב, רק הפעם הכל רציני, כמו אווה מצליח פצע אוקסנה עם סכין בבטן. עם זאת, הרוצח באורח פלא שורד.

בעונה השנייה, נשים לשנות מקומות ועכשיו חוה בגלוי מצהיר כי היא הולכת למצוא ולהרוג אוקסנה.

שחקני סדרת טלוויזיה

בהתחשב בעובדה כי כל 2 עונות של הסדרה טרם פורסמו, לא ניתן לקבוע בביטחון מי השחקנים בהמשך סדרת הטלוויזיה "הרג את איב". אבל אוהדים מצפים לדמויות הראשיות, דהיינו:

  • אוקסנה וורונטסובה או וילאנל, רוצחת רוסייה עם נפש לא בריאה, ששיחקה על ידי שחקנית בריטית מוכשרת בשם ג'ודי קומר;
  • אווה פולסטרי, סוכנת השירות החשאי מ.י., עם גישה קנאית לעבודה, שנוגנה על ידי שחקנית קנדית ממוצא אסיאתי בשם סנדרה א.

עונה 3 תאריך שחרור

נכון לעכשיו, פרקים חדשים של העונה 2 של הסדרה "להרוג את איב" משתחררים. אין תאריך פרסום רשמי עבור העונה 3, אבל כנראה הבכורה יתקיים באביב הבא, 2020. לצפייה חופשית ברוסית, כל הפרקים של העונה הראשונה בסדרה זמינים, כמו גם את הפרקים הראשונים של העונה 2 באיכות טובה. בנוסף, ניתן למצוא באתר 2 צפיות באתר.

לוח הזמנים הראשוני לשחרור הסדרה "להרוג את חוה" עונה 3:

המספר הסידורי של העונה 3 "הריגת חוה" תאריך שחרור
1 אביב 2020
2 אביב 2020
3 אביב 2020
4 אביב 2020
5 אביב 2020
6 אביב 2020
7 אביב 2020
8 אביב 2020
9 אביב 2020
10 אביב 2020

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n\n

\n\n
<\/div>\n","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק