border=0

2 העונה הקדמית

עונה 2 של הסדרה "חזית" הוא המשך צפוי של האוהדים, אשר עדיין לא ידוע אם.

למרבה הצער, הסיכויים כי הפרויקט מוצג באמת מעטים. אם זה קורה, אז לא לפני החורף של 2020.

נזכיר כי העונה הראשונה שודרה לא מזמן - מפברואר 2019. כל הצופים ציינו את הריאליזם של התמונה: היא באמת עברה לכל צופה אל מעמקי הנפש. הדרמה ההיסטורית הרב-חלקית לא היתה מסוגלת להשאיר את הצופים אדישים, משום שהיא תיארה את הזוועות העקובות מדם של אירועים צבאיים.

תוכן העלילה "חזית"

לתוכן העלילה "חזית" יש מסקנה הגיונית. לכן רבים מניחים כי לא תהיה עונה חדשה. אולי הקהל יראה היסטוריה חדשה לגמרי של מלחמה. לעת עתה בואו נזכור איך הכל התפתח בעונה הראשונה של הפרויקט.

הפעולה נערכת ב -1943 בבירה הגרמנית. המלחמה איומה בכל גילוייה, היא לא חוסכת אף אחד. ירי ופיצוצים בכל מקום. הנאצים מבקשים לפתח נשק אטומי כדי לתפוס את העולם. כדי שזה יהיה אפשרי, הם צריכים מדענים מנוסים עם ידע משמעותי בתחום הפיזיקה הגרעינית. המועמד האידיאלי הוא קטרינה סטור. היא אסירה מפולין שמבינה פיזיקה גרעינית.

זה קתרינה Stuhr הוא הדמות הראשית. היא העבירה את כל הזוועות של מחנה הריכוז ועכשיו יש לה את החלום היחיד - לברוח מהגרמנים ולחיות בשלום בלי פיצוצים.

הילדה מקווה שההתפתחות שלה לא תחמיר את המצב. בקרוב מאוד, מולו של קצין המודיעין הסובייטי ולאד, היא מקבלת הזדמנות לברוח מן השבי. והכל נראה אפשרי, אבל ולאד מתאהב Katerina, ואת החוב לא מצווה לשמור אותה בחיים ...

מה עוד לקרוא? עולם אכזרי של גברים עונה 2

שחקנים ותפקידים שלהם

אם ההמשך הוא עדיין שם, סביר להניח, נוכל לראות את השחקנים האהובים בתפקידים כאלה:

  • פאבל Yuzhakov-Kharlanchuk שהתגלגל לתוך ולאד וולני.
  • Magdalena Gurskaya מוכשר הראה Katherine על המסך.
  • Mitya Labush שיחק אלכסיי.
  • רומן Ageev התגלגל כסוכן.
  • אולגה קוזמינה קיבלה את תפקידה של אולנקה.
  • יוליה Marchenko שיחקה אנה.
  • יורי איצקוב הופיע על מסך הטרוכין תושב.

הפרויקט נוהלה על ידי ולדימיר Balkashinov. הודות לו, הם ראו את העולם ואת סדרת טלוויזיה ידועה כגון "קפיצת גמל שלמה", "Goryuyev-2" ו "Suceress Love". דמיטרי Aleinikov עבד על התסריט עבור החזית, ואת הסקר נערך תחת הדרכתו של הצלם יורי Shaigardanov.

בנוסף, שחקנים כאלה מוכשר רוסית כמו ולרי Kukhareshin, איגור Golovin, רודיון פריכודקו, סרגיי Kalantay, ואדים Skvirsky וכמה אחרים הופיעו בפרויקט. אולי בעונה השנייה יהיו סלבריטאים אחרים שיהפכו את הפרויקט עוד יותר מרגש ומעניין.

תאריכי שחרור של כל הפרקים 2 עונות

מתי עונה 2 של הסדרה "חזית"? זו שאלה דחופה מצד אלה שצפו בחלקו הראשון של סרט רב-חלקי, ותפס אותו. אם הבכורה של העונה החדשה מתרחש, אז אתה לא צריך לחכות לזה לפני פברואר 2020. נכון לעכשיו, מפתחים אפילו לא מדברים על שחרורו של פרקים חדשים. אולי, לאחר שקילה את כל היתרונות והחסרונות, הם עדיין לקחת החלטה חיובית עבור האוהדים.

בינתיים, אתה יכול לראות את הקרוואן המקוון בעונה שעברה לזכור איך זה היה בסדרת הדרמה.

מה עוד לקרוא? ברוקלין 9-9 עונה 7
מספר אצווה תאריך שחרור הפרק
1 סדרה 2 עונות פברואר 2020
2 סדרות 2 עונות פברואר 2020
סדרה 3 עונות פברואר 2020
4 סדרות 2 עונות פברואר 2020
5 סדרות 2 עונות פברואר 2020
6 סדרות 2 עונות פברואר 2020
7 סדרות 2 עונות פברואר 2020
8 סדרות 2 עונות פברואר 2020

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה