border=0

בינינו בנות עונה 3 - מתי תהיה הסדרה הרוסית, העלילה של הקומדיה, לראות את הקרוואן באינטרנט

"בינינו הבנות" עונה 3 אמור להופיע בקרוב בטלוויזיה. בפעם הראשונה הפרויקט שוחרר בערוץ "רוסיה -1" לפני ארבע שנים, מיד צבר פופולריות. העלילה עוברת בגורלם של שלוש נשים הכרוכות בקרבה. לכל תו יש תצוגות חיים משלו ותחומי עניין ספציפיים. כדי להשיג את המטרות שלהם, הם מוכנים ללכת הרבה.

תאריך השחרור של כל הסדרה "בינינו בנות" עונה 3 מתוכנן לחודש פברואר בשנה הבאה.

העלילה של הקומדיה הדרמטית "בינינו בנות"

במרכז העלילה של קומדיה דרמה רוסית "בינינו הבנות" יש שלוש נשים מקסימות - Olesya, אלנה ו Iraida Stepanovna. אולסיה היא סטודנטית ורוצה עתיד חסר דאגות, אבל אמה לנה בטוחה שיש עוד דברים חשובים וחשובים יותר בחיים. איירידה סטפנובנה עובדת בחברה הפילהרמונית, וגם סבתה של אולסיה.

לעתים קרובות הגיבורות אינן מבינות זו את זו, אך הודות לשעבוד המשפחתי, נשים עדיין מוצאות פשרות. ללנה היתה לאחרונה תינוקת. עם זאת, חיים שקטים וחסרי דאגה לא אוהב אישה, אז היא חושבת על עבודה. Olesya פוגש בחור, הם בקרוב להתחתן.

עם זאת, את החיים של אלה נשים מקסים הוא לא כל כך חלקה. לכל אחד מהם יש בעיות משלו, שבהן הוא מתמודד ככל האפשר.

בעונה החדשה, 3 בסדרה, הבעיות הקטנות יופנו לרקע, שכן אחת הדמויות בתמונה תדווח על כמה חדשות מדהימות.

מה עוד לקרוא? קנדיס רנואר עונה 7

שחקנים ששיחקו את התפקידים הראשיים

רשימת השחקנים ששיחקו את התפקידים המרכזיים בסדרת הטלוויזיה "בינינו הבנות":

  1. גלינה פטרובה נכנסה לתפקיד של אירידה סטפנובנה, נשים עם שאיפות גבוהות מאוד, שחולמת להיות פרימה. הגיבורה מסוגלת בקלות ליצור קשרים חדשים, ולדרוש תשומת לב ראויה לאישיותה.
  2. ג'וליה מנשובה גילמה את אלנה על המסך, שהתאהבה בבוס שלה לבנדובסקי. כעבור זמן מה נכנסה האישה להריון ועברה לבית אהובה. עם זאת, לאחר שאיבד את עבודתה, הגיבורה שוב רוצה לעשות משהו, אשר דוחף אישה לבצע מעשים מטורפים.
  3. נטליה Skomorokhova משחק Olesya, אשר, לאחר שסיים את לימודיו בקולג ', מתחתנת עם רופא צעיר, ניקיטה. אבל אחרי כמה זמן את הנישואים נותן סדק. הילדה בכל מיני דרכים מנסה להציל את המשפחה.

עובדות מעניינות

העובדות המעניינות של הסדרה "בינינו בנות" מפורטות להלן.

הבמאי של הסרט הקומדיה הוא אלכסיי Kiryushchenko, הידוע בפרויקטים כגון "האיש בי", "וורונין", כמו גם סרטים מעניינים אחרים. אגב, הבמאי כיכב שוב ושוב בסדרה. עם זאת, העדפה של המצלמה מחוץ לעבודה.

אנסטסיה זבורוטניוק שיחקה את אשתו לשעבר של לבנדובסקי. יוצרי הסדרה החליטו לעזוב את השחקנית בפרויקט, כך שהצופים יראו את אנסטסיה גם בעונה השלישית.

לפני התפקיד של Olesya הלך נטליה Skomorokhova, פולינה מקסימובה טען המקום שלה, אשר כמעט אושרה. עם זאת, בקרוב השחקנית נטשה את התפקיד למען השתתפות בסרט אחר. מה שמדהים, נטליה היא מבוגרת בעשר שנים מאופיה. עם זאת, בזכות הופעתה הצעירה של השחקנית, תפקידו של אולסיה היה סוף סוף מעוגן בשבילה. נטליה השתתפה גם בצילומים של העונה השנייה לאחר שלוש שנים מאז שחרורה של העונה הראשונה ומיד הסכימה השלישית.

מה עוד לקרוא? עורב עונה 2

לאחר שחרורו של סדרת הטלוויזיה הראשונה, המפיקים החליטו לסגור את הפרויקט באופן זמני, למרות שהתמונה היתה מאוד פופולרית. עם זאת, השחקנית יוליה Menshova הסכים לשתף פעולה עם ערוץ הטלוויזיה הרוסי -1, אשר הסכים לעונת הקומדיה החדשה.

תאריך הסדרה של הסדרה "בינינו בנות" עונה 3

כאשר בדיוק לצאת "בינינו בנות" עונה 3, בעוד היוצרים נשמרים בסוד. אנו יודעים רק שתאריך השחרור מתוכנן בפברואר 2020. שידור סדרת הטלוויזיה יתקיים בערוץ "רוסיה -1"

להלן טבלה עם לוח זמנים של כל הסדרה.

מספר אצווה שם תאריך שחרור
3x01 סדרה 1 פברואר 2020
3x02 סדרה 2 פברואר 2020
3x03 סדרה 3 פברואר 2020
3x04 סדרה 4 פברואר 2020
3x05 סדרה 5 פברואר 2020
3x06 סדרה 6 פברואר 2020
3x07 סדרה 7 פברואר 2020
3x08 סדרה 8 פברואר 2020
3x09 סדרה 9 פברואר 2020
3x10 סדרה 10 פברואר 2020

באתר שלנו ניתן לצפות בקרוואן המקוון של העונה הקודמת, "בינינו בנות".

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה