border=0

פוקימון בלש Pikachu תמונות, יצוק וסינופסיס, תאריך שחרור, לצפות באינטרנט קרוואן באינטרנט באיכות גבוהה

"פוקימון. הבלש פיקאצ'ו " הוא הסרט הראשון באורך מלא עם שחקנים חיים בזיכיון זה, המבוסס על משחק הווידאו של אותו שם. האוהדים של הקריקטורה, מנגה, משחקים רבים animes ידועים, אשר הוצגו בשנת 1997, יהיה מרוצה לחלוטין עם הסרט הזה, אשר בהחלט לגרום תחושה של נוסטלגיה נעימה הדמויות האהובות שלך והערצה עבור ציור באיכות גבוהה. צפה בקרוואן ברוסית באינטרנט עכשיו. הסרט המלא באיכות גבוהה ישוחרר בהפצה רחבה ברוסיה בשנת 2019, תאריך הבכורה נקבע ל -16 במאי. מגבלות גיל לצפייה בסרטים - מ -6 שנים.

העלילה העיקרית של התמונה הצפויה

העלילה העיקרית של התמונה הצפויה "פוקימון. הבלש פיקאצ'ו "מתגלה סביב גיבור בן 21 בשם טים, שאביו הוא בלש פרטי מהשורה הראשונה, או, כפי שאתה יכול לספר, סיפור בלשי. הארי גודמן, אותו בלש, נעלם בנסיבות מוזרות ומסתוריות לחלוטין במהלך תאונת דרכים. לא המשטרה ולא כל שירות מודיעין אחר אומר משהו מוגדר לדמות הראשית, ולכן הבחור הוא צעד אחד רחוק ליפול לתוך ייאוש מוחלט, מרגיש חוסר אונים שלו. ברגע זה, אורח בלתי צפוי מופיע בדירתו - לא אחר מאשר הפוקימון הידוע והאהוב בפיקאצ'ו (שמופיע על ידי השחקן המפורסם בעולם ריאן ריינולדס).

עבור אלה שאינם מכירים את הזיכיון הזה, יהיה זה שימושי ללמוד כי פוקימון הם יצורים בדיוניים עם יכולות טבעיות מסוימות, בזכותם היצורים האלה מחולקים לשיעורים (היכולות קשורות בדרך כלל ישירות עם האלמנטים). כמה יצורים חזקים במיוחד עשויים להחזיק את היכולות של כמה אלמנטים בו זמנית. פוקימונים יכולים להתקיים בכוחות עצמם בטבע, או להיתפס על ידי אנשים שמאוחר יותר הופכים למאמנים שלהם, לבעלי מיידיות וחברים. הם, יחד עם חיית המחמד שלהם, להשתתף בטורנירים, אבל לא ממש, אבל שמות הצוותים ופעולות הפוקימון שלהם חייב לבצע.

כאשר טים פוגש Pikachu, הוא מגלה יכולת מוזר עצמו - להבין את השפה של הפוקימון, כאשר כל שאר האנשים שומעים רק איך את היצור החמוד חוזר על שמו. כפי שמתברר, זה מאוד Pikachu הוא בלש היה השותף של האב החסר, טים. הצעיר בהתחלה מסרב בתוקף לשתף פעולה עם Pikachu, אבל כשהוא מציע לעזור לו למצוא את אביו, טים מסכים. מרגע סיום האיגוד מתחילים האירועים המעניינים והמרגשים ביותר. כמה בלשים עוקבים בעקבות רמזים שמובילים לחשוף סודות. בתהליך זה, הם צריכים להתמודד עם יצורים מוזרים מאוד יוצא דופן, כמו גם ללמוד את הסוד המזעזע של קיומו של קונספירציה מסוימת שיכולה להרוס את האידיליה ביחסים בין העולם של אנשים פוקימון ומניח את הישרדות האחרון בסיכון.

מה עוד לקרוא? אני הרביעי 2 כוחם של שישה

השחקנים של הסרט "פוקימון. הבלש פיקאצ'ו

השחקנים של הסרט "פוקימון. בלש פיקאצ'ו ":

  1. התפקיד הראשי - טים גודמן, האיש שאיבד את אביו ומי ילך על חיפוש מסוכן בחברה של שותפתו Pikachu - ישחק שחקן אמריקאי צעיר ג'סטין סמית '.
  2. Pikachu הפומבי יהיה קול את השחקן הקנדי המוכשר להפליא ריאן ריינולדס, ואת הקול הפוקימון המקורי יבוצע על ידי איקואה Otani.
  3. הם יתקבלו על ידי עיתונאית בשם לוסי סטיבנס, אשר יהיה עוזר Psidak פוקימון. הילדה אפילו לא מדמיין איזה בלגן היא נכנסה על ידי יצירת קשר עם כמה דמויות עיקריות. דמות זו תשחק שחקנית אמריקנית צעירה קתרין ניוטון.
  4. פול קיטסון נבחר לשחק את תפקיד הבלש הפרטי והאב החסר טים הארי גודמן.
  5. קן Watanabe הפך לחבר של הדמות הראשית, כמו גם בלש בשם יושידה, עובד Rayme סיטי.

בנוסף, שחקנים כמו ריטה אורה, ביל ניי, כריס גיר וסוקה ווטרהאוס ישתתפו בסרט, אבל התפקידים שלהם לא ידועים. מאז הסרט כבר משוחרר ב 2019 הנוכחי, זה לא לוקח הרבה זמן לחכות.

תאריך פרסום הסרט

תאריך שחרור הסרט "פוקימון. בלש פיקאצ'ו "בהפצה העולמית מתוכננת ל -8 במאי 2019, הצופים של רוסיה יוכלו לראות את הבכורה בבתי הקולנוע החל מ -16 במאי. בשלב זה של זמן, אתה יכול לראות את הקרון הראשון מסקרן ומצחיק של הבלוק פוקימון הבלש ברוסית בחינם באינטרנט באיכות טובה.

מה עוד לקרוא? דבורה 2

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה