border=0

Lapsi עונה 3 - כאשר הסדרה ישוחרר, תיאור הסיפור ואת תאריך שחרור של הסדרה, לראות את הקרוואן באינטרנט

Lapsi עונה 3 ימשיך שוב לתאר את האירועים שקרו במהדורה האחרונה של הפרויקט המיסטי. התמונה הראשונה הופיעה על מסכי הטלוויזיה של המדינה בשנת 2018. סדרת הטלוויזיה מתארת ​​את התנהגותם ומצבם של אנשים הנגועים בנגיף נורא בשם "נילוס המערבי". עם זאת, החום יכול לסגת אם נגועים נמצאים באותו מקום, אבל אם הם הולכים למקום כלשהו, ​​הווירוס חוזר.

תאריך השחרור המדויק של העונה 3 של המופע "Lapsi" טרם נחשפה. עם זאת, המפיקים אומרים כי הבכורה של העונה החדשה יתקיים בפברואר 2020.

תיאור העלילה של הסדרה "לפסי"

תיאור העלילה של סדרת Lapsi מספר כי בקארליה מחלה מוזרה מאוד מופיעה בכפר קטן, וזה בהחלט לא אופייני לאזור זה. לכן, הוחלט לשלוח שם שני מדענים הטובים ביותר - וירולוגים - ניקולאי רומנובה וורה בויקו. עבור שני מומחים, טיול זה מתברר להיות משימה קשה מאוד, שכן אנשים מחוברים על ידי עבר לא לגמרי נעים. עם זאת, מדענים עדיין מחליטים ללכת לאי סריולה לטובת הרפואה.

ברגע ש ורה וניקולס הגיעו לכפר, הם החלו מיד במחקר. מאוחר יותר התברר כי הם כבר היו סימפטומים של המחלה. עם זאת, מסיבות מסתוריות, הנגיף נסוגה. בתחילה, המדענים היו מאושרים מאוד, אך עד מהרה הבינו שהם הפכו לאסירים של אי מסתורי. אנשים צעירים לא יכולים ללכת מעבר לאי, אחרת החום עלול לחדש.

מציאת כל הסיבות של הנגיף לא מובן, וורה ניקולס לגלות אחד התנחלות החוגגת אלוהית בשם Lapsi, אשר, על פי התושבים המקומיים, נותן להם לא רק בריאות, אלא גם אלמוות. עם זאת, אירועים דמים מתחילים להתרחש בכפר. מי עושה את זה, מדענים לא יכולים להבין. עם זאת, המדענים חייבים להישאר בהתנחלות כדי לגלות את הסיבות של הנגיף.

מה עוד לקרוא? בינינו בנות עונה 2 - תיאור של העלילה ואת תאריך שחרור של הסדרה, השחקנים ואת התפקידים שלהם, לצפות קרוואן מקוון

מה שקורה בעונה החדשה של הסדרה, אינו ידוע. נותר רק להמתין לתמונה באוויר.

עובדות מעניינות

צילום של כמה סצינות התרחש בתנאים של קור קיצוני. בהקשר זה נדרשו השחקנים והבמאי לחזור על עצמו כמה רגעים מספר פעמים. זה היה בגלל בעיות עם הציוד, חרקים שונים או בוהק.

מנהל הסרט הוא ארטיום Aksenenko, אשר מבטיח את הצלחת מוחץ של הסרט על מסכי טלוויזיה. האיש עבד על ציורים מפורסמים כגון "שגרירות", "לילות לבנים", "בתוך כלוב", כמו גם פרויקטים פופולריים אחרים.

הירי של כל סדרה נשלט על ידי ארבעה תסריטאים בבת אחת, ואת העלילה מתואמת בהכרח עם כל קבוצת המחברים.

מנהל הסרט הבטיח כי לפני 3 העונה "Lapsi" יופיע באוויר, הוא יפתח את המסך על כמה אירועים מסתוריים, אבל הרעיון המרכזי של הסדרה יישאר בסוד.

מתי יהיה Lapsi עונה 3 לצאת?

כאשר 3 העונה של Lapsi בהחלט לצאת, בעוד אף אחד היוצרים של סדרת הטלוויזיה מפרסם. עם זאת, תאריך השחרור של התמונה המיסטית מתוכננת בפברואר 2020. לכן, האוהדים מחכים בחוסר סבלנות רב כאשר הם יכולים לראות שוב את הדמויות האהובות עליהם בסרט על מסכי הטלוויזיה במדינה. להלן תוכלו לצפות בקרוון המקוון של העונה הקודמת של הסדרה.

תאריך שחרור

מספר אצווה שם תאריך שחרור
3x01 סדרה 1 פברואר 2020
3x02 סדרה 2 פברואר 2020
3x03 סדרה 3 פברואר 2020
3x04 סדרה 4 פברואר 2020
3x05 סדרה 5 פברואר 2020
3x06 סדרה 6 פברואר 2020
3x07 סדרה 7 פברואר 2020
3x08 סדרה 8 פברואר 2020
3x09 סדרה 9 פברואר 2020
3x10 סדרה 10 פברואר 2020
מה עוד לקרוא? עורב עונה 2

כרגע, השחרור המלא של הסדרה עדיין לא הופיע ברשת, אבל אתה יכול לראות את הקרוואן המקוון לעונה הראשונה של הפרויקט Lapsi. אם מעולם לא ראית סדרה אחת, אז אתה צריך להתחיל לחפש. אנו בטוחים כי אתה אוהב את התמונה מאוד.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה