border=0

Spirited Away 2 - תאריך שחרור ואת סיפור אנימה, לצפות הקרוואן באיכות גבוהה באינטרנט

"Spirited Away-2" הוא המשך של אנימה מרתקת. החלק השני נקרא "דרקון ישן". תאריך השחרור שלה כבר מדאיג כל אוהד אנימה שלא יכול לחכות לראות קריקטורה באינטרנט, כדי סוף סוף לברר מה קרה הבא בחיים של הדמויות הראשיות.

סרט אנימה נורה על אותו שם מאנגה והוצג לראשונה בשנת 2001 על ידי הבמאי Hayao Miyazaki. עם זאת, ברוסיה, הקריקטורה הוצגה רק כעבור שנה. מולט היה נהדר, אפילו המבקרים דיברו על הפרויקט די חיובי. זו הסיבה אוהדים אנימה לא היה ספק כי פרק 2 ישוחרר. כמובן, היא נאלצה לחכות קצת (עד שמונה עשרה שנה). בעוד האוהדים חיכו להופעת סיפור חדש, הם יצרו לא מעט בדיוני מעריצים, אשר, יש לומר, היו גם מאוד מוצלח.

תאריך השחרור של הפרויקט "Spirited Away-2" כרגע לא ידוע בדיוק. לרשת יש מידע כי הוא מפותח כעת קריקטורה. סביר להניח, הקריקטורה תוצג בסוף 2019 (בעבר הוכרז כי הקריקטורה תוצג בשנת 2018, אבל ככל הנראה, הירי לא היה לי זמן לסיים).

אגב, אולפני גיבלי, שנוסדה על ידי Hiyo Miyazaki (מנהל הפרויקט) יחד עם Isao Takahata (הוא גם במאי ידוע), עוסקת בייצור של אנימה זו.

זכור כי התצוגה של הקריקטורה ברוסית ניתן להעביר במשך זמן מה (עד כמה שנים) בשל התרגום. כתוצאה מכך, לא ניתן לדעת בדיוק מתי "Spirited Away-2" ישוחרר.

העלילה ומה לצפות מ "Spirited Away-2"

העלילה ומה לצפות מ Spirited Away-2 הן שאלות שכל אוהד של אנימה מרתקת זו רוצה לקבל תשובה. בואו נזכור איך הכל התחיל בחלק הראשון.

הדמות הראשית היא נערה צעירה בשם צ'יהירו. היא צריכה לעבור עם הוריה לבית אחר, הממוקם הרחק מעיר מולדתם. הנסיעה היתה ארוכה ומייגעת, ובדרך איבדה גם המשפחה. כתוצאה מכך, Chihiro והוריה בסופו של דבר בעיר נטוש, מידע על אשר אינו על כל מפה. הוא הפחיד את ריקנותו.

לגיבורי הקריקטורה אין ברירה אלא ללכת למחקר במקום שבו היו, במיוחד משום שהם רעבים מאוד. במהלך ההליכה שלו, Chihiro מבחין כמה תכונות משונות: אין אף אחד בעיר, החנויות סגורות, ואת החלונות ראווה ריקה. כל זה לא יכול להיות מפחיד. ולפתע הבחינה אמה של הנערה באור בחלונות אחד הבתים. המשפחה נמצאת שם בנחישות.

מה עוד לקרוא? אקווריום עונה 2 פרק 2

הם דופקים על הדלת, אבל אין תשובה. אז המשפחה מחליטה להיכנס פנימה, ומה שהם רואים זה מדהים: שולחן מפואר, שבו יש מאכלים מצוינים רבים. הוריו של צ'יהירו מתנפלים על אוכל ושוקעים אותו בשמחה. כמעט מיד הם הופכים לחזירים גדולים, ופתאום בחדר יש מכשפה רעה בשם יובאבה, שלוקחת אותם איתה.

Chihiro איכשהו מצליח מצליח לברוח מהמכשפה. ועכשיו הילדה כולה לבדה בעיר בלתי נתפסת, אשר, כפי שהתברר מאוחר יותר, מיושב על ידי תושבים קסומים בלתי נתפס. מעת לעת הוא ביקר Chihiro על ידי חזיונות מסתוריים כי לא יכול לעזור אבל מפחיד. עם זאת, הגיבורה היא בחורה אמיצה. היא לא יכולה לפחד ולחשוב על איך לשחרר את ההורים האהובים שלהם, להחזיר להם את המראה הישן.

בחלקו השני של הסרט, קרוב לוודאי, הרפתקאותיו של צ'יהירו ימשיכו. הילדה תמשיך להראות לעצמה גיבורה אמיצה. החזון שלה בהחלט ימשיך, אבל עכשיו תהיה להם משמעות יותר, והבחורה תתחיל להבין למה הם. בכל מקרה, הצופים מצפים לאירועים מעניינים ומסתוריים רבים שיתרמו להשקפה מרתקת.

אגב, התכונה של החלק השני תהיה העובדה כי Chihiro כבר יהיה מבוגר והיא תהיה שני ילדים. אלה הם fidgets קטנים, אשר קשה למדי עבור אמא להתמודד עם. ואז יום אחד ילך לאיבוד הנער הצעיר ביער.

הם ינסו למצוא עזרה ויפגוש את הזקן שהציע להם מים. הילדים, שראו תמונות של צפרדעים במים, סירבו לשתות וברחו מהזקן. המסע הארוך והכואב עדיין מאלץ את הילדים לשאול את המכשפה למים, אותם הם פוגשים בדרך. כתוצאה מכך, הילדים נמצאים בעיר מסתורית. שם משתמש הקוסמת בקסמיה והופכת את הילדים לדרקונים. ואז Chihiro נכנס הקרב, אשר צריך להציל את ילדיה. היא שוב מתחילה להילחם עם המכשפה. חיזוי אירועים, אנו אומרים שהיא תצליח.

מה עוד לקרוא? טוקיו גול עונה 5

הדמויות הראשיות של "Spirited Away-2"

הדמויות הראשיות של Spirited Away-2 יהיו כדלקמן:

  1. צ'יהירו אוגינו / סן בחלק הראשון נערה בת עשר שנים, ובשנייה - אשה מבוגרת ואם לשני ילדים. הגיבורה היא די גחמנית ורצונה, אבל היא יודעת איך להשיג מטרות ולהילחם על יקיריה. היא מדברת בקולו של סאיו הייראגי רומי.
  2. האקו זהו נער צעיר בעל יכולת ייחודית להפוך לדרקון. הבחור הוא תלמיד של מכשפה רעה בשם יובאבה. לאחר פגישה עם Chihiro, האקו הופך להיות חבר שלה עוזר בכל המאמצים. עד מהרה נזכר הילד שהוא בכלל לא דרקון, אלא גבר. והוא לומד וצ'יהירו. התברר שהם מכירים מילדות, כי האקו הוא האפוטרופוס של הנהר שפעם הציל נערה כשהיא טובעת.
  3. Yubaba זוהי מכשפה רעה שהיא האופי השלילי העיקרי של הפרויקט. הגיבורה אכזרית עם כל שאר דמויות האנימה, פרט לבנה, שאותו הוא מתרפק. יובאבה יכולה להפוך לציפור, שבזכותה היא עושה טיסה יומית ברחבי העיר.
  4. ללא פנים. הוא אלוהות ללא פנים. דמות זו היא בדיונית, כפי שהיא אינה פולקלור יפני (שלא כמו גיבורים אחרים). ללא פנים הופך מפלצת כי preys על אנשים ואוכל אותם. לאחר פגישה עם Chihiro, ללא פנים הופך בעל חיים הביתה רך המסייע הנערה עם עבודות הבית.

עכשיו אתה יודע את הדמויות הראשיות. נותר להמתין לשחרור הסרט וליהנות מהסיפור המרתק שהכין היזמים.

מה עוד לקרוא? זנב הפיה עונה 4 - פרק פרסום תאריך וסיפור, לצפות באינטרנט קדימון אנימה בחינם

מתי יהיה החלק השני של הקריקטורה?

מתי יהיה החלק השני של הקריקטורה? כרגע אין תשובה מדויקת לשאלה זו. בערך, אתה צריך לחכות להראות את הקריקטורה בסוף 2019. וברוסיה, תאריך השחרור עשוי להשתנות. זאת בשל הצורך לשכפל את הסרט ואת רכישת זכויות להראות אנימה.

לקראת הופעת העונה השנייה של סרטי אנימציה על המסכים, אתה יכול לראות את החלק הראשון של הקרוואן באיכות טובה באינטרנט. זה נכון, כי מאז זה הוצג, שמונה עשרה שנים ארוכות עברו, ואפילו אוהדים המסורים ביותר יכול לשכוח מי היה בתפקידים הראשיים, איך הדמויות נראו ואיך העלילה היה כמו.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה