border=0

קינגסמן 4

קינגסמן הוא סדרה של סרטים המבוססים על ספר הקומיקס של דייב גיבונס ומרק מילר שכותרתו השירות החשאי. החלק הראשון של הסרט שוחרר בשנת 2015, השני - בשנת 2017, הבכורה השלישית מתוכננת 2019. והאוהדים כבר תוהים אם יהיה סרט רביעי.

כרגע אין נתונים מאושרים רשמית על המשך התמונה. עם זאת, אם הסדרה הוארך על ידי חלק אחד נוסף, Kings-4 ישוחררו לא לפני 2021.

אתה יכול להציג את התמונה על ידי צפייה באינטרנט בחינם באתר האינטרנט שלנו הקרוואן עבור הסרט הקודם, הציג ברוסית ובאיכות טובה.

סרט העלילה

לוחמי הקומדיה של קינגסמן עשו רושם טוב על הקהל, כפי שהיה סיפור מרתק. הדמות הראשית של הסרט היא בחור צעיר בשם גארי Unwin Eggsy. הוא חי עם אמו, אחותו הצעירה ואביו החורג.

אגסי סיים את לימודיו בבית הספר בהצטיינות, זכה פעמיים באליפות ההתעמלות, שירת בחיל הנחתים, אך הרס את עתידו המבריק, החל לקחת סמים. חייו של אנווין משתנים דרמטית כאשר הוא פוגש את הארי הארט, סוכן שירות חשאי קינגסמן, שהיה עמיתו של אביו של אגסי.

קינגסמן הוא ארגון שלום עולמי. סוכני מודיעין מאומנים אנשים מצוידים בטכנולוגיה העדכנית ביותר לבוש כמו רבותי.

לאחר אימון ובדיקה, Eggsy מצטרף לארגון. אונווין לא מפסיק ללמוד, כי יש לו את המדריך הטוב ביותר - הארי הארט. Eggsy הופך להיות סוכן טוב אשר ממהרת לקרב למען הכלל. אנווין הוא סייע על ידי ראש Kingsman שירותים טכניים, מרלין. בכל סרט, לסוכן גלעד יש יריב רציני, להביס איזו משימה של אגסי. אונווין עושה עבודה מצוינת עם משימות.

מה עוד לקרוא? ג 'וקר 2

הגיבור התמודד עם קשיים רבים, עבר דרך ארוכה להפוך את הסוכן הטוב ביותר, אבל עדיין יש לו הרפתקאות מסוכנות רבות קדימה.

"קינגסמן": שחקנים ותפקידים

השחקנים בסדרת סרטי קינגסמן מילאו את תפקידיהם יפה. מפתחי הפרויקט ראויים לשבחים, כי הם הצליחו למצוא יצוק מדהים. המשחק של כל אחד מהצופים היה מרוצה. אז, בצילומים של לוחמי הקומדיה השתתפו:

  • Teron Edgerton קיבל את התפקיד של גארי Anvin Galahad / Eggsy;
  • קולין פירת הופיע כמו הארי הארט מגלהאד;
  • סמואל ל 'ג'קסון התגלגל מחדש בריצ'מונד ולנטיין;
  • מארק סטרונג אושרה לתפקיד מרלין;
  • סופיה בוטלה שיחקה באייזל;
  • סופי קוקסון ביצעה את תפקידה של רוקסן מורטון;
  • אדוארד הולקרופט הוטל כצ'רלי הסקת;
  • חנה אלסטרום התגלגלה בנסיכה טילדה.

החלק הראשון שיחק גם את מייקל גמבון, מייקל קיין, סמנתה וומאק, ג'ף בל, מארק המיל, ג'ק דוונפורט, ג'ק קטמור סקוט, לילי טראברס, ובשנייה - ג'וליאן מור, אלטון ג'ון, האלי ברי, צ'אנינג טאטום, ג'ף ברידג'ס, פופי דליגין, פדרו פסקל ואחרים.

תאריך שחרור 4 חלקים

אוהדים של סדרת קינגסמן של סרטים רוצים לדעת את תאריך השחרור של החלק הרביעי, אבל עד כה מפתחי הפרויקט אינם חולקים מידע על מתי ההמשך ישוחרר. כרגע, תשומת הלב של רצים להראות מתמקד הסרט השלישי, אשר על ההצלחה את עתידו של הפרויקט תלוי.

היוצרים אינם שוללים אפשרות לצלם 4 חלקים. הם ייקחו על זה את העבודה, אם קינגסמן -3 יהיה רווחי, יוכרו על ידי הציבור, המבקרים יגיבו בחיוב לתמונה ויהיו דירוגים גבוהים. בכל מקרה, הסרט הבא ישוחרר על מסכי ענק בשנת 2021, על פי המסורת, שנתיים לאחר החלק הקודם.

מה עוד לקרוא? רוקטמן 2

צוות הפיתוח ימשיך ביצירת הקולנוע החדש: הבמאי מתיו ווהן, תסריטאים ג'ין גולדמן, מארק מילר, ג'ון רומיטה ג'וניור, המפיקים דוד ריד, אדם בולינג, הצלם ג'ורג 'ריצ'מונד. הסרט יופק על ידי Marv סרטים תוכנית ב בידור.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה