border=0

קנדיס רנואר עונה 7

"Candis Renoir" עונה 7 - המשך הסדרה הפופולרית, שיש לה אוהדים רבים ברחבי העולם. הפרויקט צולם בז'אנר של דרמה פלילית בהנחיית הבמאי ניקולס פיקאר, אוליבייה ברמה וסטפן מתורט. מעל התסריט, מהעונה הראשונה של הסרט ועד האחרון, עבד רובין בארטוד, סולן רוי-פאגנולט וגשר פסקין. הסדרה פותחה בצרפת בצו של צרפת -2. הוא משודר מ 2013, ואת משך כל פרק הוא כ 50 דקות.

מתי תהיה עונה 7 לצאת? מידע רשמי אינו זמין עדיין באינטרנט, אבל מעריצים מציעים כי הבכורה תתקיים בסוף אפריל, כמו גם מראה את כל העונות הקודמות. לכן, אנחנו צריכים להתמקד ב -27 באפריל 2019. בתחילת האביב, מידע על תאריך שחרור יהיה ידוע יותר במדויק.

תיאור חלקה של הסדרה "קנדיס רנואר"

תיאור העלילה של הסדרה "קנדיס רנואר" יהיה מעניין לכל אוהד. בואו נזכור איך הכל התחיל. הדמות הראשית היא קנאס רנואר, שעבדה לפני עשר שנים כמובילה במשטרה הפלילית של צרפת. באופן עקרוני, האישה היתה מרוצה הקריירה שלה. היא נמשכה למרדף מתמיד של פושעים, אפשרות לתפוס פיתיון חי, סיכונים מתמידים, תככים ומתיחות. האשה עבדה בהנאה. עבודתה היתה חייה. קנדיס היתה מאוד גאה באומץ שלה, שהראה במהלך הניתוח.

ואז יום אחד השתנו לחלוטין חייו של הדמות הראשית של הסרט. קנדיס פגשה גבר, התאהבה והתחתנה איתו. לאחר מכן, האישה נכנסה בהיריון, וכתוצאה מכך, יצא לחופשת לידה. מנקודה זו ואילך, לא לעבוד, אבל נראה לילדים בחזית. הבעל, שניסה לעשות כמיטב יכולתו למען ילדיו, הציע את הנבחר שלו לעבור לארץ אחרת. קנדיס, כמובן, הסכימה.

עבר זמן מה, וקנדס הבינה שהיא בכלל לא אוהבת את בעלה. בנוסף, אישה חולמת לחזור לפריז - היא ממש חולמת על עיר הולדתה בכל לילה. כתוצאה מכך, זה מוביל למצב באווירה משפחתית מתוחה. מה שקורה מעודד את קנדיס להגיש בקשה לגירושין ולחזור לעבודה הקודמת שלו, להתאושש מהמשרד.

עם זאת, יש בעיה אחת - צוות שבו קנדיס בעבר עבד, השתנה. העמיתים החדשים של מייג'ור לא מכבדים את האישה יותר מדי ומאמינים שהיא לא מתאימה לעבודה כזאת בכלל. אבל רנואר בטוחה שהיא מומחית אמיתית, שלא איבדה את אחיזתו אפילו אחרי גזירה ארוכה. ועכשיו קנדיס עומדת בפני משימה רצינית - להוכיח לכולם בדיוק מה זה עולה.

מה עוד לקרוא? מאדים 3 העונה - העלילה ואת השחקנים של הסדרה, תאריך שחרור, לראות את הקרוואן

למה לצפות בעונה החדשה של הפרויקט? קרוב לוודאי, הסיפור של קנדיס ימשיך. שינוי הדמויות הראשיות אינו מתוכנן. אישה עדיין תראה את עצמה מהצד המקצועי, מוכיחה הן לעמיתיה והן לפושעים שהיא מומחית בתחומה. כל סדרה מציגה סיפור חדש ומעניין. באופן כללי, אין ספק לגבי העונה השביעית. הפרויקט יש דירוגים גבוהים למדי קהל רב של אוהדים, ולכן המארגנים לא סביר רוצה לסגור כזה סדרה מוצלחת.

שחקנים ותפקידים בקנדס רנואר

השחקנים ותפקידם בקנדס רנואר יישארו כפי שהיו בעונות הקודמות. לכן, הדמויות הראשיות הן כדלקמן:

 1. קנדיס רנואר. היא גדולה במשטרה הצרפתית, שעבודתה חשובה לה מאוד. הגיבורה שיחקה את ססיל בואה.
 2. אמה רנואר. היא הבת הבכורה של קנדיס. הנערה הוצגה על המסך על ידי קלרה אנטון.
 3. ז'ול רנואר. זה הבן הבכור קנדיס. הוא הוצג על המסך על ידי אטיין מרטינלי.
 4. מרטין וליאו רנואר. אלה תאומים - ילדי רנואר. הם שיחקו בכשרון פול ואלכסנדר רוש.
 5. לורן רנואר. הוא בעלה לשעבר של קנדיס, שלא היה מאז העונה השנייה, אבל יש מידע שהוא יחזור השביעי. הוא הוצג על המסך על ידי ארנו ג'ובאנטי.
 6. קפטן אנטואן דומס (אקה דה ל'אסטן) שיחק ברפרוף על ידי רפאל לנגלי.
 7. רב"ט ז'אן-בפטיסט מג'וי הופיע על מסך מאמד ארסקי.
 8. פסקל איברורי, מומחה רפואי, סקר את אליס פויסון.
 9. כריסטל דה סילבה מילאה את תפקיד סגן גאיה ורנה.
 10. מומחה רפואי בשם אלין ג'גו הציג את ריש הדולפין.
 11. יסמין אטיו, הנציבה, הציגה את סמירה לקאב על המסך.
 12. מייג'ור דוד קנובה שיחק את סטפן בלנקפור.
מה עוד לקרוא? שוטר מ Rublevki עונה 6 - מגרש, שחקנים ותפקידים של הסדרה, תאריך שחרור של הסדרה החדשה, לצפות בקדימון מקוון חינם

בנוסף, בעונה השביעית, בהחלט יש להציג דמויות חדשות, אך עדיין לא ידוע מי יהיה ומי יופקד על התפקיד. וגם בזמן הנוכחי אין מידע באינטרנט לגבי גיבורים אפיזודיים.

תאריכי הפתיחה של כל הפרקים של עונה 7

תאריכי השחרור של כל הפרקים של העונה השביעית כרגע לא ידועים בדיוק. מראה טנטטיבי של הפרק הראשון שווה לחכות 27 אפריל 2019. עם זאת, יש לזכור כי ניתן להעביר את התאריך. מידע מדויק יותר יפורסם על ידי היצרנים בתחילת האביב של 2019, ונתונים אינדיקטיביים ניתן למצוא בטבלה. זה יאפשר לך להבין בערך כאשר אתה יכול לצפות באינטרנט הסרט. אתה יכול גם לראות את הקרוואן של החלק הקודם של באינטרנט.

הסדרה בטוחה לערער את כל אוהדי הז'אנר של דרמה או פשע. הפרויקט הוא מרתק באמת, בעיקר בשל הדמות הראשית. היא חמודה מאוד, בהירה ולפעמים לא נבחרת. הגיבורה היא יוצאת מן הכלל, כי בדרך כלל הדמויות של דרמות פליליות הן אישיות איתנה, חזקה ורצון. קנדיס הוא עדין למדי, מגיב בחריפות על מה שנאמר על ידי אחרים ויש לו שלו, בדרך לא סטנדרטית של פתרון פשעים. היא מביאה חיוך לקהל ורצון לעזור לה להבין את בעיותיה. בעונה השביעית, האישה בוודאי תשמור על הקסם והמסתורין שלה, רוב האוהדים מצפים לסדרה החדשה דווקא בגלל הדמות הראשית.

מספר פרק תאריך שחרור הפרק
עונה 1 פרק 6 / 27 באפריל 2019
סדרה 2 עונה 6 27 באפריל 2019
סדרה 3 6 עונות 4 במאי 2019
4 סדרות 6 עונות 4 במאי 2019
עונה 5 פרק 6 11 במאי 2019
סדרה 6 6 עונות 11 במאי 2019
7 סדרה 6 עונות 18 במאי 2019
8 סדרות 6 עונות 18 במאי 2019
סדרה 9 6 עונות 25 במאי 2019
10 סדרות 6 עונות 25 במאי 2019
מה עוד לקרוא? צ'וקור עונה 3

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה