border=0

בינינו בנות עונה 2 - תיאור של העלילה ואת תאריך שחרור של הסדרה, השחקנים ואת התפקידים שלהם, לצפות קרוואן מקוון

"בינינו הבנות" עונה 2 היא המשך לפרויקט מרגש. החלק הראשון של הסרט הוצג בשנת 2015. הסדרה שודרה בערוץ הטלוויזיה "רוסיה" ו "רוסיה -1" (RTR). קומדיה עם רמזים למלודרמה גרמה למיליוני צופים ברחבי הארץ להתאהב בעצמם, שעקבו אחרי העלילה והזדהו עם הדמויות המרכזיות של הסרט.

נכון לעכשיו, האינטרנט יש מידע כי בקרוב להציג את עונת הסרט השני, אשר יוצגו בטלוויזיה בשנת 2019. בטלוויזיה, מודעות כבר מוצגות, מה שמצביע על מצגת מהירה של הפרויקט, אבל הם עדיין לא אומרים מתי הפרויקט ישוחרר.

הצופים מאמינים כי העונה החדשה בהחלט תהיה. אבל השאלה היא, מתי את הבכורה של העונה השנייה יוצגו, הוא עדיין פתוח. סביר להניח, התאריך המדויק של המופע יוכרז מאוחר יותר, ועכשיו עדיין הירי. מיד עם תחילת הפרויקט, ניתן יהיה לצפות ללא תשלום באינטרנט או בטלוויזיה את כל הסדרה עם השחקנים האהובים עליך העלילה מורכבת.

תיאור העלילה של הסרט "בינינו בנות"

תיאור של העלילה של הסרט "בינינו הבנות" מעניין לכל מי אוהב קומדיה ומלודרמה. הדמויות הראשיות של החלק הראשון של הפרויקט הן משפחת קוזנצוב-סייקו. הוא מתגורר בעיירה קטנה במחוז. שלושה דורות של המשפחה מנסים לחיות בשלווה בדירה זעירה. הדמויות העיקריות הן Iraida Stepanovna (היא בת 65), אלנה (היא בת 45, והיא בתו של Iraida), Olesya (היא בת 21, והיא בתו של אלנה).

Iraida Stepanovka הוא אופי יוצא דופן. היא כבר פרשה לגמלאות, אך ממשיכה לדבוק במעמד חיים פעיל. האשה מבקרת באופן קבוע בפילהרמונית ואף משתתפת בקונצרטים. אולסיה נשר מהתיכון ועתה לומד בקולג' רגיל. אלנה עובדת קשה כדי לפרנס את משפחתה.

מה עוד לקרוא? ויין עונה 2

נשים מאוחדות על ידי קשרי משפחה, והעובדה שאין להם חיים אישיים. איירידה הפכה לאלמנה לפני כמה שנים. לנה יחסית גרושה לאחרונה, אך לא פגשה עוד אדם הגון. אולסיה רק ​​אומרת שהיא בודדה, ולמעשה יש לה ילד בשם ניקיטה.

בהתחלה, המשפחה חיה לפי הדרך שבה הם רגילים, אבל פתאום הכל משתנה. Olesya אומר אמה וסבתא כי ניקיטה עוברת איתם ועכשיו הם יחיו יחד. איירידה ואלנה מזועזעים, אבל הניחו לילדה לפעול כרצונה. עכשיו הם מנסים לשרוד את הבחור מהדירה, כי חתן כזה הוא לא החלום האולטימטיבי.

לאיריידה ולאלנה אין זמן להבין את תוכניותיהם לפינוי ניקיטה, כי גם בחייהם הכל משתנה. אלנה מתאהבת בלבנדובסקי - הבוס שלה. לאישה יש מערכת יחסים איתו, והכל נראה בסדר. איריידה מנסה לבחור עם מי להיות: קולונל Rybakov או חבר ותיק ארקדי (הוא עובד כמלווה).

סוף העונה הראשונה של הפרויקט הוא החתונה של Olesya וניקיטה. אלנה יש סיכוי לעשות קריירה טובה בעזרתו של Lewandowski, אבל היא מסרבת. Iraida בוחר Rybakov והוא מקנא נואשות של כל הדלפק.

התוכן של החלק השני עדיין לא ידוע, אם כי הבמאי באחד הראיונות אמר כי התסריט כבר מוכן, ואת הצילומים החלה בשנת 2017 והוא כמעט הושלם היום. יש מידע שבחלקו השני של הסרט ימשיכו היחסים בין אלנה ולבנדובסקי. יש הנחה שהאשה בהריון, כי אוהדי הפרויקט יזכרו שבסוף העונה שעברה היא הרגישה לא טוב.

זה מעניין! בחלקו השני של הפרויקט ניתן לראות דמות חדשה על המסכים - אשת עסקים קטלנית שהציבה לעצמה את המשימה - לסבך את אלנה ויבגני. התפקיד הופקדה אנסטסיה Zavorotnyuk.

שחקנים ותפקידים שלהם "בינינו בנות"

השחקנים ותפקידים שלהם "בינינו בנות" יישאר זהה. בנוסף, יצוק מחדש. לכן, השחקנים העיקריים שנראה בפרויקט הם כדלקמן:

  1. נטליה סמורוחה. היא הופקדה על תפקידה של אולסיה.
  2. גלינה פטרובה. היא התמודדה היטב עם התפקיד של אירידה סטפנובנה.
  3. ג 'וליה Menshov. היא הציגה במיומנות את הלן סיקו על המסך.
  4. ולרי אפנסייב. הוא שיחק סאן סניק ריבקוב.
  5. מיטייה לבוש. הוא הראה במיומנות את ניקיטה, החבר של אולסיה, על המסך.
  6. ולרי גרקלין. הוא התמודד עם תפקידו של ארקדי ריבוקון, ידיד של איירידה.
  7. אלכסנדר ניקיטין. הוא התגלגל ביוג'ין לבנדובסקי.
  8. אנסטסיה זבורוטניוק. היא תציג על המסך אישה עסקית - אחת הדמויות החדשות.
מה עוד לקרוא? כוח Majeure עונה 9 - תאריך שחרור, תיאור מגרש, צפה באינטרנט טריילר

מידע על המקום שבו התקיים הירי, האינטרסים של כל אוהד. החלק המרכזי של הקלעים צולם במוסקבה. מנהל הסרט הוא אלכסיי קירושצ'נקו, הידוע ברבים, שיצר סדרות מרתקות, בהן משרת העם, וורונין, מנהל משק הבית ועוד. בנוסף לכיסא הבמאי, גם קריושצ'נקו ניסה את עצמו כמלחין ותסריטאי .

תאריך שחרור הפרויקט

תאריך השחרור של העונה 2 של הפרויקט עדיין לא ידוע בדיוק. מתי תתחיל הסדרה? סביר להניח, היא תוצג בשנת 2019, אבל יותר נכון עדיין לא ניתן לומר. אתה יכול לנווט בחורף, מאז העונה הראשונה הוצגה בחורף. סביר להניח, הפרויקט יהיה שוב עשרים פרקים, כמו בעונה הקודמת. אולי מספר הפרקים יוגדל בשל הפופולריות של הפרויקט.

לקראת הופעת העונה השנייה "בינינו בנות" מתוך הסטודיו "רובע 95" אתה יכול לראות את הקרוואן באינטרנט. הוא סוג של הכרזה על הסדרה הקרובה. הסרטון מציג מה לצפות מהעונה החדשה.

מספר אצווה תאריך שחרור הפרק
עונה 2 פרק 1 חורף 2019
עונה 2 פרק 2 / חורף 2019
עונה 2 פרק 3 / חורף 2019
עונה 2 פרק 4 / חורף 2019
עונה 2 פרק 5 / חורף 2019
עונה 2 פרק 6 / חורף 2019
2 עונה 7 חורף 2019
עונה 2 פרק 8 / חורף 2019
עונה 2 פרק 9 / חורף 2019
עונה 2 פרק 10 / חורף 2019
עונה 2 פרק 11 / חורף 2019
2 עונה 12 סדרות חורף 2019
עונה 2 פרק 13 / חורף 2019
עונה 2 פרק 14 / חורף 2019
עונה 2 פרק 15 / חורף 2019
עונה 2 פרק 16 / חורף 2019
עונה 2 פרק 17 חורף 2019
עונה 2 פרק 18 / חורף 2019
עונה 2 פרק 19 / חורף 2019
עונה 2 פרק 20 / חורף 2019
מה עוד לקרוא? מר מרצדס עונה 3

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה