border=0

זמן מפלצת 2

לאחרונה, יותר ויותר סרטי אימה יוצאים, אבל חצי מהם הולכים בלי משים, בלי להיות פופולרי. אתה לא יכול להגיד אותו דבר על הסרט של ג'ורדן דאוני האמריקאי של מפלצת הזמן.

בכורה עולמית של הסרט התרחש בסתיו 2018, אבל הסרט ישוחרר על מסכי גדול של רוסיה רק ​​ב -2 במאי 2019. מספר עצום של אנשים מחכים לו, כבר תוהה אם יהיה המשך. מידע רשמי על הסרט "זמן מפלצות -2" חסר, תאריך השחרור של הסרט השני הוא לא.

באתר שלנו ניתן לצפות בקרוואן הסרט המקוון בחינם ובאיכות גבוהה בשפה הרוסית כדי לברר מה העלילה שלה.

העלילה של הסרט "מפלצת זמן"

"Monster Time" הוא סרט על חייו של לוחם מימי הביניים. בעבר, הוא היה מאושר ולא לבד. היתה לו בת, שחייו נתפסו על ידי מפלצת אמיתית. מאז פרש הלוחם מאחרים והתיישב בבית קטן ביער עמוק. מטרת חייו היתה לטיהור את העולם מיצורים על טבעיים המאיימים על שלווה של האוכלוסייה האזרחית.

מידע על מפלצות חדשות לספק את proxies הגיבור של המלך. הלוחם הולך לחפש יצורים, נועץ באומץ בקרב, מקווה שיום אחד לפגוש את המפלצת שהרגה את בתו. לנקום את התינוק הוא כל הדמות הראשית משתוקק. וההזדמנות לעשות זאת נראית לו. האם אדם יכול להשיג את הרצוי ולהישאר בחיים - כך אומרת התמונה.

מה עוד לקרוא? רוקטמן 2

עובדות מעניינות על הסרט

קולנוע יש מספר תכונות. קרא עוד על כך להלן.

  1. "Monster Time" הוא סרט שבו השתתפו רק שני שחקנים. קורה קאופמן שיחקה את תפקיד הבת של הלוחם, וכריסטופר פרדייז קיבל את התפקיד העיקרי של הלוחם הזה. השחקן הנורבגי מוכר לקהל הודות לתכנית הטלוויזיה "נטליקס", "הממלכה האחרונה".
  2. הצילומים התקיימו בעיר הקטנה סוטלו-מורישקו, שנמצאת על הגבול עם ספרד. המקום אינו אקראי. ראוי לציין כי כאן היתה סבתא של קווין סטיוארט, מחברת התסריט, המפעילה ומפיקת הפרויקט, חיה כל חייה.
  3. כדי להפוך את הסרט נראה מציאותי ככל האפשר, קרוב לנושא מימי הביניים, הוא נורה באור טבעי רק עם שימוש נרות לפידים ללא ציוד מודרני. תוכניות קולנוע פנורמיות צולמו בעזרת מל"טים.
  4. הצילומים של הסצינה המכריעה בסרט היו מאגר תת קרקעי הממוקם בתוך הגבעה. זה היה מוצף וגדוש, אבל היזמים מצאו את המקום האידיאלי, אז הם עשו עבודה רצינית, לנקות את המאגר ואת זה מאובטח לצלם.
  5. שריון הדמות הראשית נעשה בסדנה השוודית של פאטינה לאת'ארקרפט אנדרה בראון ועוזרו סבסטיאן סטולט. כתוצאה מכך, הם הצליחו לעשות משהו בין תחמושת ויקינג לבין תלבושת עור עור - דמות מסדרת סרטי הטבח של טקסס המנסרים.
  6. המלחין של הפרויקט היה ניק סול. השראה לו ליצור מוזיקה עבור דרמה קולנוע אנדריי Terkovsky "Solaris". בתו של הגיבור, מפלצת, רגעים של בדידות לוחמים מלווים יצירות מוסיקליות נפרדות.
מה עוד לקרוא? X-Men: פיניקס כהה 2 חלק

כדי לוודא כי "זמן מפלצת" הוא באמת שונה מכל סרט אימה אחר, אטמוספרי ומדהים, עדיף לצפות בו.

האם החלק השני?

השאלה אם החלק השני של הסרט "מפלצת זמן" הוא מאוד רלוונטי. אבל אין חדשות טובות לקהל. המשך הסרט לא הוכרז.

הבמאי ג'ורדן דאוני והתסריטאי קווין סטיוארט אפילו לא רומזים על האפשרות לצלם את החלק השני. כמובן, המצב עשוי להשתנות לאחר הסרט הוא שוחרר הפצה רוסית. דירוג הציפיות של הפרויקט הוא גבוה למדי, אנשים רבים רוצים לראות את זה. מספר הצופים וקופות הקופות יכול להשפיע על דעתו של הרצים להראות הסרט, אבל כרגע מפלצת זמן נחשב סרט אימה פנטזיה, החלק השני של אשר אינו מתוכנן.

באתר ניתן לצפות באינטרנט הקרוואן הרוסי עבור החלק הראשון של הסרט באיכות טובה ללא רישום.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה