border=0

Shazam! 2

"Shazam" הוא סרט גיבור אמריקאי המבוסס על קומיקס DC של אותו שם.

החלק הראשון של הסרט הולך למסכים הגדולים ב -5 באפריל 2019, אבל האוהדים רוצים לדעת אם הסרט ימשיך. בעוד מפתחים לא נותנים תשובות ספציפיות לשאלות לגבי החלק הבא של הפרויקט. עם זאת, אם "Shazam! -2" עדיין הוסר, הבכורה שלה יתקיים לא לפני 2021.

אתה יכול להכיר את הסרט הראשון באתר שלנו, לאחר צפו הקרוואן הרשמי בחינם רוסית באיכות טובה.

סרט העלילה

לסרט "שזם" יש עלילה מאוד מעניינת. הקולנוע הוא סיפור של ילד בשם בילי בטסון, שחייו השתנו באופן דרמטי בבת אחת. בילי הוא בן 14, הוא חי עם הורים אומנים, לומד בתיכון, ומבלה את רוב זמנו הפנוי עם חברו הטוב ביותר פרדי פרימן.

בילי הוא בחור טוב, אז זה הוא שבוחר את הקוסם להעביר את כוחותיו. Batson מקבל יכולת מדהימה של נער פשוט להפוך גיבור בוגרת. בשביל זה, זה מספיק בשבילו פשוט לומר את המילה "Shazam". חיצונית, בילי נראה כמו גבר, אבל בלבו הוא עדיין נער.

בטסון אומר לפרדי את כל מה שקרה, ויחד הם מנסים להבין מה שזם מסוגל. הוא יכול לעוף? ולהפעיל במהירות של פלאש? האם הוא מכוסה כדורים? האם ראיית רנטגן? לאחר מכן, מתברר כי Shazam יש את היכולות של שישה אלים עתיקים: כוחו של זאוס, האומץ של אכילס, חוכמת שלמה, כוחו של הרקולס, את החוסן של אטלנטה ואת המהירות של מרקורי.

מה עוד לקרוא? זה 3

בילי ממשיך להתעסק עם תכונות חדשות בדרך ילדותית. עם זאת, הוא יצטרך ללמוד כיצד לשלוט באופן מלא ביכולות שלו ולהפוך גיבור אמיתי שאזרחים יכולים לסמוך עליו. החלק השני של הסרט ימשיך את סיפור הרפתקאותיו של שזם ומאבקו עם הנבלים.

"Shazam!": שחקנים ותפקידים

השחקנים, שאושרו לתפקיד בסרט "Shazam!" התמודדו לחלוטין עם עבודתם. מפתחי הפרוייקט הגדירו לעצמם מטרה - למצוא גבס גדול, והיוצרים יכלו לעשות זאת. שחקנים הוכיחו את עצמם בסרטים אחרים, ולכן אין ספק שהם ישמחו את הקהל בסרט "Shazam!". אז, השחקנים של הסרט הוא:

  • זכרי לוי אושר לתפקיד הראשי של שזם;
  • אשר אנגל קיבל את התפקיד של בילי בטסון;
  • מארק סטרונג שיחק את ד"ר תדיאוש סיון;
  • ג 'ק דילן גראזר התגלגל פרדי פרימן;
  • Jimon Khonsu הופיע כמו אשף Shazam;
  • גרייס פולטון קיבלה את תפקידה של מרי בטסון;
  • ין חן שיחק יוג'ין צ'וי;
  • מייגן טוב ביצעה את תפקידה של דארלה דאדלי;
  • יובאן ארמן הופיע בדמותו של פדרו פניה.

תפקידים משניים בסרט יבוצעו על ידי מישל בורת ', אדם ברודי, קופר אנדרוז, רוס באטלר, מרתה מילנס, ג'יי ג'יי קוטרון, אנדי אושו, סטפני הוקינס, אווה פרסטון, נטליה יארוז'יק, אנג'לה תומפסון, פאטי הרמן, קרוליין פאלמר, אוון מארש, ש. ריאן, קסנדרה אבנר ועוד רבים אחרים.

תאריך שחרור 2 חלקים

כרגע, תאריך השחרור של 2 חלקים של הסרט "Shazam!" מפתחים לא חולקים. היוצרים לקראת הבכורה של הסרט הראשון, ההצלחה של תלוי תלוי אם יהיה המשך של התמונה. אם הפרויקט של גיבור הסרט של חברת סרטים DC יהיה נתפס באופן חיובי על ידי הקהל, המבקרים יעזבו ביקורות טובות, והקופה תהיה גדולה, סביר להניח כי רצים להראות מחליטים לירות "Shazam! -2". על פי נתונים ראשוניים, ניתן יהיה לראות את החלק השני של הציור "Shazam!" לא לפני באביב 2021.

מה עוד לקרוא? ג 'וקר 2

לכאורה, מנהל הקולנוע יהיה דייוויד פ 'סנדברג, תסריטאי של הנרי היידן, צלם של מקסים אלכסנדר, המפיק של פיטר ספרן. ההפקה של הסרט פעולה מדע בדיוני יהיה עוסקת אולפני הקולנוע קו חדש קולנוע, סרטים DC ו האחים וורנר בידור.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה