border=0

Overlord עונה 4 - פרק פרסום תאריך, סיפור אנימה, לצפות באינטרנט חינם הקרוואן

עונה 4 "Overlord" (או "Lords", "אלוהים") הוא המשך של סרט אנימציה אנימציה המבוססת על הבמה של Kugane Murayama. החלק הראשון של סדרת אנימציה יצא בשנת 2015. מאז, סביב התמונה לא לשכך התרגשות. אחרי כל פרק האחרון של העונה, אוהדי אנימה רוצה לדעת מתי ההמשך ישוחרר ואם זה יהיה בכלל.

אנו מוכנים לחלוק איתכם את החדשות הטובות. מנהל הסדרה, איטו Naoyuki, אמר למעריצים כי Overlord הוארך לעונה 4, ואת תאריך השחרור כבר הודיעה. על פי נתונים ראשוניים, הבכורה של החלק החדש של הסרט יתקיים בתחילת האביב של 2019 - 12 במרץ. במאמר שלנו אתה יכול לקרוא את החדשות האחרונות לגבי המשך האנימה. למרבה הצער, כרגע אין פרומו לעונה 4, אבל באתר האינטרנט שלנו אתה יכול לראות את הקרוואן באינטרנט עבור החלק הקודם, השלישי של הפרויקט בחינם ובאיכות טובה.

קו העלילה של סדרת האנימציה

קו העלילה של סדרת אנימציה הוא מרתק למדי. בשנת 2026 שוחרר משחק מחשב בשם Yggdrasil. היא הפכה ללהיט אמיתי, וזכתה מיד בליבם של מיליוני אנשים. מספר האוהדים של המשחק אינו נחשב: הוא שיחק על ידי מבוגרים וילדים. נראה כי רק מי פשוט אין לו מחשב צלל לתוך העולם המופלא של "Yggdrasil". במשחק, הכל מחושב לפרט הקטן ביותר, יש לו הרבה מה לעשות עם המיתולוגיה, ואת ההגדרות הרחב ביותר מאפשר לך לעשות דברים ייחודיים.

הדמות הראשית בסדרה, מומונגה, היתה אחת מאלה שבילו כמעט את כל שעות הפנאי שלו ביגדרסיל. הוא הגיע לרמה המרבית ויצר את הגילדה "אינץ אול גאון", אשר בלט בין היתר על ידי כוחו. במומונגה לא לקחה את כולם בשורה, והובילה בחירה זהירה. הכניסה לחמולה נאסרה לילדים ולאנשים אחרים שלא לקחו את כל זה ברצינות. הקבוצה כללה רק מבוגרים עובדים עם גישה מודעת. לאיינז אול גאונה היה צוות גדול של משרתים מה- NPC. מומונגה עצמו בחר את עצמו כסמל של דמות מוזרה מאוד - שלד אדיר, מפחיד מסוג אחד בלבד.

אבל עכשיו עברו שתים-עשרה שנים. במשך הזמן הכל השתנה, כולל עולם משחקי המחשב. הרבה פלטפורמות שונות, מעניינות מאוד נוצרו, במובנים רבים עולה על "Yggdrasil", אשר, גם אם חיקה טבילה מלאה בעולם הקסם, כבר לא מושך את תשומת הלב של הקהל, נחשב מיושן.

מה עוד לקרוא? קסטלובניה 3 עונה

התאריך והשעה המדויקים הוכרזו כאשר השרתים ייסגרו ויגדראסיל יפסיק לעבוד. Momonga החליט בשעה שצוין להיות מקוון. לפני שכיבה את השרתים, אסף הגיבור את כל משרתיו, הניח את הדמות על כס המלכות, וביחד חיכו לרגע של שיפוט. באותו רגע, מומנגה הבינה בעצב כי רק חלק ממה שהיה בחייו ישתבש, יהפוך רק לזכרונותיו.

זה אחרי חצות על השעון, והמשחק עדיין עובד. אבל משהו השתנה. מומונגה לא רק שולטת באופי שלה. הוא המנהיג של הגילדה שלו, על שמו של הדמות - שלד בחלוק פתטי. מומונגה הועברה לעולם המשחק, שבו המשרתים של ה- NPC מתנהגים כמו אמיתיים, והכל נראה די ממשי. עכשיו למומונגה אין הוראות ניהול וכל הגדרות, הוא עצמו צריך לחקור את העולם שבו הוא מוצא את עצמו, בעודו נשאר בדימוי של מנהיג שטני, כדי לא לאבד את הכבוד של המשרתים שלו. הסדרה מספרת על הרפתקאותיו של הגיבור, על הניסויים שהוא צריך לעבור כדי למצוא מוצא לעולם "Yggdrasil" ולחזור למציאות.

"Overlord": שחקנים שחקנים קול

השחקנים הקוליים של Overlord יהיה מעניין עבור כל מעריץ של הפרויקט. יש לציין כי לא מעט צופים צופים באנימה עם כתוביות ברוסית או באנגלית, נהנים מהדיבוב המקורי ובו בזמן מבינים את המהות של מה שקורה על המסך. שים לב כי דיבוב אופי נבחרו שחקנים טובים מאוד שהתמודדו לחלוטין עם המשימה שלהם. הגבס העביר בצורה מושלמת את הרגשות הקוליים ואת אופי הדמויות, כך שהתמונה נראתה טבעית.

מה עוד לקרוא? זנב הפיה עונה 4 - פרק פרסום תאריך וסיפור, לצפות באינטרנט קדימון אנימה בחינם

עכשיו נשתף אתכם ברשימה של שחקנים, כדי שתדעו מי השמיע את הדמויות האהובות עליך. אז, על סדרת אנימציה "Overlord" עבד:

 • Satoshi Hino השמיע את הדמות הראשית - Momongu (אינזה Oul גאונה);
 • איימי הארה דיברה בקולו של אלבאדו;
 • מסאיוקי קאטו התגלגל מחדש כדמיורג;
 • סומייר ווסקה הופיע כ"בלדפולן מלוח";
 • את הסיגר של תיב השמיע סבס טיאן;
 • מנמי נומאקורה דיבר בשם נבראל גמא;
 • אמרי קאטו התגלגל לתוך אורה בלה פיורו;
 • Yumi Utiyama הושמעה על ידי Mare Bello Fiore;
 • הירושי סירוקומה דיבר בשם גאזף סטרונוף;
 • סיניה חאמדזו הופיע כלוחם טאקאמיקוזוטי;
 • רטה אוסקה הביעה את קלימבה;
 • קינו יאסונו הביעה את הנסיכה רנר.

כמו כן נשמעו על ידי אקו ווטנבה, איומו מורייס, אוזמה, הירוקי טוטי, קיי סינדו, אוי יוקי, נעמי קוסומי, יוג'י קמיי, קמיקו סאיטו, אמרי הנמורי, הירומיטי טדזוקה, , סורה אממיה, רטה טאקוצ'י, מאו איטימיטי, מינורו אינבה, אטושי אימאוווקה ועוד רבים אחרים.

תרגום לרוסית נעשה על ידי החברות Anilibria, Anidab (AniDub) ו StudioBand. התפקידים היו דיבוב על ידי דוד פטרוסיאן, טטיאנה Borzova, אלכסנדר Rusakov, אירינה Evtyagina, איוון Porodnov, אנה Mosolova, פולינה Rtishcheva, ולאד Tokarev, סרגיי Kubasyan ואחרים. ניתן להסיק כי הן את הקול בפועל בפועל ואת התרגום הם מצוינים, אשר תודה רבה על השחקנים אשר נתן את הקולות של תווים Overlord.

עונה 4 תאריך שחרור

פורסם בעונה 4 של אנימה "לורד" מרגש את כל האוהדים שלו. במהלך שלוש השנים של המופע של המופע, יש לו מספר עצום של אוהדים אשר מודאגים לגבי גורל המופע. החלק השלישי של המופע הסתיים, ועכשיו הקהל תוהה: האם יהיה המשך? מתי ישתחרר? כמה פרקים יהיה לה? - וכדומה.

מה עוד לקרוא? טוקיו גול עונה 5

אנו מיד להודיע ​​כי העונה הרביעית של Overlord יהיה. מידע זה אושר רשמית על ידי מנהל הסדרה איטו Naoyuki. עם זאת, זה לא מפתיע, כי אנימה הוא אחד הפרויקטים הפופולריים ביותר בז'אנר זה. היוצרים קבעו את תאריך ההשקה המשוער של החלק החדש. הוא דיווח כי הבכורה של העונה 4 של "אלוהים" צריך להיות צפוי באביב של השנה. שחרורו של הפרק הראשון של החלק החדש מתוכנן ל -12 במרץ. מספר הפרקים בעונה נשאר ללא שינוי: בהמשך יהיו, כמו בחלקים הקודמים, 13 פרקים שנמשכו 20-25 דקות כל אחד. בטבלה הבאה ניתן למצוא את לוח הזמנים של הסדרה. ההנחה היא כי פרקים של העונה 4 "Overlord" ישוחררו על פי לוח הזמנים הבא:

פרק מספר 4 של העונה תאריך שחרור הפרק
1 סדרה 12 במרץ 2019
סדרה 2 19 במרץ 2019
סדרה 3 26 במרץ 2019
4 סדרות 2 באפריל 2019
סדרה 5 9 באפריל 2019
סדרה 6 16 באפריל 2019
סדרה 7 23 באפריל 2019
סדרה 8 30 באפריל 2019
סדרה 9 7 במאי 2019
10 סדרות 14 במאי 2019
סדרה 11 21 במאי 2019
סדרה 12 28 במאי 2019
סדרה 13 4 ביוני 2019

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה