border=0

Zombieland סאגה 2 עונה - העלילה של אנימה, תאריך שחרור, לצפות הקרוואן של הסדרה

"זומבילנד. סאגה 2 העונה - המשך של סדרת אנימה מעניין, שחרורו של האוהדים לא היה זמן רב. העונה הראשונה הוצגה בין ה -8 באוקטובר ל -20 בדצמבר 2018. בסך הכל, החלק הראשון היה שתים עשרה פרקים. כבר לאחר שחרורו של הפרק הראשון, הצופים החלו לתהות אם יהיה המשך, ואם כן, מתי. מפתחים לא הגיוני לעכב את שחרורו של העונה החדשה, שכן הדירוג של החלק הראשון היה מצוין, כלומר, המשך השחרור הוא עניין של זמן. מיד לאחר הבכורה, הצופים יוכלו לטבול את עצמם שוב בסיפור על זומבים, שבו בנות חמוד מן אנימה "Zombilend. סאגה.

שימו לב! אין עדיין מידע מהימן לגבי המועד בו תשוחרר העונה השנייה של סדרת האנימה, אך אין ספק אם היא תשוחרר. אוריינטציה היא בתחילת הסתיו של 2019.

זה ידוע כי כרגע הכותבים לא לשבת בטל. הם עובדים על יצירת סיפור חדש, אשר יוצגו בפרקים של העונה השנייה של סדרת אנימה.

העלילה ומה לצפות מעונה 2 של אנימה "Zombieland סאגה"

העלילה ומה לצפות מעונה 2 של Zombilend אנימה. סאגה "(Zombieland Saga) - נושאים שמעסיקים את האוהדים של הפרויקט המעניין הזה. בואו נזכור איך הכל התחיל בעונה שעברה. הדמויות הראשיות של האנימה, כפי שהשם מרמז, הן זומבים. מיד בדמיון, יש תמונות של וירוס נורא להכות את העיר, במהירות התפשטות ולתרום הטרנספורמציה של כל האנשים לתוך זומבים מסוכן, מנסה להרוג את הניצולים ... אבל זה לא נכון בכלל. זה יהיה סיפור זומבי טיפוסי.

מה עוד לקרוא? קסטלובניה 3 עונה

ב "זומבילנד. סאגה "הדמויות הראשיות - נערות רגילות-חניכות. ליתר דיוק, הם היו כל כך בהתחלה. הם חיו בשביל הכיף, היו חלומות ומטרות. פעם אחת הבנות בשם סאקורה מינאמוטו באמת רצה להשתתף באודישן. בגלל העומס, היא לא שמה לב שהמכונית קפצה פתאום מן המעקה ונכנסה מתחת לגלגליה.

לאחר מותו, המפיק מחליט להחיות את סאקורה, וכמה נערות אחרות, שפטירתן היתה לא פחות טראגית. למה? הוא רוצה להפוך אותם לאלילים.

אפילו אוהדי זמן רב של העלילה המפורסמת אנימה העלילה, מאורעות, בהירות ומקוריות של הפרויקט. לאחר התחדשות הדמויות הראשיות, הצופים יכלו לראות כיצד האירועים התפתחו. בהתחלה, רק דבר אחד היה ידוע - המפיק המוזר היה ללא ספק תלוי במשהו.

למה לצפות מהעונה החדשה? הצופים יראו את המשך האירועים עם הבנות להחיות, אשר בהדרגה הופך אלילים פופ על ידי המפיק. אבל לא הכל כל כך פשוט. המיקוד, כמו בעונה הראשונה, ימשוך למפיק מוזר. אולי העלילה תשתנה לגמרי. הצופים יכולים רק לחכות לתאריך הבכורה ולדאוג לכל דבר אישי.

הדמויות העיקריות של הפרויקט

הדמויות העיקריות של הפרויקט יישארו ללא שינוי:

  1. סאקורה מינאמוטו. הילדה הזאת הפכה לזומבי עשר שנים אחרי המוות. בהתחלה היא הזדעזעה ופשוט לא האמינה במה שקורה. סאקורה לא רצתה להשלים עם העובדה שהיא מתה. מאוחר יותר, היא הבינה את האמת והחלה לשאוף לחלומה - להפוך לדיווה פופ.
  2. סאקי ניקיידו. זו בחורה מבריקה ובטוחה השני התגלגל זומבי. לפני מותה היא היתה רוכבת אופניים נואשת.
  3. איי מיזונו. היא היתה אליל פופ. כל הבנות אהבו אותה, וסאקורה היתה ביניהם. מאוחר יותר היא הפכה לזומבי השלישי.
  4. יונקו קונו. הנערה הפכה לזומבי הרביעי. היא היתה דיווה פופ בשנות השמונים של המאה הקודמת.
  5. יוגירי. הגיבורה בעבר היא קורטיזנה. ועכשיו היא הפכה לזומבי החמישי.
  6. לילי הוסיקאווה. בהיותה חיה, היא היתה שחקנית מבוקשת, ועכשיו רק הזומבי השישי.
  7. טה ימאדה. היא הנערה המסתורית ביותר שנפל לתוך הקבוצה. זה נקרא "זומבי אפס".
  8. Kotaro טאצומי. זה מפיק עם תשוקות מאניות. האיש המסתורי הוא ראש זומבים צעירים שיהפכו דיוות פופ.
מה עוד לקרוא? טוקיו גול עונה 5

תאריך שחרור כל הפרקים ברוסיה

תאריך השחרור של כל הסדרה של הפרויקט ברוסיה עדיין לא ידוע בדיוק. סביר להניח, הקריקטורה תוצג בסתיו של 2019. מידע מפורט יותר ניתן למצוא בטבלה. סביר להניח, הפרויקט יהיה 12 פרקים, כמו בעונה הקודמת. למרות שזה אפשרי כי היזמים יגדיל את מספר פרקים בשל הפופולריות של הסדרה, אשר רק בבקשה את הצופים.

בזמן ההמתנה האנימה להופיע על המסכים, אתה יכול לראות את הקרוואן המקורי.

פרק מספר 3 של העונה תאריך שחרור הפרק
1 סדרה סתיו 2019
סדרה 2 סתיו 2019
סדרה 3 סתיו 2019
4 סדרות סתיו 2019
סדרה 5 סתיו 2019
סדרה 6 סתיו 2019
סדרה 7 סתיו 2019
סדרה 8 סתיו 2019
סדרה 9 סתיו 2019
10 סדרות סתיו 2019
סדרה 11 סתיו 2019
סדרה 12 סתיו 2019

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה