מיליונר הסודי עונה 4

בשנת 2017 הוצגה בטלוויזיה הרוסית תערוכה חדשה בשם "מיליונר סודי". הפרויקט היה מעניין מאוד ומשך את תשומת לבם של מיליוני צופים. כתוצאה מכך, היזמים כמעט מיד הרחיב את הפרויקט במשך כמה עונות קדימה. ועד מהרה תופיע העונה הרביעית החדשה. התאריך המדויק עדיין לא ידוע, אבל בהיסוס את המופע "סוד מיליונר" יוצגו בתחילת שנת 2020. מידע רשמי ישוחרר על ידי מפתחים קרוב יותר לסוף 2019.

העלילה של "המיליונר הסודי"

המופע "סוד מיליונר" יש פורמט יוצא דופן למדי עבור הטלוויזיה הרוסית. אולי זה הדבר שמשך את תשומת לבם של מיליוני צופים ברחבי הארץ. בכיכובו של אחד אנשי העסקים הרוסים המפורסמים, שמצליח במעגלים שלהם. בדרך כלל, אנשים אלה אינם מפרסמים מידע על עצמם: הם נוסעים במכונית עם זכוכית כהה, ללכת עם השומרים, ולא מופיעים לעתים קרובות במקומות ציבוריים. אבל בתוכנית הזאת הם מורידים את המסכות שלהם.

המהות של התוכנית היא כי יזם מוצלח ניתנת רק אלף רובל בידיו ונשלחו למחוז הרוסי. שם איש העסקים מקבל את המשימה של מציאת מקום לבלות את הלילה, מזון, עבודה, כמו גם חברים שיכולים לעזור לו במצב קשה. כאשר ההצגה מסתיימת, אנשי עסקים בדרך כלל מודים לחברים שזה עתה נקלטו עם כמות גדולה של כסף, אבל איזה מהם, כי היו הרבה מהם במהלך המופע, צופים בטלוויזיה יידעו רק בסוף התוכנית.

כל איש עסקים מתמודד בדרכו שלו. הצופים זכרו את השחרור עם בכיכובם של הבלוג ויקטוריה לובירווה. היא נעשתה מורה ועבדה ארבעה ימים בבית ספר רגיל. אחר כך הלכה לפרבוראלסק, מצאה עבודה ראשונה כעוזרת במרכז שיקום, ואחר כך כמנצחת באוטובוס. היא גם היתה צריכה לעזור לאנשים עם מוגבלויות, נחשים ועכבישים. בסופו של דבר, הקהל צפה לאן ויקטוריה חזרה להודות לחבריה.

לא פחות מעניין היה שחרור עם דמיטרי וסילייב. הוא מנהל חילופי cryptocurrency. האיש היה צריך לנסוע לעיירה פיטיגורסק. שם הוא ניסה את עצמו כמתכנת שמעולם לא היתה לו חברה. לאחר מכן, הוא קיבל עבודה בחברת ההתקנה נתב. מאוחר יותר הודה דמיטרי כי המבחן הקשה ביותר הוא מציאת דיור פחות או יותר נוח עבור הסכום שהוקצה לגור במחוז פרידה עם טלפון סלולרי.

בעונות הקודמות השתתפו בירי אלכסיי לוקונטס, הייק סרגסיאן, אלכסיי וורונין, איבן סרבריאניקוב, אלכסיי פבלוב, איגור ריבקוב, אוסקר הארטמן וכמה יזמים רוסים מצליחים אחרים. מי יופיע בפרקים של העונה החדשה, הרביעית? אי אפשר לנבא. בכל סדרה, יזם חדש מופיע אשר יצטרך לבדוק אם הוא יכול לעבוד על עבודה פשוטה. בכל מקרה, צופה איך העשירים ינסו את עצמם בתפקיד של אנשים רגילים יהיה מעניין לכל מי שאוהב את הפורמט של המופע.

תאריך שחרור כל הפרקים 4 עונות

כל מי שאהב את המופע "הסודי מיליונר" עוסקת בשאלה מתי יגיעו הפרקים החדשים של העונה הרביעית. נכון לעכשיו, מידע מדויק עדיין לא באינטרנט. אבל המוקד הוא על תחילת 2020 שנה. זה היה אז כי המבקרים לחזות את המצגת של העונה הרביעית. לקראת הקרנת הבכורה אנו מציעים לצפות בקרוואן עבור המופע, אשר יציג את הפורמט ואת התכונות של המופע.

מספר אצווה תאריך שחרור הפרק
1 סדרה 4 עונות תחילת שנת 2020
2 סדרות 4 עונות תחילת שנת 2020
סדרה 3 4 עונות תחילת שנת 2020
4 סדרות 4 עונות תחילת שנת 2020
5 סדרות 4 עונות תחילת שנת 2020
סדרה 6 עונות 4 תחילת שנת 2020
סדרה 7 עונות 4 תחילת שנת 2020
8 סדרות 4 עונות תחילת שנת 2020
סדרה 9 4 עונות תחילת שנת 2020

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n\n

\n\n
<\/div>\n","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק