border=0

יוליה מן הפנימייה עונה 2 - אנימה תווים תאריך שחרור, לראות את הקרוואן

עונה 2 "ג'ולייט מהפנימייה" היא המשך לאנימה שיצאה ב -2018 ומיד הפכה לאנימה עממית, שיש לה משהו במשותף עם הסיפור המוכר על רומיאו ויוליה. תאריך השחרור המדויק של המשך סדרת האנימציה עדיין לא ידוע, אבל ההנחה הופיעה כי מעריצים צריכים לצפות את החלק השני של אנימה באוקטובר 2019.

הקריקטורה בטוח לערער את כל חובבי אנימציה יפנית. למרות העלילה אינה מקורית מאוד, אבל זה נוגע בפשטותו וקלות. אם אתה אוהב דרמות רומנטיות, אנו ממליצים לראות את סדרת אנימציה "יוליה מפנימייה".

מה היתה העונה הראשונה?

בעונה הראשונה של האנימה, הקהל פגש את הדמויות העיקריות של הסיפור, ששמותיהם הם ג'ולייט פרס ורומיאו אינוזוקה. העלילה קשורה לעימות של מדינות עוינות, שתלמידיהן לומדים בפקולטות שונות בפנימייה, שנקראת האקדמיה דאלי, ואינן מחבבות זו את זו.

התלמידים סופקו עם שני אכסניות, באחד מהם "חתולים לבנים" לחיות, ובשני "כלבים שחורים". החבר 'ה כל הזמן להסתבך קרבות ולנסות להוכיח את עליונותם על אויביהם.

ג'ולייט - ממש ממשפחה אריסטוקרטית. היא אינטליגנטית, קרואה היטב ואינטליגנטית מאוד, היא ראש סגל החתולים הלבנים. רומיאו הוא ההיפך הגמור: מגושם, קצת טיפשי, חזק וחצוף. הוא ראש המחלקה של הכלבים השחורים, מה שהופך אותם עם יריבים ג'ולייט בכל מובן.

אבל סיפור העימות של הפקולטות מקבל משמעות שונה לחלוטין, כאשר מנהיגים של אויבים בלתי מתפשרים פתאום להתאהב אחד את השני. זה נראה כי אין דבר נורא, אבל אם התלמידים לברר על זה, אז אוהבי יהיה קשה. מסיבה זו, הם צריכים להסתיר את הרגשות שלהם וללכת לכל מיני טריקים, כך שאף אחד לא היה לנחש מה שקורה ביניהם.

מה עוד לקרוא? טוקיו גול עונה 5

אנימה זה ממש רווי ברוח של רומנטיקה ובוודאי לערער לאוהבי הדרמה. העונה הראשונה קיבלה שנים עשר פרקים של 24 דקות כל אחד. זה צפוי כי החלק השני של סדרת אנימציה יהיה באותה סדרה. נוכל למצוא את שאר הידיעות קרוב יותר לסתיו, כאשר הקרון הראשון ישוחרר.

דמויות אנימה

דמויות אנימה הם תלמידי בתי ספר. בין מספר עצום של גיבורים, רק שניים הם העיקריים, השאר נוצרו כדי לעזור לפתח את העלילה ואת היחסים של הדמויות הראשיות.

תו תיאור
ג'ולייט פרס הגיבורה הראשית של מנגה אנימה, סטודנט, סטודנט וראש המחלקה "חתולים לבנים".
רומיאו (רומיאו) אינוזוקה הגיבור של מנגה אנימה, סטודנט שנה, סטודנט וראש הפקולטה "כלבים שחורים".
ללא שם: הסוקי Komai חבר של רומיו, אחד התלמידים הטובים ביותר, שיש לו סימנים גבוהים ומסייע לתלמידים אחרים עם שיעורי בית.
אבי ססיניה אחת התלמידות הפופולריות ביותר, משתמשת ביופיה כדי לזכות בהערצה מנערות.
Ira Inuzuka אחיו הבכור של רומיו. לומדים בשנה השלישית ומבטיחים שהמוניטין של המשפחה יישאר ללא פגם.
אנה סייבר תלמיד שנה ב ', חבר מועצת הסטודנטים.
קאטרו וסטיה נסיכת המערביות, סטודנטית לפקולטה של ​​"חתולים לבנים". נכבד על ידי הצלחה טובה בבית הספר ובעיקר נטייה אנוכית.
Chizuru מארו תלמידו של הפקולטה "כלבים שחורים", אחד הטייסים המעטים בבית היתומים. שלילי כלפי רומיו יש אהדה לג'ולייט.
סומליה longhaird נערה חזקה מאוד לגופה, סטודנטית של סגל החתולים הלבנים, בולטת לשטויות בלתי עבירות.

גם אנימה זו הרבה תווים משניים. ביניהם שיזוקה Shishi, סקוט מקופלת, Nia Pomera, Kento Tosa ועוד רבים אחרים.

עד כה, לא ידוע אילו תווים יעברו בעונה השנייה, ואילו אלה יצטרך להיפרד הראשון. אבל עם כניסתו של מידע חדש, אנו בהחלט להודיע ​​לך על זה בדף זה.

מה עוד לקרוא? אקווריום עונה 2 פרק 2

עונה 2 "ג'ולייט מהפנימיה"

תאריך השחרור של העונה השנייה, "ג'ולייט מהפנימיה" עדיין לא ידוע. עם זאת, האוהדים מצפים לראות את המשך ההסתגלות של המאנגה האהוב עליהם בסתיו של 2019, ככל הנראה בחודש אוקטובר.

מספר אצווה תאריך שחרור
1 אוקטובר 2019
2 אוקטובר 2019
3 אוקטובר 2019
4 אוקטובר 2019
5 אוקטובר 2019
6 אוקטובר 2019
7 אוקטובר 2019
8 אוקטובר 2019
9 אוקטובר 2019
10 אוקטובר 2019
11 אוקטובר 2019
12 אוקטובר 2019

זה צפוי כי בעונה החדשה יהיו גם שנים עשר פרקים, שכל אחד מהם יימשך 24 דקות. צפו המשך האנימה יהיה מקוון על אתרים ללא תשלום ברוסית ואנגלית קול או משחק עם כתוביות. בינתיים, אין חדשות על שחרורו של סדרת אנימציה, אתה יכול לבדוק את העונה הראשונה לזכור איך הכל התחיל.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה