ג 'סיקה ג' ונס עונה 4

"ג'סיקה ג'ונס" היא סדרה אמריקאית שפותחה על ידי מליסה רוזנברג ומבוססת על מארוול קומיקס. העונה הראשונה שוחררה ב- Netflix ב -20 בנובמבר 2015. הפרויקט מופק על ידי מארוול טלוויזיה ו ABC אולפני. בסדרה יש אלמנטים של ז 'אנרים שונים - בלש, פעולה, הרפתקה, דרמה, פשע, מותחן פסיכולוגי, מדע בדיוני.

כרגע, יש 2 עונות, הבכורה השלישית יתקיים במחצית השנייה של 2019 הנוכחי, אין תאריך שחרור מדויק עדיין. שאלות על השאלה אם חלק 4 יענה כאשר זה יוצא, אבל החדשות מאכזבות. 4 העונה "ג 'סיקה ג' ונס" לא יהיה, הסדרה סגורה. האתר שלנו מציג קדימון לחלק הקודם של התמונה. זה ניתן לצפות ללא תשלום באיכות גבוהה עם כתוביות רוסית.

עלילת הסדרה

הסדרה מספרת על חייה של ג'סיקה ג'ונס. היא בלשית פרטית עם יכולות על אנושיות. ג 'סיקה היא חזקה מאוד, אבל הגיבורה לא זוכר איך היא קיבלה מיומנויות כאלה. זה מה שג'ונס מנסה לברר, אבל כמה גורמים מאיטים את החקירה. טוב שחברים נאמנים קרובים תמיד - טריש ומלקולם.

כנער, ג'סיקה ומשפחתה היו תאונה, וכתוצאה מכך מת קרוביה. הנערה עצמה היתה שרויה בתרדמת, והתעוררה, כבר היו לה מעצמות על. הדבר היחיד שג'סיקה זוכרת הוא שהניסויים שלה הועלו עליה.

הגיבורה מתמודדת עם הקשיים שדרכם היא צריכה ללכת. היא נחטפה על ידי קווין תומפסון - אדם המסוגל לשלוט במוחו של אדם. קילגרייב רדף אחרי ג'סיקה, אבל היא הצליחה להביס אותו. אבל החיים השקטים הם לא בשביל ג'סיקה: היא למדה שאמה בחיים, ויש לה גם את היכולת, אבל גם בעיות בשליטה בכעס. אליס מתה, ובחיי ג'סיקה הופכת לטרגדיה אחת יותר. עם זאת, ג 'ונס לא לוותר וחוזר לחיים הרגילים שלו.

"ג'סיקה ג'ונס": שחקנים ותפקידים

תפקידים בסדרה "ג'סיקה ג'ונס" ביצעו שחקנים נהדרים. אמנים התגלגלו באופן אידיאלי בדמויותיהם, כך שהקהל נהנה מתמונה מענגת. העבודה כללה שחקנים כאלה:

 • קריסטן ריטר קיבלה את התפקיד של ג'סיקה ג'ונס;
 • רחל טיילור הופיעה כטריש ווקר;
 • אקה דרוויל שיחקה על ידי מלקולם דוקאסה;
 • קארי-אן מוס התגלגלה בג'רי הוגארת;
 • ויל נסיעות קיבל את התפקיד של וויל סימפסון;
 • דוד טננט שיחק קווין תומפסון / קילגרייב;
 • ארין מוריארטי הופיעה כ"הופ שלוטמן";
 • JR Ramirez שיחק אוסקר Aroho;
 • טרי חן שיחק את התפקיד של מחיר צ'נג;
 • ג'נט מקתיר אושרה לתפקיד אליס ג'ונס;
 • לאה גיבסון התגלגלה באינס גרין.

הבלשים גם שיחקו את רבקה דה מורני (דורותי ווקר), קווין צ'אקון (Estavido Aroho), מייק קולטר (לוק קייג '), סוזי אברומטה (פאם), קיירן מלקר (רובן), דניאל פרלנד (קלייר), ריאן פארל (ג'קסון) פול פרייס (דונלד), מייקל סייברי (אלברט תומפסון), ליסה אמרי (לואיז תומפסון), האל אוזן (גריפין סינקלר), קאלום קית 'רני (קרל מאלוס), ג'ון וינטימילה (אדי קוסטה) ועוד.

עונה 4 תאריך שחרור

האוהדים של הסדרה מעוניינים תאריך שחרור של העונה 4, "ג 'סיקה ג' ונס". עם זאת, לא כדאי לחכות להמשך. ב -18 בפברואר 2018, נציגי ערוץ נטפליקס, שם הסרט משודר, אמר כי העבודה על דרמה פשע הופסקה, כלומר, לא יהיו 4 עונות. בשנת 2019, החלק השלישי של הסדרה ישוחרר, אשר יהיה האחרון. נטפליקס סגרה גם את התוכניות הקשורות של היקום הטלוויזיוני של מארוול - דרדוויל (אחרי עונה 3), לוק קייג '(אחרי עונה 2) ואיירון פיסט (אחרי עונה 2).

פרק מספר 4 של העונה תאריך שחרור הפרק
1 סדרה לא מתוכנן
סדרה 2 לא מתוכנן
סדרה 3 לא מתוכנן
4 סדרות לא מתוכנן
סדרה 5 לא מתוכנן
סדרה 6 לא מתוכנן
סדרה 7 לא מתוכנן
סדרה 8 לא מתוכנן
סדרה 9 לא מתוכנן
10 סדרות לא מתוכנן
סדרה 11 לא מתוכנן
סדרה 12 לא מתוכנן
סדרה 13 לא מתוכנן

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n\n

\n\n
<\/div>\n","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק