border=0

Alien התעוררות - תאריך שחרור העלילה של הסרט, לצפות בקרוואן מקוון חינם

"Alien: Awakening" הוא החלק החמישי של סרט פופולרי שיופיע על מסכי 2019. בתוך זה שוב ללכת את הסיפור של מפלצות קוסמיות ממורמר שנראים דומים מאוד חרקים. בחלק החדש, החוקרים יגיעו לכוכב הלכת כדי לקבל תשובות לשאלותיהם. "Alien: Awakening" הוא פריקוול של החלק הקודם, הרביעי של הסרט שנקרא "Alien: Testament", שהופיע על מסכי בשנת 2018. רידלי סקוט (במאי) יספר הצופים על גזע חדש המבקשים להפוך את החיים על פני כדור הארץ בלתי נסבל.

מתי יהיה "Alien: התעוררות"? זה ידוע כי הפרויקט יוצג בסוף 2019. מידע מדויק יותר ממקורות רשמיים בנושא תאריך השחרור אינו זמין עדיין.

תגובתו של הצופה לשני החלקים האחרונים של "חייזרים" לא היתה ברורה. עם זאת, היזמים ניסו לקחת בחשבון בפרויקט החדש את כל הפגמים כדי להשיג עבודה מנהלתית מתואמת. לכן אנו יכולים לצפות כי "Alien-5" יהפוך לחיות יותר, דינמי ומעניין בהשוואה לחלקים הקודמים.

למה לצפות מן העלילה של "Alien: התעוררות"?

למה לצפות מן העלילה של "Alien: התעוררות"? נכון לעכשיו, מידע כלשהו הודלף לאינטרנט בנוגע לקו העלילה של הסרט. רידלי סקוט עצמו (במאי) טוען כי התסריט כבר נכתב והכל מוכן לצילומים, אבל האחרונים עדיין לא החלו.

סקוט רידלי הודה פעם כי הוא הימור על האחרון, החלק החמישי של "Alien", מתוך אמונה כי הקהל יאהב את זה. אם הכל יהיה כך, הוא ייקח את התגלמות על מסכי הטרילוגיה החדשה, אבל שמו עדיין נשמר בסוד.

בסרט "אירועי ההתעוררות" יתפתחו בפרק הזמן לפני "הברית", אבל אחרי "פרומתאוס". הדמויות הראשיות היו אליזבת שו, ארכיאולוגית, ואת הרובוט דוד. הם נשלחים לכוכב היוצרים, שם החלו חיי אדם. משימתם היא למצוא תשובות לשאלות שבאמת מעסיקות אותם.

אנדרואיד מסתכל באדישות על אנשים ועל דאגתם לגבי הסכנה לחיות על כדור הארץ, למרות שזה משרת אותם. הארכיאולוג מתעניין מאוד מדוע היוצרים ביקרו בדרך כלל בכדור הארץ בעבר ותרמו להולדת החיים. אבל בעתיד, הנוסעים היו צריכים לשנות את האסטרטגיה שלהם קצת, לנטוש את התוכניות הקודמות שלהם.

מה עוד לקרוא? שובר סרט 2020

רידלי סקוט אמר כי הפיתוח של העלילה של הסרט הוא כמעט מוחלט. אבל ב "התעוררות" הדגש יושם על מכונות מסוג אינטלקטואלי, ולא על xenomorphs. כתוצאה מכך, ביסודו של דבר הסיפור יהיה על דוד ויכולותיו על כוכב הלכת שלו הביתה. מבקרים רבים נוטים להאמין שהאנדרואיד ישאף ליצור אימפריה משלו.

אולי המהנדסים גזע ימשיכו להתקיים, כפי שהוא מתוכנן להחזיר את הספינה שלהם. רידלי הניח לה להחליק על כך שהמהנדסים היו צריכים לראות משהו שיגרום להם לנקום באנדרואיד.

מעניין, הפרויקט השפיע על תכונות אנושיות שונות, כולל יהירות. זה טבוע ב הגיבור - אנדרואיד דוד. הוא בטוח ביכולותיו, מה שמוביל לכך שהוא מנסה על תפקידו של אלוהים, העוסקת ביצירת אנשים שהוא מכנה יצורים מדרגה שנייה. עם זאת, דוד שוכח כי יצורים יכולים לפעמים להיות עדיף על היוצר שלהם.

האירועים האחרונים של הפרויקט "התעוררות" צריך להיות חיבור חלק של הקהל למה שקרה בסרט "צוואה".

שחקנים ותפקידים שלהם

השחקנים ותפקידיהם בפרויקט עדיין אינם ידועים. כיסאו של הבמאי יינתן שוב לריקלי סקוט המוכשר, אשר ידוע לצופים רבים על הירי של "גנגסטר" ו "רובין הוד". לדברי הבמאי עצמו, אשר, אגב, הוא גם המפיק של הסרט, הוא עובד כעת עבור ההנאה שלו. הוא באמת מעוניין בנושא "חייזר", כך רידלי מנסה להפוך את הבריאה שלו מושלמת. ואנחנו חייבים להסכים כי הכל באמת נראה די אורגני.

מה עוד לקרוא? הרעים 5

לאור העובדה כי "Alien: התעוררות" הוא prequel של "הברית", יש תקווה לחזור לחלק החדש של השחקנים האהובים עליך:

  1. נומי ראפאס. היא הפכה לארכיאולוג שו. השחקנית ידועה לצופים על ידי תפקידים בפרויקטים כגון Brightness ו- Jack Ryan.
  2. מייקל פאסבנדר. הוא יופיע בתפקיד דוד אנדרואיד. השחקן מוכר לצופים על ידי ירי בפרויקטים "ג'יין אייר" ו "X-Men: אפוקליפסה".

נזכיר כי הדמויות של שני השחקנים בסוף הפרויקט "Prometheus" החליט לטוס אל הפלנטה יוצרי מפלצות כדי לפתור מספר נושאים חשובים. וזוהי העלילה של החלק החדש.

עובדות מעניינות על הסרט

עובדות מעניינות על הסרט:

  1. בשנת 2019, היוצרים יחגגו את יום השנה הארבעים של הזכיינית הזרה. זה צפוי כי הכל יקרה בגדול. אולי הקהל ישמח עם הפרויקט החדש.
  2. המוסיקאי האוסטרלי ג'ד קורזל היה אחראי ליצירת אווירה מיוחדת והגברת אפקט הקול הכולל בשני הסרטים האחרונים. הקהל הגיב בחיוב לפסקול שבחר, וכינה אותם "מנגינות קסומות". אותו מקצוען תיצור פסקול עבור הפרויקט החדש.
  3. מעניין, באינטרנט אתה יכול למצוא הרבה סרטים קצרים, אשר נוצרו על ידי אוהדים של kinovelennaya "זר". התפקידים העיקריים בהם הלכו למהנדסים ו xenomorphs.
  4. רידלי סקוט, מ -2012, חשב מה צריך להיות היקום, אשר לא יהיה קשור פרומתאוס. בפרט, הוא ניסה להיפטר הבת של ריפלי ואת המלכה חייזרים.
  5. אגב, השם המקורי של הציור הוא "Alien: Awakening", אשר מתרגם "Alien: התעוררות". יש מידע כי שם התמונה ניתן לשנות, כפי שהיה בעבר עם "הברית".
מה עוד לקרוא? ג 'וקר 2

הצופים רק מחכים המראה של חלק חדש של "זר" על המסך. רידלי סקוט אומר כי גם עם מימון מינימלי, הוא יעשה הכל כדי להפתיע את הקהל. אגב, יש שמועות כי הקהל יהיה בקרוב מחכה לאתחול של הסאגה, אשר יציג מרווח זמן חדש עם תווים אחרים.

תאריך שחרור הסרט "זר: התעוררות" ברוסיה

תאריך שחרורו של הסרט "Alien: Awakening" ברוסיה טרם פורסם. זה ידוע רק כי הפרויקט יופיע על המסכים בשנת 2019. מידע מפורט יותר יוכרז על ידי מפתחי קרוב יותר באביב 2019.

מחכה כאשר אתה יכול לראות את הסרט "Alien: התעוררות" בחינם, אתה יכול לשים לב הקרון בצורה של הודעה לפרויקט ברוסית. הוא יפתח את צעיף הסודיות על מה לצפות מן העלילה ואיך הדמויות ייראו. גם מן ההכרזה באינטרנט אתה יכול לגלות על החדשות האחרונות לגבי "זר".

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה