border=0

בית קברות לחיות מחמד 2019 - תאריך שחרור של הסרט החדש, שחקנים ותפקידים, לצפות באינטרנט הקרוואן ברוסית

"בית קברות לחיות מחמד" 2019 הוא סרטו של דניס ווידמאייר וקווין קולש, המבוססים על הרומן על שם סטיבן קינג. תמונה זו מצפה למספר עצום של אנשים שהם אוהדים של המחבר הפופולרי של הספר, את עבודתו ואת יצירותיהם של יוצרי הקולנוע. ההתרגשות סביב הסרט היא גדולה מאוד. מיליוני אנשים רוצים לדעת מתי הפרויקט ישוחרר סוף סוף והם יוכלו ליהנות צופה בו במידה המלאה.

אנחנו כבר יודעים את תאריך השחרור של הסרט. המידע אושר רשמית על ידי במאי הסרט, אז אנחנו חולקים את זה איתך. הוא דיווח כי בכורה של סרט האימה חיות מחמד Sematary יתקיים באביב הזה - 4 אפריל 2019. הקרוואן של הציור כבר שוחרר, ואתה יכול לצפות בו באינטרנט ללא תשלום ברוסית באיכות טובה באתר האינטרנט שלנו.

סרט העלילה

העלילה של הסרט די מרגשת. הכל מתחיל בכך שלואייד קריד, יחד עם אשתו רחל ושני ילדיו, עוברים מבוסטון לבית חדש. הם שמחים סוף סוף לעזוב את העיר ההומה ולהישאר במקום שקט, שבו אין יהירות לשעבר, פקקי תנועה מוזרים. אורח חיים מדוד הוא מה הקידומים צריכים כרגע.

הם יוצאים מהמכונית שלהם ולא יכולים לשמוח על כך שהם יחיו עכשיו בבית כפרי, מוקף יער צפוף. לואי ורייצ'ל מאמינים כי אוויר צח יביא תועלת לילדים. עם זאת, הגיבורים לא יכול אפילו לדמיין מה המהלך הזה היה לפנות אליהם.

מבוסטון, קרד לקח את חיית המחמד שלהם איתם - חתול. על ידי צירוף מקרים טרגי, הוא הופל על ידי משאית. כך קרה שבית קברות לחיות מחמד נמצא לא רחוק מהבית החדש של קריד. לואי הולך לשם כדי לקבור את החתול. זוהי תחילתם של אירועים איומים, שעבורם הקנונים, שרכשו בית, לא היו מוכנים כלל.

המקומיים רואים ביער מקום מיוחד שבו מתרחשים דברים מדהימים, מפחידים, איומים. אנשי העיירה מאמינים במיתוס הקללה של היישוב, כי מי שנכנס ליער בלילה לא חוזר. שכנו של קריד, ג'וד קרנדל, מספר ללואי את הסיפור שהאינדיאנים הקריבו לפני זמן רב ביער, ולכן נקברו באותו בית קברות. על פי האגדה, אנשים ובעלי חיים שמתו שם עוזבים את קבריהם ויוצאים לציד.

כמובן, לואי ראה בסיפורו של קרנדל שטויות גמורות, אגדה מקומית לילדים מפחידים, כדי שלא ילכו לטייל ביער בלילה בלי מבוגרים. עם זאת, מאוחר יותר הקודש יהיה משוכנע להיפך. על גיבור התמוטטות הרבה בעיות ומשפטים. אתה יכול לגלות אם הקודש יהיה מסוגל להתמודד, אם הם יוכלו להילחם בחזרה הרע, מתוך הסרט כי ישוחרר באביב.

מה עוד לקרוא? מלחמת הכוכבים פרק X

"בית קברות לחיות מחמד" 2019: שחקנים ותפקידים

השחקנים ותפקידים שלהם בבית קברות Pet 2019 הם מידע מעניין עבור כל המעריצים, אשר נשמח לשתף אתכם. היוצרים מצהירים שהם בחרו בקפידה רבה את השחקנים, כך שכל אחד מהמשתתפים התמודד בצורה יוצאת דופן עם תפקידם, והקהל יכול היה ליהנות מהתמונה המושלמת, שבה העלילה המרגשת משלימה את המשחק המקצועי של השחקנים.

במאי הקולנוע קווין קולש ודניס ווידמאייר סיפרו כי בעקבות הליהוק הם הצליחו לאסוף שחקנים של תפקידים שקל לעבוד איתם, הירי עבר במהירות וללא בעיות. היזמים היו מרוצים מן הקסטה, המורכבת ממבצעים מוכשרים מאוד. עכשיו אנו נספק לך רשימה של שחקנים, כך היית מודע מי שיחק בסרט ומי תראה על המסך. אז, השחקנים של הסרט "בית קברות לחיות מחמד" הוא כדלקמן:

 • ג'ייסון קלארק ("מספר אחת", "אוורסט", "שליחות קטלנית: בראשית") שיחק את התפקיד הראשי - לואיס קריד;
 • איימי סיימטס ("חוק וסדר: חיל מיוחד", "דברים מוזרים מאוד", "נערת שיחה") התגלגלה לרחל קריד;
 • ג 'ון Lithgow ("איך פגשתי את אמא שלך", "חיים ומוות של פיטר סלרס", "עלייתו של כוכב הקופים") שיחק על ידי יהודה Crandell;
 • ז'ה לורנס הופיעה בדמותה של אלי קריד;
 • הוגו לבואה התגלגל מחדש לתוך גייג' קריד;
 • לוקאס לבה שיחק את התפקיד של גאג 'לוקאס;
 • אובסה אחמד ניגן את ויקטור פאסקו;
 • מריה הררה הופיעה כמרסלה;
 • אליסה ברוק לוין ביצעה את תפקידה של זלדה;
 • סוניה מריה צ'ירילה שיחקה את רחל הקטנה.
 • נעמי פרנט התגלגלה כסטודנטית.
מה עוד לקרוא? משוך 3

ביילי ת'אן, אינס פגולי בוסון, ג'וליה ג'ני קרגוליס, מאבריק פורטן, רוזאלי דרואן, לו פרנדו ועוד רבים אחרים השתתפו גם בצילומים. לא נותר הרבה זמן לפני שחרורו של הסרט, עד מהרה הקהל יוכל להעריך באופן אישי את משחק השחקנים, תוך שהוא נהנה מהעלילה המסקרנת של הסרט.

תאריך שחרור הסרט

תאריך השחרור של הסרט, שהוא עיבוד של הרומן של סטיבן קינג "בית קברות לחיות מחמד", מרגש מיליוני אנשים. עד כה, לא סרט אחד נורה על הספרים של המחבר הזה, וכל אחד מהם מושך את תשומת הלב של אוהדים של יצירות של המלך. התאמות אלה הופכות להיות מוצלחות למדי, מקבל דירוגים גבוהים ביקורות חיוביות של רובם.

אין ספק כי "בית קברות לחיות מחמד" יהיה עיבוד מצוין של הרומן, כי צוות מוכשר מאוד עבד על הפרויקט הזה. הסרט נוהל על ידי קווין קולש ודניס ווידמאייר, דייב קאיגניץ ', ג'פרי ביכלר ומחברו של הרומן סטיבן קינג עבד על התסריט. הפיק תמונה של לורנצו די בונוונטורה, מארק והראדיאן וסטיבן שניידר. הייצור של הקולנוע מעורב חברת הסרט פרמאונט תמונות.

כמו כן יש לומר כי הסרט "בית קברות לחיות מחמד" כבר בפיתוח מאז 2010. במקביל הוכרז כי הירי מתוכנן. באותו זמן, הפרויקט היה מכוון על ידי מאט גרינברג, אבל הוא לא יכול לסיים את העבודה. אחרי גרינברג, כיסאו של הבמאי לקח את גיירמו דל טורו, מבטיח הבטחה לשחרור הסרט, אך שוב נכשל. ואז הבמאי היה חואן פרסנאדילו, אבל הוא לא נמשך זמן רב. יש דעה בקרב אוהדי המלך כי בעיה זו התעוררה בגלל האווירה המיסטית של היצירה.

מה עוד לקרוא? ספיידרמן פלא 3 עם טום הולנד

עם זאת, למרות הקשיים, קווין Kolsh ודניס Widmeyer סיים את העבודה על הסתגלות של "בית קברות לחיות מחמד" בסוף 2018. במקביל, תאריך השחרור המדויק של הסרט הוכרז בעולם ובשטחה של רוסיה. בכורה של הסרט החדש יתקיים 4 אפריל 2019. לאחר הסרט הזה יופיעו ברשות הציבור, כך שתוכל לצפות בו ברוסית באינטרנט. זה לא ארוך לחכות, כי התמונות ייצא בקרוב מאוד!

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה