border=0

קסטלובניה 3 עונה

עונה 3 של אנימה "Castellana" הוא המשך של סדרת אנימציה אמריקאית, אשר מספרת על הרפתקאות מסתוריות של הילדים האמיתיים של הלילה, על ערפדים ציידי אכזריים עבורם. שלא כמו אנימה יפנית קלאסית, הגרסה האמריקאית נוצרה על בסיס משחק מחשב. תאריך השחרור המדויק של העונה 3 עדיין לא ידוע. עם זאת, מעריצים מסכימים כי הם יוכלו לראות את התמונה האהובה שלהם אנימציה בדצמבר 2019.

העונה הראשונה של סדרת אנימציה קיבלה רק ארבעה פרקים, וכבר השני היה כפול. מסיבה זו, הצופים מקווים שיהיו כעשרה פרקים בחלק השלישי והאחרון. ההסתגלות עוסקת באולפן הקולנוע האמריקאי "נטפליקס", בעל פופולריות עצומה ברחבי העולם. אם החברה תהיה עוסקת בעונה השלישית עדיין לא ידוע.

העלילה של עונות העבר אנימה

העלילה של העבר אנימה העונות מבוסס על עימות פנטזיה האגדית בין ערפדים הציידים שלהם. סרט אנימציה זה הוא על היורש האחרון של משפחת הציד הגדולה של Balmonts - Trevor. הוא צייד אמיתי הן בדם והן בנשמתו, שונא בכנות יצורים צמאי דם, הממשיכים להרעיל את החיים עם בני תמותה בלבד. אבל אם הבעיה היתה רק בהם ...

הערפד העתיק ביותר, הרוזן דרקולה עצמו, שולח את עוזריו לאחת העיירות הקטנות, שתושביו שרפו את כלתו על המוקד. דרקולה חולמת על נקמה, והכוונות שלו כה צמא דם, שזה מעבר למילים.

תושבי העיר מתקשים, עד שהדמות הראשית מגיעה לעזרתם - הצייד טרבור, שעכשיו צריך להילחם לא רק עם המוני מפלצות אכזריות, אלא גם עם מנהיגיהם, כמו גם בנו אלוקארד.

הסדרה האנימציה "קסטלניה" פנתה לכל אוהבי הז'אנר הזה, ובמיוחד לאוהבי נושאים היסטוריים ופנטזיה מימי הביניים. עם זאת, תמונה זו אינה מומלצת להצגת אישים מרשימים במיוחד: דם ואכזריות על המסך מרופדים לחלוטין, לכן מוטב להסיר את הצופים הצעירים מן המסכים כדי שלא לפגוע בנפשו של הילד.

מה עוד לקרוא? חמש כלות עונה 2

רוב הצופים מכנים את החסרון היחיד בסדרה מצוירת זו העובדה שיש כל כך מעט פרקים בתוכו. נותר לקוות כי Netflix ישמע את האוהדים לקחת את העובדה הזאת בחשבון כאשר הם מכריזים על העונה החדשה.

תווים

הדמויות של סדרת אנימציה הם הסתדרו טוב מאוד משולבים ביעילות לתוך העלילה. כל אחד מהם הוא תוספת להיסטוריה, סוג של פאזל, שבלעדיו התמונה לא תהיה שלמה. המנהלים והמפיקים עשו כמיטב יכולתם ליצור דימויים ייחודיים שיכלו להעביר בבירור את ימי הביניים ואת הרוח המיסטית שחלחלה לכל הסיפור. במיוחד מכובד בין הדמויות הן:

  • טרבור בלמונט - צייד הערפדים האחרון, שעל כתפיו מוטלת האחריות לפטור את העולם של רוע צמאי דם ולהגן על בני אדם. הוא גיבור קלאסי, בעל כישורים ייחודיים ומערך של תכונות ספציפיות. דמות דיבוב מעורב השחקן האמריקאי ריצ 'רד Armitage.
  • Alucard הוא בנו של ערפד אישה אנושית. ולא רק ערפד, אבל הרוזן דרקולה עצמו! ילדים כאלה נקראים בדרך כלל dumpies. נשמעה על ידי הדמות של ג 'יימס Callies.
  • ולאד דרקולה הוא הערפד החזק והוותיק ביותר שאיבד את המאהב שלו ומתכוון לנקום באלה שיש להם יד במותה. הדמות הושמעה על ידי גרהם McTavish.
  • Sifa Belnnades הוא מכשף צעיר, בשילוב צייד ערפד. זאת ילדה חזקה וחזקה, שמפגנת בכל פניה שהיא לא זקוקה לעזרה. הגיבורה הושמעה על ידי אלחנדרה רינוס.
  • זקן הוא עוזרו של טרבור במאבק נגד כוחות הרשע. אופי Ozuchival טוני Amendola.
  • ליזה Tepes הוא מרפא נפלא הכלה של ולאד דרקולה, אשר נפטר עכשיו. היא נשרפה ללא היסוס על המוקד בגלל האשמה של כישוף, ולכן האלמן Teppes עכשיו מתכוונת לנקום.
מה עוד לקרוא? גב 'קאגוויה: מאוהבת כמו בעונת מלחמה 2

לכל דמות יש שורה משלה, אופי ומטרות שאליה הצופה מתעמק במהלך העלילה. אמנם אין חדשות על מי מהם עדיין עלינו לראות בחלק החדש של האנימה, ועם מי אנחנו צריכים להיפרד, אבל ברגע מידע זה מופיע, אנו מיד לספק לך את זה בדף זה.

פורסם בעונה 3 של סדרת אנימציה "קסטלבניה"

תאריך השחרור של העונה השלישית בסדרה "קסטלוואניה" המונפשת עדיין לא ידוע, אבל יש שמועה כי נטפליקס הודיעה על המשך ההכנות כבר בנובמבר 2018, ושחרורה מתוכנן לדצמבר 2019. צפוי כי העונה החדשה תהיה יותר פרקים מאשר הקודם.

מספר אצווה תאריך שחרור
1 דצמבר 2019
2 דצמבר 2019
3 דצמבר 2019
4 דצמבר 2019
5 דצמבר 2019
6 דצמבר 2019
7 דצמבר 2019
8 דצמבר 2019
9 דצמבר 2019
10 דצמבר 2019

צפה בסדרה אנימציה יהיה מקוון על אתרים ללא תשלום. הקרון עדיין לא יצא, ואין חדשות על הבכורה הקרובה עדיין. אבל ברגע שהם יופיעו, אנו מיד לתת להם אותם, אז להצטרף אלינו כדי לצפות חלק חדש של אנימה יחד. בינתיים, יש לנו זמן לבדוק את שתי העונות הראשונות כדי לרענן את הזיכרון שלנו.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה