border=0

הזהב האלוהות עונה 3 - תאריך שחרור ו אנימה דיבוב שחקנים, לראות את הקרוואן באינטרנט

עונה 3 של האלוהות הזהב עם לב טובע מחכה לכל אוהדי סדרת הרפתקאות זו הרפתקה. החלק הראשון של הסרט אנימציה שוחרר באביב של 2018 והיה מוצלח מאוד, מיד לזכות את אהבת הקהל. העונה השנייה פגשה את הציפיות של האוהדים, ואילצו אותם לחכות עוד יותר. ועכשיו כל אוהדי אנימה תוהים: האם יהיה חלק חדש? מתי זה ייצא? יש לנו תשובות שאנחנו נשמח לשתף.

אל האלוהים יהיה המשך. מידע על הרחבה של סדרת אנימציה אושרה על ידי יוצרי הפרויקט. המפיק של הסרט אנימציה גנג Fukunaga הודיעה כי העונה הבכורה 3 מתוכנן לסתיו 2019. עם זאת, תאריך השחרור המדויק של הפרק הראשון של המשך הסדרה אינו ידוע. הקרוואן עבור החלק החדש עדיין לא זמין, אבל באתר האינטרנט שלנו אתה יכול לצפות רוסית עבור האלוהות הזהב באיכות גבוהה עם כתוביות רוסית בחינם באינטרנט.

מהי סדרת אנימציה?

מהי סדרת אנימציה? העלילה של "אנימה הזהב" אנימה מרתקת מאוד. אירועים להתפתח במאה XX. הדמות הראשית של הציור, סאיצ'י סוגימוטו, היא חייל של הצבא היפני, גיבור מלחמה אמיתי. על השתתפותו בקרבות המסוכנים ביותר עבור ארצו, שבה הגיבור לא רק ניצח, שרד, אלא גם הציל את ארצו, סייצ'י כונה "אלמוות".

המלחמה הרוסית-יפנית לשליטה על הים הצהוב ומניאג'וריה הסתיימה בניצחון יפן ובהתמוטטות צבא האימפריה הרוסית. Sugimoto נלחם באומץ וחזר הביתה עם חדשות עצובות עבור אשתו של בן זוגו. סאיצ'י אמר לאישה שהיא עכשיו אלמנה. הגיבור מתבונן כיצד אישה לא רק מתמודדת עם מחלה קשה, אלא גם מנסה לשרוד בעוני. Sugimoto עצמו, למרות שירותיו לארץ, גם אין פרוטה לנשמה.

מה עוד לקרוא? Spirited Away 2 - תאריך שחרור ואת סיפור אנימה, לצפות הקרוואן באיכות גבוהה באינטרנט

בשנות המלחמה למד סאיצ'י להיות קר דם, כי אחרת הוא לא היה מצליח לשרוד ולהביס רבים מאויביו. עם זאת, האיש הזה הוא לא ממש קשה. הוא יודע איך להיות אכזרי, אבל הוא לא שכח איך להזדהות עם מי בצרות. יום אחד שמע סוגימו את האגדה על עושר מופלא. על פי המיתוס, כדי להדוף את היפנים, אנשי איננו כרות זהב. אבל הנסיבות היו כאלה נבל ידוע גנב את כל התכשיטים, עוזב את התושבים חסרי הגנה.

כתוצאה מחיפוש ארוך, נמצא הגנב. אז רשויות אכיפת החוק ניסו בדרכים המתוחכמות ביותר לגלות היכן החביא הפושע את הזהב. אבל שום איומים ועינויים לא לקחו את הנבל, ולכן המקום של אחסון של עושר נשאר לא ידוע. הגנב נשלח לכלא, שם הוא הקים קעקועים יוצאי דופן על גופות חבריו לתא. ואם אתה שם את התמונה יחד, תקבל מפה, אשר לאחר מכן, אתה יכול למצוא את התכשיטים של העם Ainu.

סאיצ'י מבין שאם הוא מצליח להשיג כרטיס ולקבל את האוצר, זה יפתור לא רק את הבעיות שלו. אז הוא יעזור רבים נזקקים, אשר נותרו ללא תמיכה בצרות. Sugimoto מגדיר על הרפתקה מסוכנת. לסאיצ'י יש בן ברית - נערה מאנשי האינו בשם Asirpa, שהציל את הגיבור במהלך המפגש עם דוב קוטב. אבל Asirpa רודף את מטרתו. היא לא צריכה עושר, היא רוצה לנקום את אביו, שמת על ידי פושעים שגנבו את הזהב.

יחד, הגיבורים להתגבר על קשיים רבים, אבל העיקר הוא שהם לא היחידים שרוצים להרכיב מפה למצוא אוצר. Sugimoto ו Asirpa לעבוד יחד כדי להתמודד עם האויבים אשר לעכב את החיפוש שלהם. במקביל, הגיבורים מתגלים בהדרגה, הם משלימים זה את זה, מה שמגדיל את סיכוייהם לנצח. עם זאת, לא כל סודות ניתן לחשוף, ו Saichi יש משהו להסתיר מכל אחד.

מה עוד לקרוא? טוקיו גול עונה 5

מה יסתיים ההרפתקה של גיבורים? הם ימצאו את האוצר? איך הם מנהלים עושר? זה יספר את הסדרה "אלוהים הזהב". האנימה גם מספרת על ידידות אמיתית, אהבה, בגידה, אכזבה, אמון, אומץ, ספקות.

בעונה השלישית, Sugimoto ו Asirpa יצטרך להתמודד עם הבעיות הבאות. אבל השאלה היא אחרת. האם הם יילחמו באותו צד ויכולים לסמוך זה על זה אחרי כל מה שקרה? לפני גיבורי הרפתקאות רבות. המשך הסיפור הזה מרגש אתה פשוט לא יכול לפספס!

אלוהות הזהב: שחקנים קוליים

השחקנים של דיבוב אנימה "אלוהות הזהב" יהיה מעניין ללמוד את כל אוהדי הסדרה. צופים רבים שהם אוהדים של ז'אנר זה, לראות את הסידורי עם כתוביות רוסית לשמוע את הדיבוב המקורי. לכן אנחנו רוצים לחלוק איתכם את רשימת השחקנים שהשתתפו ביצירת פרויקט האלוהות. יש לומר כי כל המבצעים עשו עבודה מצוינת עם המשימה שלהם, באופן אידיאלי השמעת הדמויות בתמונה. זה התברר באופן טבעי. הקהל היה מרוצה.

אז, השחקנים של השחקנים האלוהות הזהב הוא כדלקמן:

  • Tikahiro Kobayashi הביע את הדמות המרכזית - Saichi Sugimoto;
  • צארוק Shirishi הופיע Asirpa;
  • קנג'ירו טסונה דיבר על אוגטה היקונוסוקה;
  • יוטקה אויאמה התגלמה בגוטו;
  • טושייקו סקי שיחק את התפקיד של קאז'ו האמי;
  • ג'אזי נאקאטה השמיע את טושיסו היג'יקטו;
  • Masaki Terasoma הופיע בתמונה של Kiroranke;
  • Fumihiko Tatiki דיבר עבור Narrator;
  • Akio Oztsuka הושמעה על ידי טורוזו Nihai.

חלק חדש ישוחרר בקרוב מאוד - והצופים יוכלו שוב לצלול לתוך האווירה המסתורית של הסדרה, ליהנות ממשחק הקול הנפלא.

מה עוד לקרוא? קסטלובניה 3 עונה

עונה 3 תאריך שחרור

תאריך השחרור של העונה 3 של האלוהות הזהב נוגע לכל הצופים שצפו באנימה, התעניינו בסיפור מרתק וקשרו לתווים יוצאי דופן. עבר זמן מה מאז החלק השני של הסדרה אנימציה הסתיימה, אבל המעריצים כבר רוצה להיות בטוח שהם יוכלו להמשיך לצפות בהרפתקה רב הסרט. האם תהיה העונה 3? מתי זה ייצא? כמה פרקים יהיו לה? שאלות אלה מופיעות כעת ולאחר מכן מופיעות באינטרנט.

אנו ממהרים להרגיע את כל המעריצים: אין סיבה לדאוג, כי אנחנו כבר יודעים שיהיה חלק חדש של האלוהות הזהב.

אין תאריך שחרור מדויק. אבל מנהל הפרויקט היטושי Nanba ומפיק גנג Fukunaga אמר לצופים כי בכורה של העונה אנימה 3 יש לצפות לא לפני נפילת 2019. כמו כן, היזמים של הסדרה סיפרו על מספר הפרקים בחלק החדש: כמו הראשון והשני, בעונה השלישית יהיו 12 פרקים שנמשכו 20-25 דקות כל אחד.

ברוסיה, אוהדים יוכלו לצפות פרקים חדשים לאחר הבכורה ביפן ובארה"ב. הסדרה תהיה זמינה עם כתוביות באנגלית או רוסית, כמו גם קול מתנה. תרגום אנימה עוסקת בסטודיו "אנידאב" (אנידוב), "אנייליבריה" (אניליבריה) ו KANSA. המשך לעקוב אחר עדכונים בדף. מאוחר יותר, יהיה לוח זמנים לשחרור של כל הפרקים של העונה 3.

פרק מספר 3 של העונה תאריך שחרור הפרק
1 סדרה סתיו 2019
סדרה 2 סתיו 2019
סדרה 3 סתיו 2019
4 סדרות סתיו 2019
סדרה 5 סתיו 2019
סדרה 6 סתיו 2019
סדרה 7 סתיו 2019
סדרה 8 סתיו 2019
סדרה 9 סתיו 2019
10 סדרות סתיו 2019
סדרה 11 סתיו 2019
סדרה 12 סתיו 2019

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה