עונת הקיץ השחורה 2

"קיץ שחור" הוא סדרת טלוויזיה אמריקאית שלאחר אפוקליפסה, שצולמה בז'אנר האימה ובמתח על הנושא הפופולרי של אפוקליפסה זומבית. Premiere העונה 1 צפוי הנוכחי, 2019, 11 אפריל. הסדרה היא פריקוול של הסרט הפופולרי שכותרתו "האומה Z" (הפרויקט חושף גם את העולם שקוע באפוקליפסה בגלל הנגיף הנורא שהופך את האנשים למתים החיים, רק עם גוון קומי).

תאריך השחרור של העונה 2 נשאר לא ידוע, אבל אוהדי הז'אנר יכולים לחכות להמשך ההמשך הבא, 2020.

הבכורה תתקיים בנטפליקס, שידוע כי היא משחררת פרויקטים איכותיים.

העלילה של "קיץ שחור"

מכיוון שסדרת "הקיץ השחור" היא ספין-אוף של האומה Z, העלילה אינה מטביעה מיד את הצופה באווירת פוסט-אפוקליפסה שנוצרה, אך מדגימה עד כמה הכל התחיל. לסיפור אין צבע קומי, אבל להיפך הוא רווי לחלוטין במצב של אימה וחוסר תקווה, אשר מובלט בבירור על ידי הדמות הראשית של הסדרה.

רוז היא אם חד הורית עם בת העשרה אשר נאלץ לברוח מביתה כאשר משהו לא בסדר קורה בעיר. בנוסף, הקיץ היה חם באופן חריג, זיהום נורא מתחיל להתפשט ברחבי העולם, ואין תרופה עבור זה.

מספר האירועים גדל מדי יום, אך הרשויות אינן ממהרות לפעול. ברחובות העיר ללכת המתים, שממנו אין כמעט בריחה. זומבים הם מהירים, זה לא קל לברוח. וגם אם הבריחה תתברר עם פציעות מינימליות, יש לזכור כי נושך הוא קטלני. הזיהום נכנס מיד למחזור הדם, ואחרי כמה שעות, הזהות של האדם מוחלף על ידי מפלצת צמא דם.

כאשר הפאניקה מגיעה לשיאה, הרשויות מחליטות לארגן פינוי. תושבי העיר נמצאים במקום המפגש, כולל רוז ובתה. אבל הם לא נלקחים יחד, כמו ילדים נלקחים משם הראשון. אז הדמות הראשית מופרדת מהילד שלה, אבל היא מבטיחה את הבת שלה כי היא תמצא אותה.

האירועים בסדרה מתרחשים במהירות, מכונית הפינוי למבוגרים אינה חוזרת והם נאלצים לברוח בעצמם. רוז מצטרפת לקבוצה קטנה של פליטים אמריקאים משום שהיא מבינה שהיא עצמה לא יכולה לשרוד. הם מנסים למצוא מקום בטוח, אבל בתהליך החיפוש, הגיבורים יצטרכו להתמודד עם מכשולים מסוכנים רבים, לעשות עשרות החלטות קשות שעליהם הם יצטרכו לחיות ולעשות כל מה שאפשר כדי למצוא את הבת של הדמות הראשית.

שחקני טלוויזיה ותפקידים

מי מהשחקנים ייקח חלק בהמשך "הקיץ השחור" אינו ידוע, שכן הז'אנר הפוסט-אפוקליפטי של הסדרה הוא בלתי צפוי. בעונה 1, השחקנים הבאים ממלאים את התפקידים:

  • הדמות הראשית של הסדרה, אם חד הורית בשם רוז, שהופרדה מבתה, ועכשיו המשימה העיקרית של האשה היא למצוא את הילד. את התפקיד שולט על ידי שחקנית אמריקאית מודל ג'יימי המלך;
  • אחד מקבוצת פליטים שמנסים להימלט מזומבים זועמים, אדם ששמו ספירס משחק את ג'סטין צ'ו-קארי;
  • ילדה פליט בשם לאנס משחק פרח קלסי;
  • עוד ניצולה בשם ראיין משחק שחקן מוסטפה Alabssi.

בנוסף, השתתפו בסדרה שחקנים כמו אריק האו, גווינת 'וולש וקריסטין לי.

עונה 2 תאריך שחרור

על פי נתונים ראשוניים, עונה 2 של סדרת הקיץ השחור תכלול 8 פרקים. תאריך השחרור המדויק של ההמשך לא הוכרז, אבל אפשר לחכות לסדרה החדשה לא לפני האביב הבא, 2020. עונה 1 העונה תהיה זמינה לצפייה חינם מיד לאחר הבכורה, ועכשיו במצב מקוון אתה יכול לראות את הקרוואן של הסדרה באיכות טובה.

לוח זמנים מקדים לשחרור כל הפרקים של העונה 2 של הסדרה "קיץ שחור":

סדרה מספרית של הסדרה "קיץ שחור" עונה 2 תאריך שחרור
1 אביב 2020
2 אביב 2020
3 אביב 2020
4 אביב 2020
5 אביב 2020
6 אביב 2020
7 אביב 2020
8 אביב 2020

פוסטרים

טריילר

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה

","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"720"}]});\n\n<\/ins>\n\n

\n\n
<\/div>\n","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});\n\n<\/ins>\n<\/center>","html_block":"","group":"0","resolution_from":"\u221e","resolution_to":"\u221e"}]});","html_block":"","group":"0","resolution_from":"1024","resolution_to":"\u221e"}]});
גלאי אדבלוק