border=0

ואן גוך ערב ערב הנצח - שחקנים ותפקידים, תיאור ותאריך השחרור של הסרט, צפה בקרוואן מקוון

"ואן גוך: על סף הנצח" הוא אחד הבכורה המיוחלת ביותר בחורף 2019. מיליוני אנשים רוצים לדעת מתי הסרט הזה הוא שוחרר סוף סוף על האמן הגדול ביותר של המאה XIX. למרבה המזל, תאריך השחרור של הסרט כבר הוכרז. הבכורה ברוסיה תתקיים ב 2019, 7 בפברואר.

במאמר שלנו נספר לכם את החדשות האחרונות על הסרט, נתאר תיאור קצר של העלילה, רשימה של שחקנים ששיחקו בסרט, ועוד רבים אחרים. אתה יכול גם לצפות באינטרנט הקרוואן של הסרט "ואן גוך: בקצה של הנצח" באינטרנט בחינם באיכות טובה ברוסית עכשיו.

תיאור הסרט

תיאור הסרטים נספק לכם הנאה רבה. הציור הוא סיפור על חייו של הגאון הגדול ביותר של הציור, שעבודתו הותירה סימן גדול בתולדות האמנות - וינסנט ואן גוך. האמן לא יכול היה לדמיין את קיומו בלי לצייר, הוא ממש הרגיש צורך בכך. ואן גוך היה אדם נלהב מאוד: זה חל על ציור, לאהוב, ולידידות, וכן הלאה. הוא ניסה את עצמו במאמצים שונים, אבל תמיד חזר לצייר.

נולד בהולנד, וינסנט ואן גוך נסע הרבה ונשאר במדינות אחרות, שם הוא התיישב במשך זמן מה. אנחנו לא יכולים שלא לציין כי הירי של הציור התרחש במקומות מגורים בפועל של הצייר מבריק - ארלס, סן רמי דה פרובנס, אוקזר- sur-Oise, וכמובן, פריז.

וינסנט שוחח עם אחיו הצעיר תיאודורוס, שכולם קראו לו תיאו פשוט. הודות לאחיו, וינסנט פגש אמנים רבים וסופרים באותה עת. בין חברי ואן גוך החדשים היה פול גוגן, שהפך לחברו הטוב ביותר של וינסנט. יחד הם יצרו וניסה לגלות כיוון חדש באמנות הציורית. עם זאת, ואן גוך היו בעיות נפשיות חמורות. הוא שתה הרבה, והעדיף רק אבסינת. זה השפיע לרעה על מצבו הגופני והמוסרי. שקעים תכופים, התמוטטויות עצבים הובילו את העובדה כי וינסנט בסופו של דבר בבית חולים לחולי נפש. המקומיים חשבו על ואן גוך להיות חסר יכולת, ראו בו איום ורצו שיעזוב את עיר מגוריהם בהקדם האפשרי.

מה עוד לקרוא? אנשים לא מספיקים 3

עם זאת, תיאו ראה באחיו גאון אמיתי, הוא תמיד היה שם, נתמך והאמין כי וינסנט מצפה להצלחה. עם זאת, במהלך חייו, ואן גוך מעולם לא ידע מה גדול. הציורים שלו כמעט לא נמכרו, וכמה מהם נחשבו מכוערים ולא ראויים אפילו אגורה. עכשיו תלויות יצירותיו של וינסנט ואן גוך במוזיאונים ובגלריות, ויש הון. על מה זה עולה האמן, ולספר את הסרט תכונה "ואן גוך: ערב הנצח". תוכלו ללמוד פרטים רבים מחיי הצייר, לקבל הנאה אסתטית למראה ציורי שלו, שיופיעו במסגרות, ליהנות מהמוסיקה בקולנוע ואולי, אולי, להעיף מבט רענן באמנות של ואן גוך. אתה פשוט לא יכול לפספס את זה!

ואן גוך ערב הנצח: שחקנים ותפקידים

השחקנים ותפקידים שלהם בסרט "ואן גוך: ערב הנצח" יהיה מעניין מאוד ללמוד את כל אוהדי הסרט. מכיוון שמדובר בסרט על אמן גדול שעבודתו השפיעה רבות על התפתחות הציור של המאה העשרים, הושם הרבה תשומת לב לבחירת השחקנים על ידי יוצרי הציור. הבמאי והתסריטאי ג'וליאן שנאבל אמר כי אחת הנקודות העיקריות היתה למצוא שחקן שהתגלגל באופן אידיאלי כווינסנט ואן גוך. לא פחות אחראי היוצרים של הפרויקט ניגש החיפוש אחר שחקן לתפקיד פול Gauguin. בעקבות הליהוק הארוך נבחרה יציקה נהדרת.

מה עוד לקרוא? מלחמת הכוכבים פרק X

ג'וליאן שנאבל אמר שכל שחקן התמודד באופן מושלם עם המשימה שנקבעה לפניו, תהליך הירי היה די קל ומהיר. היוצר של הפרויקט היה מרוצה מהעבודה, והוא ממתין לתמונה שתצא. ועכשיו אנחנו רוצים לחלוק איתכם את רשימת השחקנים שלקחו חלק פעיל בצילומים של הסרט הזה. אז, את השחקנים של הפרויקט "ואן גוך: ערב של נצח" הוא כדלקמן:

 • וילם דפו כיכב בווינסנט ואן-גוך;
 • רופרט פרנד שיחק תיאודורוס (תיאו) ואן גוך;
 • אוסקר יצחק מרוצה מתפקיד פול גוגן;
 • Mads Mikkelsen שיחק את התפקיד של הכומר;
 • Mathieu Amalric הופיע כמו ד"ר פול Gachet;
 • עמנואל Seigne שיחק מדאם זינו;
 • עמירה קסאר ביצעה את תפקידה של ג'ואנה ואן גוך;
 • סטלה שנבל שיחקה את גבי;
 • ולדימיר קוסיני הופיע כד"ר פליקס ריי;
 • ארתור ז'אקין מילא את תפקיד רנה;
 • לורן באטו שיחק את ג'וזף רולין;
 • אלן אובר הופיע בדמותו של האמן אלברט אורייה.

נילס ארסטרופ, אן קוסיני, וינסנט פרז, לוליטה שמא, סולל פורטה, וינסנט גראס, פרנק מולינרו, תיירי ננטס, אלקסיס מיחליק, פרנסואה דלב, ניקולה אברהם ועוד רבים אחרים שיחקו בקולנוע. נותרו רק ימים ספורים לפני הקרנת הבכורה בבתי הקולנוע ברוסיה, עד מהרה תוכלו ליהנות לא רק מהחלק המדהים של התמונה, אלא גם ממשחק המשחק הנפלא.

תאריך שחרור הסרט

תאריך השחרור של הסרט "ואן גוך: ערב הנצח" נוגע למספר עצום של אנשים. האוהדים של ג'וליאן שנבל (במאי הסרט), וילם דפו, אוסקר אייזק, רופרט פרנד (שחקנים, בכיכובו) וכמובן, וינסנט ואן גוך רוצה לראות את הסרט המיוחל בהקדם האפשרי. זה טוב שאנחנו כבר יודעים את התאריך המדויק של שחרורו. הבכורה של הסרט תתקיים ב -7 בפברואר 2019. אחרי הבכורה בבתי הקולנוע ברוסיה, אתה יכול להוריד את הסרט באיכות טובה ולצפות בו ברוסית. זה לא ארוך לחכות!

מה עוד לקרוא? X-Men: פיניקס כהה 2 חלק

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה