border=0

הרעים 5

הבנים הרע הוא סדרה של לוחמי קומדיה אמריקאית בכיכובו של וויל סמית 'ומרטין לורנס.

החלק הראשון שוחרר בשנת 1995, השני - בשנת 2003, השלישי מתוכנן לשנת 2020, אבל האוהדים כבר תוהה אם יהיה סרט חמישי. כרגע, ההמשך לא הודיעה, אבל המצב עשוי להשתנות לאחר הבכורה של "בנים רעים -3".

אתה יכול להכיר את התמונה על ידי מחפש בחינם באתר שלנו הקרוואן באינטרנט באיכות טובה וברוסית.

סרט העלילה

העלילה של הסרט "ילדים רעים" מאוד מעניינת ומצחיקה. הדמויות העיקריות הן בלשי המשטרה של מיאמי מייק לורי ומרקוס ברנט. גברים היו שותפים במשך זמן רב, למרות שלפעמים זה לא קל להם להיות קרובים זה לזה. והעניין הוא שהם שונים מאוד. מייק הוא ממשפחה עשירה, הוא מתגורר בדירה מפוארת ואינו מתכוון להתחיל מערכת יחסים רצינית. מרקוס הוא ההפך הגמור של מייק, הוא נשוי, יש לו שלושה ילדים ומרוויח את חייו על ידי עבודתו.

בלשים לעבוד במחלקה להילחם בסמים. גיבורים בקושי יכולים להיקרא משטרה מהשורה הראשונה, אבל הם תמיד מוצאים מוצא מן המצבים הקשים ביותר, שליחת פושעים לכלא.

בכל סרט, מייק ומרקוס מקבלים משימה מהממונים עליהם, שהצלחתם תלויה לא רק בקריירה של הדמויות, אלא גם בחייהם של אנשים רבים. לורי וברנט לא נטעו אף לא אחד מאלילי הסמים, ולא משנה עד כמה קשה במבט ראשון נראה המשימה. זה לא עשה עבור בלשים וללא מריבות, כמו, למשל, בגלל היחסים בין מייק ואחותו מרקוס סידני.

מה עוד לקרוא? מלחמת הכוכבים פרק X

למרות הכל, בלשים פועלים יחד כדי לנצח את הצדק, וכל הנבלים היו בכלא. באיזו הרפתקה הדמויות הראשיות יכנסו מחדש, האם הם יוכלו להיות חברים שוב, לאחר יחסים מבוססים, איך לאורי ו ברנט ישתנה, תוכלו ללמוד מהחלק הבא של מותחן פשע.

"ילדים רעים": שחקנים ותפקידים

התפקידים בסרט "ילדים רעים" בוצעו על ידי שחקנים גדולים. בכל חלק, היזמים הצליחו לאסוף מעמד טוב, עם המפץ, התמודדות עם עבודתם. הגבס השתנה, אבל הבלשים לארי וברנט, ולפיכך, השחקנים ששיחקו אותם בכל מקום נשארו תמיד באור הזרקורים.

אז, הגבס יצוק רע הוא כדלקמן:

  • וויל סמית 'אושרה לתפקיד מייק לורי;
  • מרטין לורנס קיבל את התפקיד של מרקוס ברנט;
  • ג'ו פאנטוליאנו הופיע כקפטן הווארד;
  • ג 'ון סאלי שיחק את התפקיד של Fletcher האקר;
  • טרזה רנדל התגלגלה בתרזה ברנט.

כמו כן בסרט הופיע גבריאל יוניון, נסטור סראנו, טיה ליאוני, בודק Karyo, מארק Helgenberger, חוליו אוסקר Mechoso, קארן אלכסנדר, ג'ורדי Moglia, אולג Taktarov, פיטר סטורמר, מייקל שאנון, פאולה נונייז, מיומנויות יעקב, אלכסנדר לודוויג, צ'ארלס מלטון, מאסי פורלן, ונסה הדג'נס ועוד רבים אחרים. אם "בחורים רעים -5" עדיין לצאת, וויל סמית 'מרטין לורנס יחזור לתפקיד בלשים לורי וברנט. מה שחקנים אחרים ישתתפו בצילומים של התמונה נשאר לא ידוע.

מה עוד לקרוא? רוקטמן 2

תאריך שחרור 5 חלקים

אוהדי הסרטים "בחורים רעים" רוצים לדעת את תאריך השחרור של חלק 5. כרגע, היוצרים לא מבטיח למעריצים כי ההמשך יהיה. בשנת 2020, הבכורה של הסרט השלישי. ההצלחה של 4 ו 5 חלקים יהיה תלוי עד כמה זה מוצלח. אם הצופים עושים את המשך הצילומים, הצופים יכולים לצפות בו לא לפני 2022.

זה לא ידוע מי יהיה מפתח הפרויקט. מנהל שני החלקים הראשונים היה מיכאל ביי, אבל הסרט השלישי צולם על ידי עדל אלבי ובילאל סתיו. התסריט של החלק הראשון נכתב על ידי מייקל בארי, ג 'ים Mulholland, דאג ריצ' רדסון, השני על ידי ג 'ורג' גאלו, Marinaye Wibberley, והשלישי על ידי כריס Bremner. המפיק הקבוע של הסרט נשאר ג'רי ברוקהיימר.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה