border=0

אקווריום עונה 2 פרק 2

עונה 2 של אנימה "דברי הימים של אקש - המורה הקסום הגרוע ביותר" הוא המשך של הסיפור האהוב על בית הספר קסם ואלה שיש להם את הכבוד ללמוד בו. תאריך השחרור של העונה השנייה של סדרת אנימציה אינו ידוע. אבל ההמשך תוכנן תחילה להשתחרר באוקטובר 2018, ואז הבכורה נדחתה לסתיו 2019.

המקור המקורי של אנימה, שממנו את העלילה ואת הדמויות היו מושאל, נכתב על ידי טארוט Hitsuji ופורסם בצורה של משלוח בשנת 2014. שנתיים לאחר מכן, המאנגה של אותו שם הופיע, ובשנת 2017 את העונה הראשונה של אנימה יצא, אשר הכיל שנים עשר פרקים של 25 דקות כל אחד.

כרגע יש מעט מאוד חדשות על המשך סדרת אנימציה את סיפורי אקאשי, אבל אנחנו ממשיכים לעקוב אחריהם כדי לשתף את המידע העדכני ביותר בדף זה.

העלילה של העונה הראשונה

העלילה של העונה הראשונה של האנימה, סיפורי ה"אקאשי ", מטביעה את הקהל באווירה המיסטית של קסם וקסמים, חושפת את סודות בית הספר הקסום בעיר בשם פדז'יט. התלמידים בו לומדים לחשים שונים ולומדים איך לנהל את הכוחות שלהם.

הדמויות הראשיות הן חברות צעירות, קוסמים - לומיה וסיסטינה. הם תלמידים חרוצים, תמיד מוכנים לאתגרים חדשים שהם יכולים בקלות להתגבר יחד. אבל מסתורין אחד נותר בלתי נגיש להם. יש "טירת שמים" מסוימת, אשר, על פי אמונות, נמצא בשמים מעל בית הספר הקסום, והתלמידים לא יכולים להבין איך להגיע לשם. אבל זה בקרוב הופך לבעיה פחותה שלהם ...

אהוב על ידי מורה קסמים רבים, הוגו מחליט לעזוב את הפוסט שלו, אשר מרגיז את התלמידים מאוד. הוא מוחלף על ידי מורה חדשה שמונתה לתפקיד על ידי מנהלת האקדמיה עצמה. אבל במקום מורה אחראי והוגן, התלמידים רואים בחור מבולבל מאוד צעיר מאוד, אשר הילדים של האימון נראה מודאג האחרון. גלן תמיד מאחר לשיעורים שלו, ובמקום להסביר את החומר החדש, הוא מכריח את התלמידים לקרוא ספרי לימוד בכוחות עצמם, בעוד הוא עושה את העסק שלו.

מה עוד לקרוא? גורל / קרב לילה מגע של גן עדן 3

Lumiya ו Sistina זועמים על ידי התנהגות זו של המורה החדש מנסים להשיג צדק, אבל מנהל האקדמיה מתעקש שזה היה ההחלטה הנכונה למנות גלן להודעה זו. ועד מהרה החבר'ה מתחילים להבין למה, והחיים שלהם מרגשים מאוד.

מה תהיה העלילה של העונה השנייה, עדיין לא ידוע. אבל ברגע הקרוואן מופיע, יהיה קצת יותר מידע - ואנו מיד לשתף אותו איתך בדף זה.

תווים

הדמויות הראשיות של אנימה הם בעיקר בני נוער. סדרת אנימציה נועד עבור הצופה טלוויזיה קטגוריה של 12 שנים, ולכן רוב הדמויות הראשיות הם תלמידי בית הספר. אם אתה רוצה להכיר את הדמויות של אנימה, אז השולחן שלנו יעזור לך עם זה.

תו תיאור משחק קול
גלן רדארס אחד הדמויות הראשיות של אנימה. הבחור החליף את המורה הוגו. גלן היה גם תלמיד של מכשפה חזקה מאוד Saliki, שעל ההמלצה שלו הוא לקח את התפקיד של המורה. סומה סאיטו
סיסטינה פיבל אחד הדמויות הראשיות של אנימה. תלמידת בית הספר הקסום, יחד עם חברתה, מנסה למצוא את סוד טירת השמים. יומה מיאמוטו
לומיה טינגל דמות מרכזית נוספת, חברתה של סיסטינה. יחד, הבנות מחפשות רמז למסתורין של טירת השמים. אקנה פוג'יטה
סאליקה ארפוני מנהל בית הספר הקסום והמכשפה החזקה האגדית בעבר. זה היה טיפ שלה כי גלן היה תחליף המורה הוגו. אירי קיטמורה
אלברט פרייזר גלן מוכר, חייל הצבא הקיסרי. הירוקי טקהאשי
ריאל רייפורד גלן מוכר, חייל הצבא הקיסרי. ארי אוזאווה
מה עוד לקרוא? מפצח האגוזים

עד כה, לא ידוע איזה תווים יישאר בעונה השנייה, ומי יצטרך להיפרד. בכל מקרה, ברגע שיש מידע נוסף, מיד נודיע לך על כך בדף זה.

פורסם בעונה 2 של אנימה "Akacheic דברי הימים"

תאריך השחרור של העונה השנייה של אנימה "Akacheic Chronicles" אינו ידוע בוודאות. עם זאת, האוהדים בטוחים כי בסתיו של 2019 זה יהיה אפשרי לראות המשך. החלק השני של הקריקטורה יכיל שנים עשר פרקים, אם שום דבר לא משתנה עד מועד הבכורה.

מספר אצווה תאריך שחרור
1 סתיו 2019
2 סתיו 2019
3 סתיו 2019
4 סתיו 2019
5 סתיו 2019
6 סתיו 2019
7 סתיו 2019
8 סתיו 2019
9 סתיו 2019
10 סתיו 2019
11 סתיו 2019
12 סתיו 2019

כאשר החלק השני של סדרת אנימציה יוצא, ניתן יהיה לצפות בו באופן מקוון על אתרים ללא תשלום ברוסית משחק קול עם כתוביות. אין עדיין קרוואן, אבל ברגע שהוא מופיע, נודיע לך על זה בדף זה.

מעריצים רבים אינם בטוחים אם יהיה סרט המשך בכלל, אבל הבמאי כבר אישר את המידע, וההודעה הייתה להתקיים ב -2018. אבל מסיבות לא ידועות, הוא הועבר, ועכשיו האוהדים קפואים בציפייה. ובעוד אנחנו מחכים לחדשות, אתה יכול לבדוק את העונה הראשונה לזכור את כל האירועים המרכזיים.

מה עוד לקרוא? הרפתקאות מדהים של JoJo עונה 6

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה