border=0

מלחמת הכוכבים פרק X

מלחמת הכוכבים היא סדרה של סרטי מדע בדיוני שנוצרו על ידי הבמאי ג'ורג 'לוקאס. הזיכיון זכה בליבם של מיליוני אנשים שתוהים אם החלק הבא יהיה. "מלחמת הכוכבים. פרק 9 "הוא שוחרר ב -19 בדצמבר הנוכחית, 2019.

זה כבר ידוע כי יהיה פרק 10, גם אם אין תאריך מדויק של שחרורו. על פי נתונים ראשוניים, הבכורה תיערך לא לפני 2021.

אין קדימון להמשך הסאגה, אבל כדי להכיר את התמונה, קליפ פרומו מוצג בחלק הקודם, אשר ניתן לראות רוסית באיכות טובה באתר האינטרנט שלנו.

על מה הם סרטים?

סרטי הסאגה של מלחמת הכוכבים מאוחדים על ידי העלילה המשותפת: הם מספרים על הרפתקאותיהם של האבירים הגאדיים.

הדמויות העיקריות הן אנשים שיש להם יכולות על-טבעיות. עם יכולות בלתי רגילות (telekinesis, טלפתיה, ניהול הזיכרון האנושי, מיומנויות לחימה משופרים) הם ניחן בכוח. בזכות הכישורים האלה, אנשים נבחרים, שמטרתם להגן על היקום.

עם זאת, לא כל Jedi מוכנים להילחם על השלום בעולם: כמה מהם משתוקקים כוח ועוד כוח. הסיפור מספר על העימות של האבירים הגדי ואלה שהלכו לצד האפל. הקרב הופך למלחמה אמיתית, מה שיוצר רק תוהו ובוהו.

טרילוגיה חדשה, שתחילתה תהיה "מלחמת הכוכבים". פרק X "ייתן תשובות לשאלות העיקריות: מי ינצח בעימות הנצחי? איך זה ישפיע על העולם כולו? האם יש כוח להרוס את היקום כולו?

מה עוד לקרוא? הרעים 5

מלחמת הכוכבים: שחקנים ותפקידים

התפקיד בכל חלקי "מלחמת הכוכבים" אושרו על ידי שחקנים טובים ששיחקו היטב את הדמויות שלהם. הקהל נזכר היידן כריסטנסן כמו Anakin Skywalker (Darth Vader) ונטלי פורטמן כמו Padme Amidala, אבל רוב הקהל היה מחובר לגבס של הטרילוגיה האחרונה: 7, 8 ו 9 פרקים של הסאגה. אז, בסרטים של 2015, 2017 ו 2019 שיחק:

 • מארק המיל קיבל את התפקיד של לוק סקייווקר;
 • קארי פישר התגלגלה בלייה אורגנה;
 • דייזי רידלי אושרה לתפקיד ריי;
 • אדם נהג הופיע כמו קיילו רן;
 • ג'ון בויגה שיחק פין;
 • אוסקר אייזק קיבל את התפקיד של פו דאמרון;
 • Lupita Nyong'o הופיע כמו Maz חבל;
 • דונל גליסון אושר לתפקיד ארמיטאג הקס;
 • ג'ונאס סוסטאמו שיחק צ'וובקה;
 • בילי לורד מילא את תפקידו של סגן קוניקס;
 • קלי מרי טראן קיבלה את תפקידה של רוז טיקו.

הריסון פורד, גוונדולין כריסטי, טום הארדי, הנסי פרי הארי מוילס, הנסיך וויליאם, נואה סגן, ורוניקה נגו, לורה דרן, פרנק עוז, טימותי ד 'רוז, ג'ימי ווי, ג'סטין ת'רו, נעמי אקי, ריצ'רד היו מעורבים גם בקולנוע. גראנט, קארי ראסל, אנתוני דניאלס, גרג גרנברג, דומיניק מונהאן, מאט סמית ', גארת אדוארדס, וורוויק דייויס, קן ליונג, ג'סיקה הנויק ועוד רבים אחרים. השחקנים של הסרט "מלחמת הכוכבים. פרק X "יעודכן, אבל זה אפשרי כי חלק מן המבצעים מן החלקים הקודמים יופיע עם הביצועים של תפקידים מזדמנים.

מה עוד לקרוא? גולם 2

תאריך פרסום 10 פרקים

אוהדים של הסאגה מלחמת הכוכבים רוצים לדעת את תאריך שחרור של 10 פרקים של סדרה של סרטי מדע בדיוני. עם זאת, כרגע מפתחי הפרויקט אינם מדווחים בדיוק מתי ההמשך ישוחרר. זה כבר ידוע כי הסרט "מלחמת הכוכבים. פרק 9 ", אשר יהיה בכורה בדצמבר 2019, ישלים את הטרילוגיה של סרט ההמשך של ג'יי ג'יי אברמס.

פרק 10 יהיה החלק הראשון של הטרילוגיה החדשה וישוחרר לא לפני 2021. מידע זה ב -9 בנובמבר 2017 אושר רשמית על ידי נציגי האולפנים דיסני ו Lucasfilm. כמו כן נודע מי יפתח את הציור. יו"ר הבמאי של טרילוגיית מלחמת הכוכבים החדשה יילקח על ידי ריאן ג'ונסון. הוא כבר עבד על הפרויקט: ג'ונסון היה הבמאי והתסריטאי של החלק השמיני של הסאגה בשם "הג'די האחרון". סביר להניח, הוא גם לכתוב את התסריט עבור פרק 10.

פוסטרים

טריילר

הודעות קשורות:

תקליטים מומלצים:
כמו מאמר זה? שתף עם חברים:
הוסף תגובה